Na jaki program magazynowy warto się zdecydować w 2020 roku?
News

Na jaki program magazynowy warto się zdecydować w 2020 roku?

13.01.2020
Bardzo dużo ludzi wychodzi z założenia, że prosty program magazynowy nie będzie funkcjonalny, gdyż musi mieć dużo ograniczeń. Który program magazynowy będzie w stanie rozwiązać problemy magazynów nie tylko obecnie, ale również w przyszłości?

Warto przede wszystkim mieć świadomość, że zdecydowanie najlepszy program magazynowy w 2020 roki musi być nie tylko i wyłącznie elastyczny, ale również intuicyjny y niezawodny. Bardzo dużo ludzi wychodzi z założenia, że prosty program magazynowy nie będzie funkcjonalny, gdyż musi mieć dużo ograniczeń. Który program magazynowy będzie w stanie rozwiązać problemy magazynów nie tylko obecnie, ale również w przyszłości?

Na jaki program do magazynu warto się zdecydować?

Rekomendowane oprogramowanie magazynowe misi charakteryzować się przede wszystkim konkretnym przeznaczeniem. Osobom, które prowadzą średnią albo małą firmę i magazyn jest obszarem działalności, któremu powinno być poświęcane najwięcej uwagi, zalecane jest skorzystanie z programu, który umożliwia bezpłatne testowanie.

 

Można uzyskać taką możliwość w przypadku zainstalowania darmowej wersji programu LoMag - www.lomag.pl. Oczywiście część osób reaguje bardzo negatywnie na wersje demo, gdyż przeważnie wiążą się z licznymi ograniczeniami. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja w przypadku wspomnianego programu.

 

Użytkownik może już od pierwszego uruchomienia wersji demonstracyjnej zapoznać się praktycznie ze wszystkimi funkcjami, które są dostępne w wersji płatnej. Ograniczeniem będzie liczba uruchomień. Warto mieć świadomość, że wersja demo może być uruchomiona tylko 30 razy.

Niezawodność oraz bezpieczeństwo

Najlepsze oprogramowanie przeznaczone do magazynu w 2020 roku musi również charakteryzować się niezawodnością i bezpiecznym użytkowaniem. LoMag jest bowiem programem, który funkcjonuje na bazie technologii Microsoft. Rozwiązanie przyczynia się do tego, że zarządzenie tysiącami różnych dokumentów nie będzie dla użytkowników problemem. Ponadto koniecznie należy zaznaczyć, że pliki można organizować w taki sposób, by użytkownik mógł otworzyć potrzebny dokument praktycznie w dowolnie wybranym przez siebie momencie.

 

Należy także wspomnieć, że za niezawodność oprogramowania odpowiedzialny jest Microsoft SQL Server. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że jest to obecnie jedna z najbardziej zaawansowanych technologii. Charakteryzuje się przede wszystkim stabilnym działaniem oraz odpornością na różnego rodzaju awarie.

 

Użytkownicy przez wykorzystanie potencjału omawianego oprogramowania mogą nie tylko szybko, ale również bezbłędnie dotrzeć do wszystkich potrzebnych rekordów, które są zapisane w bazie danych Microsoft SQL Server.

Bardzo prosta wymiana danymi w przedsiębiorstwie


Korzystanie z omawianego oprogramowania pozwala na obsługiwanie praktycznie dowolnej liczby magazynów, które mogą bez żadnego problemu funkcjonować niezależnie od siebie. Użytkownicy mogą nie tylko w bardzo krótkim czasie dodawać nowe magazyny, ale również je edytować czy kasować.

 

Jak wiadomo bardzo często do zrealizowania celu biznesowego konieczna jest praca nad projektem bardzo dużej liczby ludzi, którzy muszą mieć dostęp do takich samych danych. Oprogramowanie LoMag jest w stanie bez żadnego problemu zaadaptować się do takich potrzeb przedsiębiorstwa.