Jak wybrać odpowiedni rejestrator czasu pracy
News

Jak wybrać odpowiedni rejestrator czasu pracy

02.09.2022

Dla każdego przedsiębiorcy liczy się przede wszystkim efektywność jego firmy. Decydujący wpływ na nią ma sposób zarządzania personelem i kontrola czasu pracy. System Rejestracji Czasu Pracy to wygodne narzędzie, które pozwala na prowadzenie dokładnej ewidencji działań podejmowanych przez pracowników. Innym przydatnym narzędziem, które pozwala z kolei na zarządzanie przepływem pracowników w budynku jest System Kontroli Dostępu Biosys.

Jakie zastosowania ma Rejestrator Czasu Pracy?

Rejestr czasu pracy marki BioSys stwarza wiele różnych możliwości, które pomagają przedsiębiorcom. Dzięki niemu możliwe jest rejestrowanie i przechowywanie różnorodnych danych, w tym takich, które dotyczą czasu przebywania pracowników w firmie. Dowiesz się, czy Twoi pracownicy wychodzą w godzinach pracy, ale również pomożemy Ci rozliczyć nadgodziny i niedoróbki. Dzięki temu lepiej przeanalizujesz efektywność pracy załogi i będziesz mógł lepiej ją zorganizować. Szczegółowe, spersonalizowane raporty pomogą zastosować nieszablonowe rozwiązania i zautomatyzować część działań w firmie. System Rejestracji Czasu Pracy zdejmie z Ciebie obowiązki i sam poinformuje, jeżeli ktoś popełni błąd, zbyt długo zostanie w pracy lub jeśli pojawią się błędne odbicia.

 

System RCP pozwala również pozyskać wiedzę, jak wiele czasu pracownicy poświęcają na realizację określonych zadań oraz porównać efektywność ich pracy przy realizacji podobnych zleceń. Będziesz mieć pełną wiedzę o tym, kto się spóźnia, a kto opuszcza dni pracy. Pozwoli to na optymalizację kosztów i uświadomi, jak wiele osób tak naprawdę jest potrzebnych do wykonywania określonych działań. Warto wspomnieć, że system jest kompatybilny z obecnie obowiązującymi przepisami zawartymi w Kodeksie Pracy.

Dlaczego warto postawić na RCP Biosys?

Wielką zaletą systemu, który rejestruje i analizuje czas pracy jest możliwość uzyskania szerszego wglądu w to jak funkcjonuje przedsiębiorstwo. System jest automatyczny, ale generuje czytelne raporty, które pozwalają na wyciągnięcie istotnych dla funkcjonowania firmy wniosków. Nie tylko pozwala lepiej kontrolować pracowników, ale także zrozumieć, od czego zależy ich wydajność.

 

Możliwość automatycznego liczenia nadgodzin (50% i 100%), rozliczania wyjazdów, przeliczania pracy w godzinach nocnych i zliczanie zwolnień lekarskich pozwala na zaoszczędzenie pracy fizycznym osobom i ograniczenie kosztów. To ogromne ułatwienie także dla pracowników, którzy mogą być pewni, że ich prawo do odpoczynku będzie uwzględniane. Dla firmy zaś jest to ograniczenie konieczności przechowywania papierowej dokumentacji i ułatwienie w opracowywaniu odpowiednich grafików dla pracowników.

 

Dodatkową korzyścią jest możliwość ustawienia zmiennych parametrów dla każdego zatrudnionego pracownika. Są to na przykład spis uprawnień, badania lekarskie, ale także inne adekwatne atrybuty. System nie zawiera żadnych ograniczeń w zakresie określania cech charakterystycznych, takich jak grupa pracowników, czy rodzaj projektu. Dla ułatwienia można wprowadzić parametry kolorystyczne, na przykład na oznaczenie badań lekarskich.


Materiał zewnętrzny

 

News Niedrogie telefony z praktycznymi funkcjami: jakimi markami warto się zainteresować?

Wiadomym jest, że nie każdy posiada duży budżet na zakup smartfona. Mogłoby się wydawać, że funkcjonalny telefon musi być bardzo drogi, jednak nie jest to prawdą! Coraz więcej marek posiada w swojej ofercie budżetowe modele "na każdą kieszeń". czytaj więcej

News Dlaczego pomimo natłoku agencji interaktywnych, tylko kilka z nich obsługuje większość klientów?

Przeniesienie się marketingu do Internetu spowodowało, że agencje interaktywne zaczęły „wyrastać jak grzyby po deszczu”. Chociaż możemy znaleźć setki ofert takich firm, to kiedy się z nimi zapoznamy, zauważymy, że na rynku jest tylko kilku liczących się graczy. Dlaczego? czytaj więcej

News Szybki internet w domu - jak wybrać najlepszy router?

Dobry router to urządzenie niezbędne w każdym domu. To właśnie dzięki niemu możemy cieszyć się szybkim internetem. Czy przy wyborze nowego routera powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na niektóre jego cechy? Czy warto kupić wzmacniacz Wi-Fi? czytaj więcej

News Jak wybrać odpowiedni serwer dedykowany?

Wybór właściwego serwera jest podstawą w prowadzeniu działalności internetowej. Jeśli źle zainwestujemy nasze pieniądze już na początku, nie pomoże nam żadna kampania marketingowa. Prowadząc dużą działalność, nasza strona musi być w stanie udźwignąć dodatkowe GB. Z pomocą przychodzą serwery dedykowane – maszyny o ogromnej mocy obliczeniowej, nieporównywalnej z serwerami VPS. czytaj więcej