Jaki hosting wybrać dla strony www?
News

Jaki hosting wybrać dla strony www?

09.10.2020
Potrzebny Ci tani hosting www? Powinieneś także zadbać o to, aby gwarantował Twojej stronie odpowiedni poziom bezpieczeństwa. I tu pojawia się problem. Jak wybrać tanie i skuteczne rozwiązanie? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie, omawiając hosting www oferowany przez firmę RapidDC.

Dlaczego nie opłaca się wybierać darmowego hostingu www?

Wiele osób decyduje się na wybór darmowego hostingu www, kierując się wyłącznie rachunkiem ekonomicznym. Jest to duży błąd. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na jakość oraz bezpieczeństwo tej usługi. Darmowy hosting nie jest złym rozwiązaniem. Na pewno sprawdzi się w przypadku stron prywatnych lub hobbystycznych. I to wszystko. Na wymienionych przed chwilą stronach ruch jest relatywnie mały. Ponadto tego typu strony są dosyć proste i nie wymagają zbyt wiele przestrzeni dyskowej. W przypadku stron firmowych oraz sklepów darmowy hosting to strzał w stopę.

Poważnym mankamentem darmowego hostingu www jest niski transfer. Ten parametr jest odpowiedzialny za szybkość ładowania strony. Niestety w przypadku darmowego hostingu ten parametr jest na bardzo niskim poziomie. Oznacza to dłuższy czas ładowania strony i większe zniecierpliwienie Internautów. A to zwiastuje szybkie opuszczenie Twojej strony, co jest równoznaczne z utratą potencjalnego klienta. Dodatkowo na stronach korzystających z darmowego hostingu często pojawiają się reklamy. To nie wygląda zbyt profesjonalnie.

Dlaczego warto wybrać hosting Cloud od RapidDC?

Hosting Cloud oferowany przez RapidDC to idealne rozwiązanie dla osób, których strony mają generować przychody. Jeśli prowadzisz witrynę firmową lub sklep internetowy, to potrzebujesz stabilności, wydajności i niezawodności działania. Taki właśnie jest hosting Cloud. Sercem usługi są szybkie dyski SSD. Hosting jest oferowany w 4 wariantach. Dzięki temu możesz dostosować pakiet do indywidualnych wymagań. Różnice pomiędzy pakietami dotyczą przede wszystkim:

- pojemności hostingu,

- ilości pamięci RAM,

- liczby kont FTP.

Jeśli chodzi o cechy wspólne, to wymienić tu należy intuicyjny panel zarządzania DirectAdmin. Wybierając hosting Cloud, możesz liczyć na brak limitu transferu, kont pocztowych oraz podpiętych domen. Dużą zaletą jest także szybkość łączy serwerów na poziomie 1 Gbps. Każdy z planów hostingu gwarantuje także pełne wsparcie techniczne specjalistów z RapidDC. Na pewno ucieszy Cię informacja, że we wszystkich pakietach będziesz mógł skorzystać z darmowego certyfikatu SSL Let’s Encrypt.

Wybierając hosting Cloud, otrzymujesz także dostęp do rozbudowanych statystyk odwiedzin oraz auto instalatora aplikacji. Cyklicznie wykonywane kopie bezpieczeństwa pozwalają uzyskać backup do 3 dni wstecz. Przejrzyste zestawienie planów hostingowych na stronie RapidDC z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji odnośnie do najlepszego wariantu. Już teraz możesz wybrać 1 z 4 planów i cieszyć się gwarantowaną dostępnością usługi na poziomie 99,9%. Klienci już nigdy nie będą mieli problemu z wejściem na Twoją stronę.

Usługa Cloud od RapidDC to relatywnie tani hosting www, który jednocześnie zapewnia bardzo dobre parametry. Gwarancja stabilności, stałego dostępu oraz możliwość dopasowania optymalnego pakietu to największe atuty usługi Cloud. Szczegóły dotyczące pakietów możesz przejrzeć na stronie rapiddc.pl.


fot. materiały prasowe

News Podstawowe rodzaje hostingu. Czym jest hosting hybrydowy?

Nowoczesny hosting to dzierżawa zasobów internetowych i usług, które są niezbędne dla stron internetowych i poczty e-mail. Dostawca takich rozwiązań dysponuje miejscem na serwerach, które udostępnia swoim klientom. Warto w tym zakresie wspierać elastyczne rozwiązania. czytaj więcej

News Z głową w chmurach, czyli jaki teleskop astronomiczny kupić?

Migoczące punkty na niebie zachwycają swoim blaskiem, pobudzając zaciekawienie i chęć bliższego przyjrzenia się im. Uwielbiasz obserwować gwiazdozbiory? Chcesz dokładniej poznać poszczególne układy i w związku z tym poszukujesz odpowiedniego teleskopu astronomicznego? Poniżej podpowiemy Ci, jaki teleskop wybrać! czytaj więcej

News Czym się kierować przy wyborze telefonu?

Zamierzasz kupić nowy telefon i zastanawiasz się, jaki model wybrać? W znalezieniu odpowiedzi na to pytanie pomoże Ci poniższy artykuł, w którym podpowiadamy, czym się kierować przy wyborze smartfona. czytaj więcej

News Telefonia VOIP – jakie rozwiązanie wybrać dla swojej firmy?

W każdej prężnie rozwijającej się firmie można odnotować duże zapotrzebowanie na rozwiązania regulujące komunikację z użyciem telefonów. Na rynku pojawia się coraz to więcej rozwiązań technologicznych, które pozwalają nie tylko na poprawę jakości połączeń, ale i minimalizowanie kosztów rozmów telefonicznych. Jedną z opcji coraz częściej stosowanych przez organizacje jest VOIP. czytaj więcej