Książki o tematyce IT
News

Książki o tematyce IT

03.11.2020
Dzięki dobrym książkom informatycznym można podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się nowych rzeczy, co przekłada się między innymi na możliwość znalezienia lepszej pracy.

- Jak zaoszczędzić na zakupie książek informatycznych?
- Sklep z książkami dla osób chcących poszerzyć kwalifikacje
- Popularne książki dla informatyków

Niestety, nowe książki o tematyce IT są bardzo drogie, a dodatkowo w przypadku popularnych tytułów trudno jest je czasami znaleźć w tradycyjnych księgarniach.

Jak zaoszczędzić na zakupie książek informatycznych?

Ze względu na wysokie zarobki w branży IT, wiele osób interesuje się obecnie książkami informatycznymi. Jednocześnie nie każdy chce lub może sobie pozwolić na to, aby wydać około 100 złotych na jedną książkę. Rozwiązaniem jest oferta skupu, w którym można znaleźć tytuły ze wszystkich kategorii. Znajdują się tu również publikacje informatyczne, dzięki którym można nauczyć się nowych języków programowania, odkryć nowe możliwości popularnych programów oraz lepiej poznać branżę IT.

Sklep z książkami dla osób chcących poszerzyć kwalifikacje

W ofercie sklepu internetowego oferującego książki dla informatyków można znaleźć nie tylko najnowsze tytuły w niższych cenach, ale również te publikacje, których nie da się kupić w innych księgarniach. Każdy, kto ma na półce niepotrzebne książki informatyczne lub powieści albo poradniki, może je w dowolnym momencie sprzedać do skupu. Dzięki temu jego oferta jest przez cały czas aktualizowana o nowe książki, a czytelnicy mogą taniej kupować potrzebne tytuły i przy okazji pozbyć się tych, które już przeczytali. Zarówno sprzedaż, jak i zakup książek IT odbywa się przez internet. Wystarczy, że wskażesz książki, które chcesz kupić lub sprzedać, a następnie podasz wszystkie niezbędne dane. Kolejnym krokiem jest czekanie na paczkę z zamówionymi tytułami lub wysłanie własnych książek w celu sprzedania ich do skupu.

Popularne książki dla informatyków

Wśród popularnych książek IT znajdują się pozycje z różnych dziedzin. Możesz tu zamówić zarówno książki przydatne copywriterom (między innymi "Copywriting internetowy"), jak i publikacje poświęcone tworzeniu aplikacji ("Tworzenie bezpiecznych aplikacji internetowych" oraz "Bezpieczeństwo aplikacji mobilnych"). Przy każdej książce z oferty znajdziesz informację, o ile taniej możesz ją zamówić przez internet w porównaniu z sugerowaną ceną wydawcy. Czasami przeceny sięgają nawet 90%. Zamiast więc wydawać 40 złotych, zapłacisz jedynie 8 zł. Aktualną ofertę znajdziesz na stronie skupu.

News Lepsze funkcjonowanie Twojej firmy możliwe dzięki outsourcingowi IT

Nasz świat nieustannie się zmienia, zaskakuje nas nowymi technologiami i rozwiązaniami. Na przestrzeni lat możemy zauważyć wiele zmian w każdej z dziedzin naszego życia. W tym wszystkim zmieniło się również funkcjonowanie przedsiębiorstw. Niezależnie od specyfiki danej firmy kluczową pozycję w działalności stanowi obecnie internet i sprzęty elektroniczne. Dają one ogromne możliwości, ale żeby spełniały swoje funkcje muszą być odpowiednio zarządzane. Jednym z rozwiązań jest zatrudnienie informatyka, jednak nowoczesne przedsiębiorstwa coraz częściej stawiają na outsourcing IT. Czemu? Zlecają konkretne usługi zewnętrznym partnerom, a sami zajmują się głównymi celami ich działalności, nie tracąc przy tym czasu, energii i pieniędzy. To brzmi naprawdę dobrze! czytaj więcej

News Obsługa informatyczna firmy – nie tylko serwis sprzętu

Każda firma wykorzystująca rozwiązania informatyczne powinna zadbać także o swoje bezpieczeństwo IT. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Zarobki w IT - 3500 zł netto na start i rozwój dla przekwalifikowanych

Tyle właśnie zarabia początkujący software developer (programista). Według szacunków z 2017 roku, w Polsce brakuje około 50 tysięcy pracowników tego typu (1). Rynek jest pojemny a powstające jak grzyby po deszczu nowe podmioty oraz duża chłonność już istniejących i doświadczonych firm stanowią szansę nie tylko dla wieloletnich programistów, ale także dla osób chcących się przekwalifikować. O projektach oraz możliwościach rozwoju rozmawiamy z pracownikami CSHARK – wrocławskiej firmy tworzącej dedykowane rozwiązania programistyczne i zajmującej się doradztwem IT oraz outsourcingiem. czytaj więcej

RedHat Red Hat Summit 2018, czyli zatrzeć granice między czterema środowiskami IT

Artykuł Paula Cormiera, szefa Działu Produktów i Technologii, Red Hat o środowiskach IT, platformach i transformacji cyfrowej. czytaj więcej