Polubienia na FB - czy można je kupić?
News

Polubienia na FB - czy można je kupić?

12.05.2022
Facebook niemal całkowicie zawładnął światem biznesu. Trudno byłoby znaleźć dzisiaj firmę, która nie posiada własnego konta na FB. Co właściwie dają polubienia strony i czy w ogóle warto kupić polubienia FB? Jak działa taka usługa i jak wprowadzić ją na facebooku typu fanpage?

Polubienia na FB - jakie mają znaczenie?

Wiele zależy od tego, jaka stronę prowadzimy. Jeżeli jest to profil prywatny, lajki pod komentarzem czy dodanym zdjęciem to przede wszystkim miłe połechtanie naszego ego - każdy lubi być przecież zauważony i doceniony. Jeżeli jednak mówimy o stronie jakiejś firmy, np. sklepu, polubienia mają o wiele większe znaczenie. Zwiększają one zasięgi danej strony, sprawiają, że więcej osób na nią trafia, a to przecież zwiększa szansę na sukces. Poza tym, duża liczba lajków sprawia, że profil wygląda bardziej wiarygodnie, klienci chętniej odwiedzają strony, fanpage, które są napisane wiarygodnie, a nie maszynowo.

Skąd wziąć polubienia strony na FB?

Najbardziej oczywistym sposobem na zdobycie polubień strony na FB jest.. po prostu ich zdobycie. Chodzi tu o sposób w pełni organiczny, czyli o sytuację, w której osoba, która trafiła na naszą stronę po prostu, z własnej woli kliknęła "Lubię to". Oprócz tych naturalnych, aczkolwiek dość żmudnych metod na pozyskiwanie lajków, istnieją także sposoby zupełnie inne, może mniej naturalne, ale z pewnością bardzo skuteczne. Jednym z nich jest zakup polubień strony. W ten sposób promowanie strony w mediach społecznościowych może być jeszcze prostsze!

Czy można kupić polubienia strony?

Choć dla nowicjusza może to wydawać się dziwne, polubienia strony można kupić. Wówczas zyskujemy pewność, że nasza strona nie wypadnie gorzej niż strona konkurencji. Kupowanie lajków na FB jest czynnością coraz bardziej popularną, gdyż znaczenie FB dla rozwoju niemal każdego biznesu jest ogromne. Każdy, kto posiada profil na FB, polubienia strony może pozyskać organicznie bądź pomóc im właśnie poprzez zakup dodatkowych polubień.

Ile kosztują polubienia strony?

10 lajków pod postem to koszt 9 zł. To niewielka cena za popularność, jaką przyniesie większa ilość polubień. Jeszcze kilka lat temu zupełnie by nas to nie obchodziło, dziś jednak wiadomo, że FB zdominował większość biznesów i to właśnie tym kanałem najłatwiej jest dotrzeć do potencjalnego klienta. Warto zaznaczyć, że wszystkie polubienia klikane są z prawdziwych kont, nie ma więc obaw o to, że klient uzna naszą stronę za niewiarygodną. Wypromowanie fanpage, biorąc pod uwagę polskie polubienia zakupione w legalny sposób, nie jest takie trudne.

 

News Drukarki etykiet Zebra - dlaczego warto je wybrać?

Drukarki etykiet służą do drukowania etykiet przy wykorzystaniu metody termicznej lub termotransferowej. Najczęściej wykorzystywane są do druku etykiet samoprzylepnych.

Wybór odpowiedniej drukarki etykiet ma ogromne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania marki. Dlatego doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z drukarek etykiet Zebra, które charakteryzują się wysoką jakością i trwałością na długie lata. czytaj więcej

News Nowoczesna technologia - nie dla każdego?

Kiedy słyszymy o nowoczesnych technologiach, o robotyce, programowaniu i podobnych tematach, często wyobrażamy sobie wielkie maszyny z dziesiątkami przycisków i milionem kabelków, a przy nich panów w okularach, którzy odprawiają czarną magię. Okazuje się jednak, że na chwilę obecną nowoczesna technologia wcale nie jest taka odległa i zaraz wytłumaczymy dlaczego. czytaj więcej

News Jak samodzielnie wydrukować dyplomy w domu?

Dyplomy, certyfikaty i różnego rodzaju świadectwa to dokumenty, które wyrażają uznanie osobie, której je wręczamy. Choć głównie kojarzą się ze szkołą, są przyznawane nie tylko dzieciom, ale także dorosłym. Potwierdzają ukończone kursy i zdobyte nowe umiejętności. Czasami przekazuje się je w formie podziękowań i docenienia. Popularne stały się także dyplomy wręczane bliskim jako prezent, na przykład na Dzień Babci i Dziadka lub z okazji jubileuszu małżeństwa. Skoro są wręczane na wyjątkowe okazje, powinny zostać starannie zaprojektowane i wydrukowane na specjalnym papierze. Czy można to zrobić w zaciszu własnego domu? czytaj więcej

News Solidny i tani smartfon - czy można taki kupić?

Niby cieszymy się, gdy jest tanio, ale tak naprawdę to zależy od tego, co kupujemy. Niedroga rzecz jak produkt spożywczy to powód do zadowolenia, inaczej jednak jest, gdy planujemy kupić smartfon. Tutaj często cena powoduje, że to, co nie kosztuje dużo, traktowane jest gorzej. Wydaje nam się bowiem, że sprzęt szybko się zepsuje, będzie mało komfortowy w obsłudze, a do tego niezbyt funkcjonalny. Wcale tak nie jest, ale trzeba wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby wybrać tani, ale solidny smartfon. czytaj więcej