Etui pancerne shockproof apple iphone 7 niebieskie
News

Jak zabezpieczyć telefon przed zniszczeniem

07.05.2018
Telefon to urządzenie codziennego użytku, bez którego obecnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Jego ewentualna awaria stanowi dla wielu ogromny problem zakłócający relacje z otoczeniem. Aby zatem zapobiec usterkom najlepszym rozwiązaniem będzie zadbanie o swojego smartphone’a, wyposażając go w akcesoria GSM zapobiegające uszkodzeniom.

Telefon to urządzenie codziennego użytku, bez którego obecnie ciężko wyobrazić sobie normalne funkcjonowanie. Jego ewentualna awaria stanowi dla wielu ogromny problem zakłócający relacje z otoczeniem. Aby zatem zapobiec usterkom najlepszym rozwiązaniem będzie zadbanie o swojego smartphone’a, wyposażając go w akcesoria GSM zapobiegające uszkodzeniom.

 

Podstawowym elementem chroniącym telefon przed zniszczeniem jest odpowiednie etui. Obecnie na rynku możemy znaleźć pokrowce silikonowe, z tworzywa, zamykane kabury, a nawet tzw. portfele z wnękami na karty kredytowe, czy banknoty. Forma tych wszystkich produktów jest na tyle zróżnicowana pod względem kolorystyki, stylistyki oraz funkcjonalności, że na pewno każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla siebie.

etui pancerne

Fanom designerskich rozwiązań bez dwóch zdań przypadnie do gustu brokatowe etui w odcieniach złota i srebra. Mieniące się we wszystkich odcieniach tęczy kryształki uatrakcyjnią wygląd każdego telefonu. Nie chcesz Zakrywać całego smartphone’a, jednak boisz się o wygląd rantów po kilku miesiącach jego użytkowania? Silikonowa ramka Bumper wydaje się być bardzo stylowym i funkcjonalnym rozwiązaniem. Uatrakcyjni ona wygląd telefonu, jednocześnie nie zakrywając go w całości i co najważniejsze chroniąc.

 

Dbając o swój telefon zapewne szczególnie bardzo martwisz się o stan wyświetlacza. Nawet delikatny upadek często skutkuje pękniętym ekranem… Możesz go jednak odpowiednio zabezpieczyć przyklejając na jego powierzchni szkło hartowane! Jest ono bardzo wytrzymałe na wiele uszkodzeń, jednocześnie chroniąc wyświetlacz przed zarysowaniami. Szkło hartowane nie zmieni czułości ekranu, jest łatwe w montażu i zapewnia długotrwałą ochronę.

szkło hartowane

Będąc ciągle w trasie koniecznie musisz wyposażyć się w uchwyt oraz ładowarkę samochodową! Dzięki nim każda podróż będzie o wiele bezpieczniejsza, a ty bez problemu możesz kontaktować się z otoczeniem. Dobrze też posiadać w takim przypadku słuchawkę bezprzewodową. Zestaw taki pozwoli Ci na bycie mobilnym w każdej sytuacji!

 

News Etui na telefon - wybierz najlepsze dla swojego smartfona!

Chcesz, aby Twój smartfon służył Ci przez wiele lat? W takim razie musisz odpowiednio chronić go podczas codziennego użytkowania. A w tym pomoże Ci oczywiście właściwie dopasowane etui na telefon. Zobacz, jak wybrać obudowę, która będzie skutecznie zapobiegać wszelkim uszkodzeniom. czytaj więcej

News Sprzedaż w czasach zarazy

Jak sprzedawać produkty i usługi B2B w czasie epidemii, gdy spotkania z przedstawicielami handlowymi są ograniczone do minimum? Podczas spotkań online lub rozmów telefonicznych, oczywiście. Jak zatem maksymalnie ułatwić pracę handlowcom, jakie narzędzia zapewnić, aby mogli pracować jak najbardziej efektywnie? Oferta Grandstream – globalnego dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych VoIP, to propozycja zdecydowanie warta rozważenia. czytaj więcej

News Koszt wymiany ekranu w smartfonie

Jaki jest koszt wymiany ekranu w smartfonie to jedno z częściej zadawanych pytań we wszelkiego rodzaju serwisach. I w przypadku każdego urządzenia, które trafia w ręce serwisantów, odpowiedzi mogą być różne. Nie zmienia to jednak tego, że koszt wymiany wyświetlacza w smartfonie jest droższy, niż odpowiednie jego zabezpieczenie. Co zrobić, kiedy nasz smartfon będzie potrzebował naprawy ekranu i jak się przed taką wymianą zabezpieczyć? czytaj więcej

News Jak ochronić telefon przed upadkiem?

Kupujemy coraz to nowsze i droższe telefony. Wiadomo, że musimy o nie odpowiednio zadbać, aby zapobiec niefortunnym zniszczeniom, dlatego zaopatrujemy się często w drogie akcesoria telefoniczne, które nie do końca spełniają się w prawidłowy sposób. Ale jak je w takim razie dobrze wybrać? Co będzie najbardziej wytrzymałe? czytaj więcej