Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet
News

Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

14.03.2022
Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś.

Orange dla dwojga

Zacznijmy od najpopularniejszego operatora w Polsce, czyli sławnego Orange. Co ma nam do zaoferowania? Oczywiście standardowo w pakiecie otrzymujemy rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w kraju i roamingu UE bez limitów. Za 40 zł miesięcznie możemy korzystać z pakietu 4 GB, co w dzisiejszej rzeczywistości wydaje się śmiesznie niską wartością. Po dorzuceniu 10 zł do kwoty abonamentu Orange daje nam 12 GB Internetu, brzmi to sensowniej, ale to wciąż niewielka ilość. Za 60 zł możemy zostać posiadaczami 25 GB danych do wykorzystania i jest to wielkość, jaka wystarczy większości użytkowników. Dla największych miłośników smartphone’ów operator przygotował potężny pakiet 80 GB za 80 zł.

 

Oczywiście abonament i dane do wykorzystania to tylko jeden z dwóch najważniejszych elementów oferty. Co z telefonem? Fani produktów z jabłuszkiem na pewno będą zadowoleni, już za 200,99 zł przy rozłożeniu płatności na 24 raty mogą cieszyć się najnowszym Iphonem 13 512GB 5G. Iphone to świetny telefon szczególnie dla miłośników zdjęć. Można nim nawet wykonać bardzo ładne zdjęcia ślubne. Wystarczy sprawdzić, jakie obecnie stawki są za fotografię ślubną, np. wpisując "fotografia ślubna Warszawa". Dla miłośników kultowych Samsungów Galaxy mamy model S20 RE 5G za 110 zł w dwuletnim wariancie ratalnym. Ceniący sobie dobrą jakość w korzystnej cenie z pewnością docenią szeroką ofertę smartphone’ów z firmy Oppo.

Duet w Play

Grecki operator już wiele lat temu zdobył popularność w naszym kraju. Za sprawą korzystnych ofert czy zatrudniania szeroko rozpoznawalnych celebrytów w reklamach? Sprawdźmy sami. Co mają do zaoferowania dla par? Klasycznie, jak w każdej już ofercie dostajemy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w Polsce i roamingu UE. Jeśli decydujemy się na wariant z telefonem, nie pozostaje nam zbyt wiele wyborów pakietów. Play oferuje 20 GB internetu na każdą z kart i musi nas to zadowolić. Ile kosztuje taki abonament? 90 zł, jednak pamiętaj, że operator w tej cenie uwzględnił już dwie zniżki. Jedną za otrzymywanie faktury w formie elektronicznej i dokonywanie terminowych płatności, a drugą za udzielenie zgody marketingowej i profilowanie.

 

Co z telefonami? Oferta wydaje się dość ograniczona, jeśli chodzi o modele, ale stosunkowo atrakcyjna cenowo. Za dodatkowe 60 zł miesięcznie możemy zdobyć Huaweia P30 lite i Y6s. Jest to zestaw raczej dla rodzica i dziecka niż dla pary partnerów, ponieważ jeden model znacząco odbiega parametrami od drugiego. Jeśli chcesz poczuć się nostalgicznie, na pewno zainteresuje Cię pakiet z popularną niegdyś Motorolą. Za 50 zł miesięcznie możesz nabyć Motorolę One Macro i E6 Plus. Obydwie mają 4 GB RAMu, więc doskonale sprawdzą się w rękach miłośników gier. Niestety posiadają słabe aparaty, ale za 50 zł nie można mieć wszystkiego.

Plush ABO dla dwojga

Plush jest częścią Plusa, ale w tańszym i nieco bardziej młodzieżowym wydaniu. Czy się opłaca? Sprawdzamy. Standardowo we wszystkich ofertach mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y w Polsce i roamingu UE. Już w najniższym pakiecie, otrzymujemy aż 20 GB internetu do wykorzystania na każdej z kart, za jedyne 20 zł miesięcznie za każdy z numerów. Jest to najtańszy abonament na rynku. Dla bardziej wymagających klientów przygotowano wariant z pakietem 30 GB (za 25 zł/karta) lub 60 GB (za 45zł/karta). Ogromnym atutem oferty jest możliwość wybrania oddzielnego pakietu na każdą z kart, dzięki czemu nie tracimy danych, gdy druga osoba korzysta z internetu mniej niż my.

 

Jakie telefony oferuje nam Plush? Tutaj wybór zarówno marek, jak i wariantów płatności jest ogromny. Znajdziemy tradycyjne telefony z klawiaturą numeryczną i najnowocześniejsze smartphone’y. Możemy rozłożyć na równe raty całą płatność lub wpłacić na start większą kwotę, aby później cieszyć się abonamentem w korzystnej cenie. Co dla miłośników najnowocześniejszych rozwiązań? Niestety Plush nie posiada w swojej ofercie produktów Apple, co dla wielu będzie pewnie dużą wadą. Jednak znajdziecie tutaj inne flagowce, takie jak Samsung Galaxy Z Flip 3 5G za 1899 zł na start i 36 rat po 67 zł. Klienci ceniący sobie dobrą jakość w niskiej cenie na pewno docenią korzystną ofertę z Xiaomi 11 Lite 5G NE 128 GB za 1098,99 zł na start i 36 rat po 28 zł.

 

News Najlepsze produkty dla telekomunikacji - co wybrać?

W dzisiejszych czasach telekomunikacja jest niezbędna do prowadzenia właściwie każdej działalności gospodarczej. To bowiem właśnie dzięki niej możliwe jest odbywanie jakiejkolwiek komunikacji na odległość. Dlatego też każdy przedsiębiorca powinien postawić na najlepsze rozwiązania dla telekomunikacji. Sprawdźmy się więc, jakie produkty telco warto wybrać oraz dowiedzmy się, dlaczego warto to zrobić. czytaj więcej

News Dlaczego warto korzystać z chmury?

Rośnie popularność chmury obliczeniowej. Firmy dostrzegają zalety korzystania z cloud computingu i doceniają morze możliwości, jakie oferują poszczególne rodzaje chmury. Zobacz, co dzięki temu możesz zyskać firma. czytaj więcej

Huawei Wyniki finansowe HUAWEI – 75,1 mld USD przychodu za 2016 rok

HUAWEI opublikował wyniki finansowe za 2016 rok. Według nich, grupy biznesowe koncernu – Carrier, Enterprise oraz Consumer – odnotowały znaczny wzrost w stosunku do minionego okresu. Roczne przychody firmy wyniosły 75,1 mld dolarów amerykańskich (USD), czyli 521,6 mld juanów chińskich (CNY). Oznacza to wzrost o 32% w porównaniu z 2015 rokiem. Zysk netto wyniósł natomiast 5,3 mld USD (37,1 mld CNY), co stanowi wzrost o 0,4%. Należy też zaznaczyć, że w ub. r. Huawei kontynuował swoją politykę inwestycyjną w obszarze badań i rozwoju, w której nakłady finansowe osiągnęły poziom 11 mld USD (76,4 mld CNY). czytaj więcej