Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?
News

Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?

24.06.2020
Projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów związanych z automatyką przemysłową, opierających się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych warto powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na tym, co robią.

Automatyka Gliwice – postaw na profesjonalistów

ProPoint jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której zakres działalności obejmuje szeroko pojętą automatykę przemysłową. Zatrudnia setki specjalistów, inżynierów zajmujących się kompleksową realizacją zadań dotyczących projektowania systemów sterowania i organizacji obiektów ściśle związanych z przemysłem, łącznie z produkcją szaf sterowniczych. Od profesjonalistów oczekuje się odpowiednich kwalifikacji, specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, sprawnej i niezawodnej obsługi – tym właśnie może pochwalić się firma ProPoint. Jest to ceniony na całym świecie wykonawca, parter biznesowy. Działa w branży automatyki w Gliwicach już od roku 2008, a liczba osób zaangażowanych w realizację projektów wynosi blisko 500 osób. Mowa jest tutaj o inżynierach programistach, projektantach, elektromonterach, pracownikach administracyjnych. Niezawodność firmy i wysoka jakość świadczonych usług została doceniona także za granicą, przez co oprócz biur zamiejscowych w Polsce powstały też dwie spółki zagraniczne. Jedna znajduje się w USA, a druga ma siedzibę w Chinach. Z usług firmy ProPoint korzystają znane marki takie jak BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Audi, Volvo, Skoda, Scania, Fiat czy Volkswagen.

Czego można oczekiwać od firmy ProPoint?

Specjaliści z firmy ProPoint zajmą się dla klienta stworzeniem systemu automatyki przemysłowej, opierając się na nowoczesnych sterownikach, z wykorzystaniem precyzyjnie przygotowanych wizualizacji. Można zlecić im zaprogramowanie wszelkiego typu robotów do zastosowań przemysłowych, które usprawniają, przyspieszają procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Wszystko to odbywa się w trybie zdalnym, czyli za pośrednictwem Internetu. Symulacje mogą być przeprowadzane nawet w trybie offline. Od firmy ProPoint można oczekiwać rzetelnego opracowania kompletnej dokumentacji elektronicznej. Wszystko to sprawia, że klient uzyskuje gotowy i w pełni przetestowany produkt, który jest gotowy do pracy, bez tracenia czasu na jego uruchomienie w miejscu docelowym.

Firma ProPoint wykorzystuje podczas realizacji projektów wyłącznie sprawdzone, innowacyjne rozwiązania, zapewniając wsparcie na każdym etapie prac. Można liczyć na kompletny montaż, programowanie, wdrożenie i serwis. Oferta obejmuje robotyzację, integrację, produkcję, projektowanie, symulacje, pomiary 3D, Soft Robotics, centrum szkoleniowo-testowe.

News Atrakcyjne biuro dla nowoczesnych i aktywnych pracowników

Nowoczesne, innowacyjne biura dbają nie tylko o dobry sprzęt do pracy dla swoich pracowników, ale również o ich zdrowie, w tym również to dotyczące postawy. W obecnych czasach nie wystarczy zagwarantować pracownikowi osobnego biurka, krzesła oraz komputera. Aktualnie pracownicy wymagają od pracodawców znacznie więcej, gdyż lata pracy przy komputerach w pozycji siedzącej uświadomiły, jak niebezpieczne to może być dla zdrowia. Jak przystosować biuro, by pracownikom znacznie lepiej mijał wyznaczony czas pracy? Co pozwoli utrzymać zdrowie w lepszej kondycji nawet podczas pracy przed komputerem?

1. Praca naprzemienna - raz na stojąco, raz na siedząco
2. Dobre krzesło biurowe jako klucz do wygodnej pracy
3. Biurko z regulacją wysokości - w czym tkwi jego fenomen?
4. Ćwiczenia w pracy - jak być aktywnym?
5. Akustyka w pracy, czyli sposób na skupienie i większą efektywność czytaj więcej

News Jak wybrać najlepszy telefon do 1000 zł? – wszystko, co trzeba wiedzieć

Smartfony z przedziału cenowego do 1000 złotych są jednymi z najczęściej wybieranych modeli na rynku. Trudno się temu dziwić, gdyż niejednokrotnie przystępna kwota przekłada się na wysoką funkcjonalność urządzenia, z którego przeciętny użytkownik będzie w pełni zadowolony. Co jednak istotne, warto pamiętać o kilku istotnych zasadach, aby zawsze kupić najlepszy telefon do 1000 zł.

1. Wybór producenta.
2. Możliwości najlepszego telefonu do 1000 zł.
3. Przydatne udogodnienia.
4. O czym jeszcze warto pamiętać? czytaj więcej

News Archiwizacja dokumentów w firmie - jak robić to rozsądnie?

Każda firma, niezależnie od charakteru swojej działalności lub ilości zatrudnianych pracowników jest zobowiązana do przechowywanie szeregu dokumentów przez określony ustawowo okres czasu. Zgodnie z przepisami prawa przedsiębiorca musi archiwizować oryginały dokumentacji oraz chronić ją przed uszkodzeniem albo zniszczeniem, nieupoważnionych rozpowszechnianiem oraz wprowadzaniem jakichkolwiek zmian. Warto więc wiedzieć, jak można archiwizować dokumenty, aby zapewnić im pełne bezpieczeństwo. czytaj więcej

News Znaki pożarowe - wszystko co warto widzieć

Znaki przeciwpożarowe to rodzaj znaków bezpieczeństwa. Kategoria ta obejmuje znaki ochrony przeciwpożarowej zgodne z normą PN-92/N-01256/01, znaki ochrony przeciwpożarowej zgodne z normą PN-EN ISO 7010, fotoluminescencyjne techniczne środki przeciwpożarowe zgodne z normą PN PN-97/N-01256/04 oraz znaki uzupełniające i znaki numeryczne. czytaj więcej