Pełne no limit w abonamencie
News

Pełne no limit w abonamencie

28.05.2019
Dostępne na rynku oferty nielimitowanych usług telekomunikacyjnych stają się coraz bogatsze i atrakcyjniejsze cenowo. Szczególnie opłacalne warianty stanowią oferty na abonament, dzięki którym w ramach stałej opłaty miesięcznej można uzyskać dostęp do nieograniczonej ilości rozmów i wiadomości tekstowych. Wielość opcji nielimitowanych usług sprawia, że każdy znajdzie najkorzystniejszą ofertę na abonament dla siebie.

Nielimitowane rozmowy i SMS w sieci

Niemal nieodłącznym standardem większości abonamentów komórkowych jest możliwość wykonywania nieograniczonej ilości i długości połączeń w obrębie swojej sieci. Jest to oferta dostosowana przede wszystkim dla rodzin czy bliskich znajomych, którzy często wspólnie decydują się na wybór jednego operatora po to, by cieszyć się nielimitowanymi rozmowami do siebie nawzajem. Stanowi to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy kontaktują się ze sobą regularnie i często – nielimitowane połączenia i SMSy pozwolą za niewielką opłatą miesięczną kontaktować się abonentom tej samej sieci bez żadnych ograniczeń.

Nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne

Choć telefony stacjonarne z biegiem czasu tracą na popularności wśród klientów indywidualnych, wciąż z powodzeniem spełniają swoją rolę w firmach, instytucjach, placówkach służby zdrowia i innych jednostkach o charakterze usługowym. Duża część osób starszych także nadal posiada w swoich domach aparat stacjonarny. Z myślą o tych, którzy często wykonują połączenia na takie numery, operatorzy komórkowi oferują abonamenty z nielimitowanymi rozmowami na telefony stacjonarne. Dzięki temu, niezależnie czy tego typu połączenie ma miejsce sporadycznie czy regularnie, nie podwyższy ono nigdy finalnego rachunku za abonament.

Nielimitowane połączenia do wszystkich sieci

Standardowe no limit w obrębie własnej sieci często może okazać się niewystarczające, szczególnie dla osób o bujnym życiu towarzyskim, które lubią regularnie kontaktować się telefonicznie z rodziną i znajomymi. Trudno wówczas o sytuację, w której wszyscy korzystaliby z usług tego samego operatora. Wtedy optymalnym rozwiązaniem okaże się wybór oferty zawierającej nielimitowane połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu nie trzeba przejmować się wysokim rachunkiem za telefon, nawet gdy przydarzy się w miesiącu wiele długich rozmów z bliskimi i przyjaciółmi, posiadającymi numer u innego operatora.

Nielimitowane SMS

Nie każdy lubi lub może rozmawiać przez telefon często i długo – niektórzy zamiast tego wolą pisać SMSy. Krótkie wiadomości tekstowe pozwalają w sposób sprawny, jasny i potwierdzony przekazać informację innemu odbiorcy. Pakiet nielimitowanych SMSów do wszystkich sieci to obligatoryjna część abonamentu dla każdego, kto preferuje pisemną formę kontaktu. Posiadając tę usługę w abonamencie nie trzeba martwić się ilością znaków w każdej wiadomości, a także skalą wysyłania krótkich wiadomości tekstowych do rodziny i znajomych.

Najlepsza oferta no limit

Każdy abonent posiada indywidualne potrzeby i zwyczaje telekomunikacyjne. Zależą one od szeregu czynników, takich jak m.in.:

· wiek

· rodzaj wykonywanej pracy

· styl życia

· wielkość grona rodziny i znajomych

Poszczególne grupy wiekowe, społeczne czy zawodowe charakteryzuje inna intensywność korzystania z różnych usług telekomunikacyjnych. Każda z nich za najlepszą ofertę no limit uważa nieco inny przedział usług. Operator OTVARTA to doskonały przykład na to, że można zadbać o potrzeby każdego klienta, dedykując mu indywidualny zakres oferty nielimitowanych rozmów czy SMS i MMS.

Warianty abonamentów w OTVARTA zostały stworzone w następujących konfiguracjach:

· nielimitowane rozmowy w sieci

· połączenia do innych sieci i na stacjonarne bez limitu

· nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz nielimitowane SMS

· wszelkie połączenia nielimitowane, SMS i MMS bez limitu

Dodatkowo większość z wymienionych konfiguracji zawiera nielimitowany Internet mobilny z określoną ilością danych, po wykorzystaniu których prędkość połączenia spada, ale nie jest za nie naliczana żadna nadprogramowa opłata.

 

Poniżej zaprezentowano pełną ofertę abonamentów bez limitu, szczegóły konkretnych wariantów można znaleźć na stronie: https://otvarta.pl/

T-Mobile Gotowi na powrót do szkoły w dobrym stylu: smartfony i tablety w najlepszych cenach w T‑Mobile

Jak co roku, po leniwych wakacjach, przychodzi gorący okres w życiu każdej rodziny - czas na skompletowanie pomocy naukowych oraz często decyzja o zakupie pierwszego komputera lub tabletu. Wybór jest ogromny, ale na szczęście z odsieczą przychodzi T‑Mobile, który wprowadza właśnie do swojej oferty laptopy i tablety w zestawach z Internetem w najlepszej sieci. czytaj więcej

Mobile Vikings VikingNET - internet mobilny od Mobile Vikings w zupełnie nowej odsłonie

Mobile Vikings przychodzi z propozycją dla wszystkich, których potrzeby wykraczają poza posiadane pakiety internetu. Co nowego przygotowali tym razem? Swoim użytkownikom proponują trzy możliwości, które zaspokoją apetyt nawet tych najbardziej wymagających. Wystarczy 15, 35 lub 45 złotych, by cieszyć się ilością internetu dopasowaną dokładnie do swoich potrzeb. Dodatkowo, dopłacając do wybranego pakietu 10 zł, można zyskać pakiet NO LIMIT w nocy. czytaj więcej

Mobile Vikings Viking 39 No Limit - nowa taryfa w ofercie Mobile Vikings

25 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w cenie 39 zł – tak prezentuje się nowa taryfa Viking 39 No Limit w ofercie Mobile Vikings. Dwa tygodnie temu operator przedstawił użytkownikom swoją nową propozycję, a to nie było jeszcze jego ostatnie słowo. Taryfa Viking 39 No Limit to prawdziwa alternatywa dla ofert na abonament. czytaj więcej

Mobile Vikings Mobile Vikings podbija rynek z najlepszą ofertą no limit na kartę

15 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y no limit w cenie 29 zł – tak prezentuje się taryfa Viking 29 No Limit w nowej ofercie Mobile Vikings. A do tego jeszcze opcja za 19 zł z 3 GB danych. Mobile Vikings wyprzedza rywali i przedstawia najlepszą ofertę no limit na rynku kart prepaid. czytaj więcej