Napraw, zamiast wymieniać – serwis telefonów
News

Napraw, zamiast wymieniać – serwis telefonów

25.03.2021
Oczekujemy od naszych podręcznych urządzeń, aby nadążały za nami każdego dnia. Obciążamy je milionem plików, wysyłamy z nich służbowe maile, czasem nawet pracujemy za ich pomocą, kiedy zmuszają nas do tego okoliczności. Telefon w dzisiejszych czasach już dawno przestał służyć jedynie do wykonywania połączeń, stał się naszym prywatnym, miniaturowym centrum dowodzenia. Co w przypadku, gdy smartfon nagle przestanie działać? Nie ma strachu, są specjaliści, którzy doprowadzą twoje urządzenie do stanu idealnego szybko i skutecznie, gwarantując przy tym najlepszą jakość!

Autoryzowany serwis – co to znaczy?

Oddając swoje urządzenie do rąk serwisanta serwisu autoryzowanego, możesz być pewien kilku rzeczy. Po pierwsze osoba naprawiająca twój telefon jest specjalistą w swojej dziedzinie, możesz zaufać jego osądowi oraz umiejętnościom. Po drugie części – bardzo ważne jest to, aby pochodziły z dobrego źródła i były po prostu dobre jakościowo. Takie kryteria spełniają jedynie części oryginalne pochodzące od producenta. To wszystko oznacza, że kiedy chcesz naprawić zbity ekran na przykład w swoim iPhonie, autoryzowany serwis Apple na pewno będzie dobrym wyborem. Tutaj możesz liczyć na najlepszą obsługę, oraz oryginalne części. To właśnie dzięki autoryzacji producentów serwisowane urządzenia nie tracą gwarancji.

Czy warto korzystać z autoryzowanych serwisów?

To czy korzystamy z serwisu autoryzowanego, czy też nie kwestią indywidualną. Najłatwiej jednak zależność między ceną, jakością a rodzajem serwisu pokazać na przykładzie pewnego zdarzenia. Jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego telefonu marki Samsung. Nie było to tanie, ale przecież za jakość się płaci, prawda? Korzystasz z telefonu codziennie, wszystko śmiga płynnie, nic się nie zacina, smartfon jest zawsze gotowy do akcji – miodzio. Pewnego zimowego poranka przechodząc między mieszkaniem a samochodem, trzymając w rękach kubek termiczny, plik dokumentów, kluczyki oraz cennego Samsunga, ten nagle wypada ci z objęć i trafia na twardy krawężnik. Chwila grozy – każdy ją kiedyś przeżywał – kiedy podnosisz telefon drżącymi rękami, patrzysz na ekran – pajęczynka. No masz babo placek!

  • Serwis telefonów komórkowych TANIO – zwalniasz się z pracy, aby po całym mieście szukać najtańszego serwisu telefonów. W końcu ci się udaje, pokazujesz smartfona panu za ladą. Ten pobieżnie wycenia straty, proponuje odbiór za trzy dni. Ekran zostaje wymieniony na tani zamiennik. Z chwilą przecinania plomb gwarancja producenta dobiega końca. Masz taniej, ale czy szybciej i lepiej?
  • Serwis autoryzowany Samsung – tutaj możliwości są dwie. Możesz udać się do serwisu stacjonarnego na przykład tego WK na ulicy Limanowskiego w Krakowie. Przychodzisz, specjalista wycenia straty i proponuje wymianę wyświetlacza na nowy, oczywiście oryginalny. Wymiana w serwisie może trwać nawet czterdzieści minut, więc już po chwili trzymasz w ręce swoje urządzenie. Na ekran dostajesz osobną gwarancję, a ogólna gwarancja producenta wciąż dotyczy twojego telefonu. Płacisz trochę więcej, ale masz pewność, że wszystko zostało zrobione w pełni profesjonalnie. Drugą opcją jest wysłanie telefonu do serwisu autoryzowanego, wypełnienie formularza, otrzymanie wyceny, naprawa oraz odesłanie. Wszystko szybko, sprawnie i z gwarancją najlepszej jakości.

Decyzja, który serwis wybierzesz, należy już tylko do ciebie. Oba rozwiązania mają swoje plusy. Ostatecznie serwis telefonu przebiegł pomyślnie w obu scenariuszach.

Nie ważna odległość – naprawa telefonów przysłanych pocztą

Kiedy znajdziesz już autoryzowany serwis, który gwarantuje najlepszą w stosunku do ceny jakość usług, nieważna staje się odległość. WK Serwis oferuje usługę darmowej wysyłki twojego urządzenia, po to, aby dostarczyć klientom najlepsze usługi nie zależnie od odległości. Takie innowacyjne podejście bardzo usprawnia cały proces naprawy. Po wypełnieniu formularz online klient dostaje wycenę i po wyrażeniu zgody, oraz zaakceptowaniu kosztów telefon jest naprawiany, a następie odsyłany do klienta. Dobry autoryzowany serwis, który oferuje doradztwo najlepszych specjalistów, jest na wagę złota. Dlatego też warto rozważyć wysłanie telefonu w celu szybkiej i profesjonalnej naprawy.

 

Artykuł powstał we współpracy z WK Serwis

News Serwis telefonów Samsung Warszawa - gdzie szybko, tanio i skutecznie naprawić smartfon?

Nie ma chyba nic gorszego niż zepsuty telefon. W końcu smartfon to urządzenie, które każdy z nas ma przy sobie przez niemal 24 godziny. Dlatego też w razie usterki koniecznie musimy postawić na serwis, który zajmie się naprawą nie tylko skutecznie, ale i szybko. Jak znaleźć taki w Warszawie? czytaj więcej

News Najlepszy serwis Samsunga Warszawa?

Pęknięta szybka czy może konieczność instalacji nowego oprogramowania? Awarii w naszych smartfonach jest mnóstwo. Gdzie najlepszej szukać sprawnej i ekspresowej pomocy, i czy w ogóle naprawa jest opłacalna? czytaj więcej

Wiadomości firmowe Grape Up: idzie nowa era dla automotive dzięki cyfryzacji i chmurze

Za sprawą polskiej firmy samochody mogą zyskać cyfrowego bliźniaka, a kierowcy nowe usługi czytaj więcej

News Nie warto ryzykować - chroń swój telefon przed uszkodzeniami

Znasz to uczucie, kiedy w Twoje ręce trafia nowy smartfon? Możesz spersonalizować go w ten sposób, by najlepiej spełniał Twoje oczekiwania oraz korzystać z wszystkich jego możliwości. Niestety, wystarczy chwila nieuwagi i nowy telefon znajduje się na podłodze, a na ekranie pojawiają się rysy lub pęknięcia. Pół biedy, jeśli uszkodzeniu ulegnie stary smartfon, który i tak planujesz wymienić. W przypadku nowych telefonów strata jest wyjątkowo bolesna, ponieważ naprawa uszkodzeń lub wymiana wyświetlacza jest bardzo kosztowna. Nawet jeśli pilnujesz swojego smartfona i starasz się chronić go przed upadkami, nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkich okoliczności. Na szczęście możesz w prosty sposób dodatkowo zabezpieczyć swojego smartfona. czytaj więcej