Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?
News

Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?

24.06.2020
Projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów związanych z automatyką przemysłową, opierających się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych warto powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na tym, co robią.

Automatyka Gliwice – postaw na profesjonalistów

ProPoint jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której zakres działalności obejmuje szeroko pojętą automatykę przemysłową. Zatrudnia setki specjalistów, inżynierów zajmujących się kompleksową realizacją zadań dotyczących projektowania systemów sterowania i organizacji obiektów ściśle związanych z przemysłem, łącznie z produkcją szaf sterowniczych. Od profesjonalistów oczekuje się odpowiednich kwalifikacji, specjalistycznej wiedzy, wieloletniego doświadczenia, sprawnej i niezawodnej obsługi – tym właśnie może pochwalić się firma ProPoint. Jest to ceniony na całym świecie wykonawca, parter biznesowy. Działa w branży automatyki w Gliwicach już od roku 2008, a liczba osób zaangażowanych w realizację projektów wynosi blisko 500 osób. Mowa jest tutaj o inżynierach programistach, projektantach, elektromonterach, pracownikach administracyjnych. Niezawodność firmy i wysoka jakość świadczonych usług została doceniona także za granicą, przez co oprócz biur zamiejscowych w Polsce powstały też dwie spółki zagraniczne. Jedna znajduje się w USA, a druga ma siedzibę w Chinach. Z usług firmy ProPoint korzystają znane marki takie jak BMW, Mercedes-Benz, Porsche, Audi, Volvo, Skoda, Scania, Fiat czy Volkswagen.

Czego można oczekiwać od firmy ProPoint?

Specjaliści z firmy ProPoint zajmą się dla klienta stworzeniem systemu automatyki przemysłowej, opierając się na nowoczesnych sterownikach, z wykorzystaniem precyzyjnie przygotowanych wizualizacji. Można zlecić im zaprogramowanie wszelkiego typu robotów do zastosowań przemysłowych, które usprawniają, przyspieszają procesy zachodzące w przedsiębiorstwie. Wszystko to odbywa się w trybie zdalnym, czyli za pośrednictwem Internetu. Symulacje mogą być przeprowadzane nawet w trybie offline. Od firmy ProPoint można oczekiwać rzetelnego opracowania kompletnej dokumentacji elektronicznej. Wszystko to sprawia, że klient uzyskuje gotowy i w pełni przetestowany produkt, który jest gotowy do pracy, bez tracenia czasu na jego uruchomienie w miejscu docelowym.

Firma ProPoint wykorzystuje podczas realizacji projektów wyłącznie sprawdzone, innowacyjne rozwiązania, zapewniając wsparcie na każdym etapie prac. Można liczyć na kompletny montaż, programowanie, wdrożenie i serwis. Oferta obejmuje robotyzację, integrację, produkcję, projektowanie, symulacje, pomiary 3D, Soft Robotics, centrum szkoleniowo-testowe.