Jak wybrać odpowiedni serwer dedykowany?
News

Jak wybrać odpowiedni serwer dedykowany?

14.10.2019
Wybór właściwego serwera jest podstawą w prowadzeniu działalności internetowej. Jeśli źle zainwestujemy nasze pieniądze już na początku, nie pomoże nam żadna kampania marketingowa. Prowadząc dużą działalność, nasza strona musi być w stanie udźwignąć dodatkowe GB. Z pomocą przychodzą serwery dedykowane – maszyny o ogromnej mocy obliczeniowej, nieporównywalnej z serwerami VPS.

Niedostępność strony w efekcie błędu serwera zniechęci każdego do dalszego z niej korzystania – może być nawet tak, że będzie ona omijana szerokim łukiem. Jednak dobry serwer wcale nie oznacza, że musisz zastawić połowę swojej firmy – tani serwer dedykowany zawsze jest w zasięgu Twojego wyboru. W tej samej cenie dostaniesz też jego wydajność i stabilność. Opieka profesjonalistów będzie o tyle dobrym wyborem, że przekazując im obowiązek dbania o serwer, masz pewność, że administrator z fachową wiedzą dobrze się nim zajmie.

Najważniejsze korzyści płynące z serwera dedykowanego

Zapewnienie dużej mocy obliczeniowej jest podstawą w przypadku serwera dedykowanego. W tym aspekcie nie ma on sobie równych. Jego niekwestionowaną zaletą jest również stabilność, która w przypadku plików zajmujących dużo miejsca jest niezmiennie potrzebna, gdyż pozwala na ciągłą pracę. Oprócz ceny i niezawodności ważne jest wspomnienie o tym, że serwery dedykowane są lepszym rozwiązaniem dla samodzielnego przedsiębiorcy, gdyż całość serwera dedykowanego przeznaczana jest dla jednego klienta.

Sprint Data Center, oprócz niezawodności, gwarantuje też inne korzyści z posiadania serwera dedykowanego. Oprócz wyjątkowo niskiej ceny warto wskazać na brak opłat związanych z aktywacją i tydzień okresu próbnego, co jest gwarantowaną podstawą. Istotne jest też ciągłe dobowe wsparcie i możliwość wyboru. Prezentowane linie serwerów są dopasowane do klienta – jest ich niemal dziesięć, stąd pewność, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawność i przejrzystość

Dlaczego wybór odpowiedniego serwera dedykowanego jest taki ważny? Bo tylko sprawna i przejrzysta strona ma szanse na dotarcie do klienta. Dostatecznie często spotykamy się z sytuacją, w której pada nam internet. Każdy z nas wie też, jakie to rodzi kłopoty. Problemy z połączeniem należy wyeliminować do minimum – tę zasadę powinno stosować się nie tylko w domowym zaciszu, ale również, a może zwłaszcza wtedy, gdy dotyczy prowadzonej działalności.

Jeśli naprawdę chcesz zaoszczędzić pieniądze, nie rób tego kosztem serwera i z góry odrzuć darmowe opcje. Zapewnienie bezpieczeństwa swojej firmie potraktuj jako inwestycję, która z pewnością się zwróci w liczbie odwiedzin. Dzięki serwerowi dedykowanemu masz gwarancję zachowania bezpieczeństwa – wyciek danych w każdym przypadku może prowadzić do nieodwracalnych szkód dla firmy. Dlatego nie zwlekaj z decyzją i zapoznaj się z ofertą, która nie tylko usprawni Twoją stronę, ale też zabezpieczy ją na wypadek nieoczekiwanego.

News Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Agencja interaktywna stanowi odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. O ile większość z nas bez kłopotu odpowie na pytanie, czym zajmuje się agencja reklamowa, o tyle temat agencji interaktywnej wydaje się bardziej skomplikowany. Dowiedz się, czym jest ta specjalistyczna firma i kto skorzysta z jej usług.

1. Agencja interaktywna - co to jest?
2. Dla kogo agencja interaktywna?
3. Jak wybrać dobrą agencję interaktywną? czytaj więcej

News Szybki internet w domu - jak wybrać najlepszy router?

Dobry router to urządzenie niezbędne w każdym domu. To właśnie dzięki niemu możemy cieszyć się szybkim internetem. Czy przy wyborze nowego routera powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na niektóre jego cechy? Czy warto kupić wzmacniacz Wi-Fi? czytaj więcej

News Czy warto kupić telewizor powystawowy?

Technologia nieustannie się rozwija i sprzęt elektroniczny, który był nowością kilka lat temu i kosztował kilka tysięcy złotych, jest przestarzały, a jego wartość na rynku wtórnym spadła kilkukrotnie. Jak zatem nadążyć za zmieniającymi się technologiami, a jednocześnie pozostać oszczędnym? Mamy na to kilka rozwiązań. czytaj więcej