Jak działa Autodoładowanie w Orange?
News

Jak działa Autodoładowanie w Orange?

28.02.2022
Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie.

Autodoładowanie to jedna z najnowszych usług w Orange na kartę. Sprawdź, jak działa, jak ją włączyć i z niej korzystać.

Usługa Autodoładowania – czym jest?

W skrócie można powiedzieć, że dzięki tej usłudze twój telefon doładuje się zupełnie sam, bez niczyjej pomocy. Brzmi zachęcająco? Ty również możesz skorzystać z tej usługi zapomnieć o konieczności doładowania konta.

 

Autodoładowanie to bezpłatna usługa, dzięki której konto doładuje się samo za każdym razem, gdy stan środków zejdzie poniżej ustalonego poziomu.

Jak to działa?

Bardzo prosto! Oto 3 kroki do korzystania z Autodoładowania – tylko one dzielą ci od rozpoczęcia usługi:

  • wejdź na stronę www.doladowania.orange.pl, zaloguj się na swoje konto i wybierz usługę Autodoładowania
  • wybierz parametry usługi (podaj numer telefonu, dla którego chcesz ją uruchomić, wybierz kwotę doładowania oraz podaj stan konta, poniżej którego konto automatycznie i samodzielnie się doładuje)
  • dodaj i zapisz kartę płatniczą, z której będą pobierane środki na doładowanie telefonu.

Od teraz nie musisz już pamiętać o doładowaniu konta, za każdym razem doładuje się samo. Czy to nie wygodne?

Korzyści płynące z włączenia Autodoładowania Orange

Są 3 główne zalety tej formy doładowania: wygoda, elastyczność i bezpieczeństwo. Jest to wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musisz już pamiętać o doładowaniu, nie zaskoczy cię żadna sytuacja, telefon doładuje się sam za każdym razem, gdy stan konta będzie niższy niż ustalony. Poza tym w każdej chwili można zrezygnować z usługi lub zmienić jej parametry. Dane twojej karty płatniczej są bezpieczne, można również ją usunąć lub edytować. A ponadto usługa Autodoładowania jest w pełni darmowa, z karty pobierana jest tylko kwota wybranego doładowania.

 

Więcej na temat usługi przeczytasz na stronie: https://doladowania.orange.pl/auto-doladowanie.

 

Uwaga! Obecnie można skorzystać z promocji. Jeśli uruchomisz Autodoładowanie za minimum 30 zł, otrzymasz 10 zł bonusowych za każde z trzech pierwszych Autodoładowań. Pamiętaj jednak, że promocja jest aktualna do określonej daty, więc lepiej się pospieszyć.


Artykuł sponsorowany

News Jak słuchać muzyki - zobacz 3 sposoby

Jak wiadomo, muzyka łagodzi obyczaje, pomaga również zrelaksować się oraz umilić wolny czas. Pytanie tylko w jaki sposób jej słuchać, tak aby było to dla nas jak najbardziej wygodne i sprawiało nam jak najwięcej przyjemności. Przedstawiamy trzy proste sposoby. czytaj więcej

News Dlaczego warto przygotowywać paczki świąteczne w naszych firmach?

Święta to w naszej tradycji szczególny czas w roku. Celebrujemy je z rodziną i przyjaciółmi, długo się do nich przygotowujemy i pragniemy spędzić ten czas jak najlepiej. Szczególnie mocno przeżywamy Święta Bożego Narodzenia, choć także Wielkanoc to dla nas istotny moment w roku. Warto podkreślić wyjątkowość tego okresu także na naszym gruncie zawodowym. Jest to doskonały czas na wszelkie akcje promocyjne skierowane do naszych stałych oraz nowych klientów. Paczki świąteczne dla klientów to świetna okazja do połączenia nienachalnej reklamy z wyrażeniem wdzięczności wobec lojalnych klientów lub zachęceniem nowych do współpracy. czytaj więcej

News Polubienia na FB - czy można je kupić?

Facebook niemal całkowicie zawładnął światem biznesu. Trudno byłoby znaleźć dzisiaj firmę, która nie posiada własnego konta na FB. Co właściwie dają polubienia strony i czy w ogóle warto kupić polubienia FB? Jak działa taka usługa i jak wprowadzić ją na facebooku typu fanpage? czytaj więcej

News Kto może założyć podsłuch w firmie?

Odwiedzając muzea związane z wojskowością można zobaczyć stare, potężne radiostacje. Na każdej przybita jest blaszana tabliczka z napisem "Uwaga, nieprzyjaciel podsłuchuje" Aktualnie niby to zabawne, ale sam problem pozostał. czytaj więcej