Przydatne na co dzień aplikacje na system iOS
News

Przydatne na co dzień aplikacje na system iOS

07.03.2019
Czy w pełni korzystasz z potencjału posiadanego iPhone’a? Jeśli nie masz dużego rozeznania w aplikacjach, które mogłyby ułatwić Ci życie, koniecznie zapoznaj się z naszymi propozycjami. Publikujemy zbiór kilkunastu interesujących appek, które przydadzą Ci się na co dzień. Warto rozszerzyć o nie możliwości swojego telefonu.

Aplikacje organizacyjne

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości technologiczne po to, aby łatwiej zapanować nad zadaniami w pracy lub w życiu prywatnym, istnieją aplikacje, które mogą Ci w tym pomóc. Zwykły papierowy notatnik jest dla Ciebie niepraktyczny? Wiele osób ma takie same odczucia, ponieważ zdecydowanie łatwiej jest im uzupełniać listy zadań w telefonie, który mają zawsze przy sobie. Przykładami aplikacji, które umożliwiają trzymanie wszelkich notatek w jednym miejscu są na przykład: Google Keep i Evernote. Obie appki są bardzo pomocne i umożliwiają synchronizowanie list i innych wycinków pomiędzy urządzeniami. Możesz więc notować sobie zadania zarówno w iPhonie, jak i na Macu czy nawet Windowsie.

 

Inne pomocne narzędzie do pracy to Trello, który to program umożliwia Ci kontrolowanie poszczególnych projektów. Jeśli pracujesz z dużą ilością dokumentów albo potrzebujesz kopiować sobie treści z wykładów na studiach, z pewnością ucieszy Cię appka, która pozwoli zeskanować dowolne treści za pomocą aparatu w iPhonie. Koniecznie pobierz sobie Scanbot Scanner App. Skoro już o nauce mowa, to ciekawym rozwiązaniem jest również narzędzie StudyBlue, które umożliwia korzystanie z gotowych fiszek, jak i tworzenie własnych. Takie zgłębianie wiedzy jest nie tylko skuteczne, ale również przyjemniejsze.

 

Chcąc lepiej zorganizować swoje codzienne życie, warto zainstalować na telefonie również aplikacje umożliwiające łatwy dojazd w różne miejsca. W App Store znajdziesz narzędzie Jakdojade, które umożliwi Ci sprawdzenie rozkładu komunikacji miejskiej w wielu polskich miastach. Ciekawym rozwiązaniem jest również aplikacja, dzięki której zamówisz taksówkę, czyli iTaxi. Oczywiście, w większych miejscowościach możesz także korzystać z Ubera i alternatywnych form podróżowania. Jeśli zaprosisz znajomego, aby również używał aplikacji i wykorzystał Twój kod, oboje możecie dostać 20 złotych na przejazd. Warto również pobrać appki carsharingowe, takie jak: Car2go, Traficar. Dzięki nim będziesz mógł tanio wypożyczyć samochód na minuty i godziny. Dla przykładu w Traficar zapłacisz 80 groszy za każdy rozpoczęty kilometr oraz 50 groszy za każdą minutę jazdy. Jeżeli zdarza Ci się podróżować własnym autem, szczególnie w dłuższe trasy, to warto mieć NaviExpert. To prosta w obsłudze appka, która poprowadzi Cię w wybrane miejsce.

Aplikacje, z którymi ciekawie spędzisz czas wolny

Jeśli lubisz słuchać muzyki i oglądać filmy na iPhonie, nie może zabraknąć Ci takich appek jak: Spotify, Netflix, HBOGo czy Player. Spotify pozwoli Ci na odtwarzanie milionów różnych utworów, a także na podstawie dotychczas słuchanej muzyki, podpowie utwory w Twoim guście. W wersji podstawowej aplikacja ta jest darmowa, a jeśli lubisz słuchać w trybie offline i bez reklam, zapłacisz 19,99 za miesiąc. Netflix, HBOGo oraz Player to appki, które dadzą Ci dostęp do niemal nieograniczonej bazy filmów. W aplikacjach masz możliwość pobrania filmów czy seriali i obejrzenia ich później.

 

Jeśli chcesz podzielić się swoimi zdjęciami online, lub jesteś kimś, kto dba o rozwój swojej marki na Twoim iPhone nie może zabraknąć takich apek jak: Canva, Preview, Fiverr.

 

źródło informacji: https://ihospital.pl/

News Mobilne stanowisko pracy i rozrywki

Mobilność jest dziś standardem, również w zakresie komputerów, które służą nam na co dzień do pracy i do rozrywki, dlatego warto pomyśleć, jak zorganizować sobie pracę i rozrywkę w naszym codziennym życiu, aby nie ograniczała nas przestrzeń biurowa lub domowa w naszym codziennym obcowaniu z tego rodzaju sprzętem. czytaj więcej

News Narzędzia do projektowania 3D – zautomatyzowana budowa szaf sterowniczych i rozdzielnic

Szafy sterownicze to element automatyki umożliwiający wdrażanie nowoczesnej koncepcji przemysłu 4.0 w wielu branżach, od automatyki budynku po automatyzację innych procesów przemysłowych. Budowa sterowników kontrolujących funkcjonowanie urządzeń coraz częściej wymaga indywidualnego podejścia. Nowe technologie i bezprzewodowa komunikacja pozwoliły na odejście od koncentracji układów sterowania w centralach integrujących wszystkie moduły. Zamiast tego obecnie dużo częściej stawia się na budowę szaf sterowniczych, automatyzujących funkcjonowanie poszczególnych urządzeń lub układów. czytaj więcej

News Samsung Galaxy Tab S8 - który model wybrać?

Tablety nie od dziś towarzyszą nam w świecie używanych na co dzień technologii, a ich kolejne wersje, to za każdym razem nowe możliwości ich zastosowania w życiu prywatnym jak i pracy zawodowej. Tablet Samsung Galaxy Tab S8 dostępny jest w kilku różnych odsłonach: Tab S8, Tab S8+ oraz Tab S8 Ultra, dlatego warto wiedzieć która z jego wersji będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb. czytaj więcej

News Akcesoria GSM – najbardziej przydatne na co dzień

W obecnych czasach trudno funkcjonować bez smartfonu. Grono użytkowników aparatów komórkowych się powiększa. Na rynek wchodzą coraz to nowsze modele telefonów, a co za tym idzie? Ogromna różnorodność dopasowania akcesoriów wedle indywidualnych potrzeb każdego z nas. Ciężko jest jednak zdecydować się od razu na jeden element czy stwierdzić, który rodzaj gadżetu nam odpowiada. Najbardziej przydatne akcesoria GSM w codziennym funkcjonowaniu to przede wszystkim: etui, słuchawki, ładowarki, power banki, karty pamięci, głośniki, uchwyty, statywy czy kijki do selfie. Zastanów się, co jest niezbędne do Twojego telefonu i znajdź odpowiednie rozwiązanie dla siebie. czytaj więcej