Jakie akcesoria warto dokupić do iPhone’a 11?
News

Jakie akcesoria warto dokupić do iPhone’a 11?

13.01.2020
iPhone 11 oraz iPhone 11 Pro to świetne telefony, które oferują ogromne możliwości. Wielu producentów oferuje do tych modeli bardzo ciekawe akcesoria zwiększające funkcjonalność, a także wpływające na ochronę urządzenia.

Co warto wiedzieć przed zakupem akcesoriów do iPhone’a 11?

Rynek akcesoriów do telefonów Apple jest ogromny. Podczas zakupów warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jakość wykonanych produktów. Renomowani producenci dbają o to, aby takie gadżety posłużyły jak najdłużej. Pod względem jakości znakomicie wypada samo Apple, które tworzy dodatki z najwyższej półki. Czasami warto dopłacić trochę więcej, aby móc cieszyć się bezproblemowym działaniem.

Polecane akcesoria do iPhone’a 11

Etui

Dobre etui to tak naprawdę podstawa. Mimo że iPhone 11 jest pięknym telefonem, to jego obudowa wciąż jest bardzo podatna na zarysowanie. Solidne etui pozwoli na zachowanie perfekcyjnego wyglądu. Na rynku jest ogromna ilość rozmaitych futerałów. Użytkownicy mogą skorzystać z silikonowych futerałów od Apple lub producentów firm trzecich.

Ładowarka indukcyjna

Ładowanie bezprzewodowe stało się już standardem w nowych smartfonach. Zakup takiego akcesorium do iPhone’a 11 będzie bardzo dobrym pomysłem. Wystarczy położyć urządzenie na specjalnej podstawce, a już po chwili rozpocznie się ładowanie. Koszt ładowarki indukcyjnej to około 100-200 złotych, w zależności od modelu.

Słuchawki bezprzewodowe

W iPhone’ach 11 zabrakło złącza słuchawkowego minijack, a także dedykowanej przejściówki. Najlepszym wyborem jest zakup słuchawek bezprzewodowych łączących się za pomocą modułu Bluetooth. W ofercie Apple znajdują się kultowe już słuchawki AirPods, a także cała gama słuchawek bezprzewodowych z serii Beats. Każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Mini statyw

Trzy aparaty fotograficzne w iPhonie 11 Pro i dwie kamery w iPhonie 11 oferują ogromne możliwości. Miłośnicy fotografii mobilnej powinni sięgnąć po statyw, który umożliwi wykonywanie zdjęć grupowych, a także fotografowanie po zmroku. To prosty, ale bardzo przydatny gadżet!

Battery Pack lub powerbank

Pojemność baterii w iPhone’ach 11 została powiększona, co przełożyło się na lepszy czas pracy. Jednak dla niektórych osób to wciąż może być niewystarczające. Aby zapewnić sobie dodatkowe godziny bez ładowarki, warto sięgnąć po etui z baterią. Apple do swoich iPhone’ów przygotowało Smart Battery Case, który wydłuża czas działania nawet o 50%! To rozwiązanie znakomicie sprawdzi się w podróży!

Szkło hartowane

Przedni panel iPhone’a 11 jest wykonany z wytrzymałego szkła, jednak przy upadku nawet ono nie będzie miało większych szans. Aby zminimalizować ryzyko zbicia szybki lub uszkodzenia wyświetlacza, warto zaopatrzyć się w szkło hartowane. Podczas upadku to ten element w pierwszej kolejności przyjmie siłę uderzenia. Koszt naprawy ekranu w iPhone w dobrym serwisie może kosztować nawet kilkaset złotych. Warto się przed tym uchronić!

Uchwyt samochodowy

Uchwyt samochodowy pozwala na komfortowe wykonywanie połączeń, a także korzystanie z nawigacji podczas jazdy. Jeśli dużo podróżujesz i chcesz, aby Twój nowy telefon był bezpieczny, to takie akcesorium sprawdzi się znakomicie.