Lekcja organizacji, czyli dlaczego warto sprawić sobie porządny kalendarz na 2022 rok
News

Lekcja organizacji, czyli dlaczego warto sprawić sobie porządny kalendarz na 2022 rok

18.11.2021
W dzisiejszych czasach większość z nas wiedzie aktywny tryb życia. Każdy dzień obfituje w wyzwania, którym stawiamy czoła w sferze zawodowej i w prywatnej. Aby odnosić sukcesy i zachowywać balans między natłokiem obowiązków a chwilą dla przyjaciół, rodziny i dla samego siebie, niezbędna jest właściwa organizacja. Co zrobić, by się nią cieszyć? Pomocny okaże się kalendarz!

Kalendarz - idealny pomysł na świąteczny prezent

Tego rodzaju produkt posiada niezwykle uniwersalny i praktyczny charakter. Przyda się kobietom i mężczyznom w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach. Jeśli wybierzesz ten, który łączy w sobie funkcjonalność oraz walory estetyczne, będzie doskonałym prezentem świątecznym, który możesz sprawić komuś bliskiemu lub samemu sobie! Godne uwagi są zwłaszcza modele w twardej, solidnej oprawie, które odpowiednio długo zachowają nienaganny wygląd i będą odporne na zniszczenie nawet podczas bardzo intensywnej eksploatacji.

Obecnie rynek ma tak wiele do zaoferowania, że bez trudu wybierzesz kalendarz odpowiedni dla różnych typów osób. W roli podarunku dla kontrahenta bądź znajomego z pracy doskonale sprawdzi się ten minimalistyczny, stylizowany na elegancki i utrzymany w zachowawczej, klasycznej kolorystyce. Gdy pragniesz wręczyć go przyjaciółce o artystycznych upodobaniach, postaw na wyraziste graficzne wzory lub niestandardowe połączenia barw. Ukochana zaś z pewnością będzie zachwycona subtelnym, kobiecym kalendarzem w pastelowych odcieniach ze złotymi zdobieniami.

Piękny i funkcjonalny zarazem? To możliwe!

Równie dużą rolę odgrywa wnętrze produktu. Wiele zalet posiadają zwłaszcza te, które oprócz podziału na poszczególne miesiące, dni i tygodnie dysponują również czystymi stronami przeznaczonymi do sporządzania notatek i rozmaitych zapisków. Przydatne okażą się też rubryki służące do wypełnienia ich danymi kontaktowymi znajomych i przyjaciół.

Na rynku nie brakuje propozycji stworzonych pod kątem konkretnych zainteresowań. Kalendarz wzbogacony cytatami i złotymi myślami będzie odpowiedni dla tych, którzy lubią element zaskoczenia. Nie brakuje także tych zaprojektowanych przez pisarzy, które będą ogromną gratką dla ich czytelników. Artystyczne dusze docenią modele obfitujące w szkice i ilustracje, które nadadzą odrobiny magii codzienności, a wielbiciele kulinarnych eksperymentów te, na których kartach zamieszczono krótkie i ciekawe przepisy.

Kalendarze na nowy rok znajdziesz w internetowych księgarniach, gdzie czeka na Ciebie zróżnicowany asortyment w atrakcyjnych cenach.

 

News Systemy płatności online - poradnik dla niezdecydowanych

Różnorodność kanałów płatności e-commerce utrudnia wybór najlepszych rozwiązań dla sklepu internetowego, ale stwarza też sporo możliwości. Z pewnością warto stawiać na popularne metody płatności, które będą najmniej problematyczne dla klientów. W artykule opowiemy o tym, które rozwiązania są szczególnie cenione wśród konsumentów. Wśród kryteriów selekcji warto też wyróżnić wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, przejrzyste zasady, łatwość integracji z e-sklepem czy system raportowania. czytaj więcej

News Jakie działania składają się na pozycjonowanie?

Firmy, które chcą zaistnieć w Internecie, muszą zastanowić się nad rodzajem działań z zakresu e-marketingu dla swojej marki. Szczególną uwagę warto poświęcić pozycjonowaniu i SEO. Czym jest to pozycjonowanie, o którym tak dużo mówi się w Internecie? Jak to działa i dlaczego warto prowadzić tego typu działania reklamowe? Wyjaśniamy! czytaj więcej

News Dlaczego warto przejść na nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2?

Zmiany w telewizji naziemnej zawsze budzą wiele zastrzeżeń i obaw o to, jak wiele trzeba będzie dokupić, aby móc z niej korzystać. Ostatnim razem, mniej więcej dziesięć lat temu, zmiany były dość drastyczne, gdyż przechodziliśmy ze standardu sygnału analogowego na wersję cyfrową, która jest całkiem inną technologią. Tym razem zmiany nie będą aż tak dotkliwe. Co tak naprawdę się zmieni i dlaczego warto się zainteresować tym tematem? czytaj więcej

Cyfrowy Polsat Rusza 7. edycja konkursu fotograficznego National Geographic i Cyfrowego Polsatu

Do 4 września br. fani fotografii mogą wziąć udział w siódmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego kanału telewizyjnego National Geographic i Cyfrowego Polsatu, operatora największej polskiej platformy satelitarnej i dostawcy nowoczesnych usług multimedialnych. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a na zwycięzców czekają nie tylko nietuzinkowe nagrody, ale także możliwość opublikowania swojego zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2018 rok. czytaj więcej