IPhone se - czy to model wart polecenia?
News

IPhone se - czy to model wart polecenia?

25.06.2018
Smartfony Apple, czyli iPhony to dla wielu najlepsze urządzenia tego rodzaju na rynku. Nie ma co się dziwić, zalet mają bardzo wiele, są stylowe, bo ich wygląd zawsze robi wrażenie, mają świetny system operacyjny - iOS i coś, czego nie ma żadna inna marka: grono fanów związanych z firmą mocnymi więzami. To wszystko sprawia, że sprzęt Apple jest jedyny w swoim rodzaju. W dzisiejszym artykule skupimy się na mniej znanym modelu - iPhone SE, poznamy jego silne strony. No to zaczynamy!

Sprzęt Apple przeważnie jest drogi i nie każdy może sobie na niego pozwolić, a nawet jak tak, to czasem szkoda wydać za telefon tyle, co za dobry komputer. Z omawianym modelem jest jednak trochę inaczej, bo iPhone SE nie kosztuje tak dużo, jest jak na standardy Apple nawet dość tani. To może zachęcić osoby, które chciałyby to urządzenie z “nadgryzionym jabłuszkiem”, ale w rozsądnej cenie. A czy warto pokusić się o kupno, czy cena nie mówi nam czegoś niepokojącego o tym produkcie? Zdecydowanie nie, co potwierdzają jego zalety!

Telefon działa bez zarzutu

Czyli jak większość produktów firmy Apple. Nie ma problemu z usterkami, wszystko doskonale funkcjonuje. To ważne, bo patrząc na cenę i na to, że nie jest to jakoś popularny model, można pomyśleć, że nie do końca wszystko będzie w porządku. Nic z tych rzeczy - telefon jest chwalony przez użytkowników. Podobnie nie ma żadnych utrudnień, jeśli chodzi o dostęp do aktualizacji - a to w przypadku Androida (przy telefonach w podobnej cenie, czyli w okolicach 1500 złotych) zdarza się dość często.

iphon-se

Nie ma efektu “wow”, ale to nie szkodzi

Jak mówi wielu korzystających z tego sprzętu, trudno znaleźć tu jakąś wybitną funkcję, która rzuci nas na kolana, jakiej nie uświadczymy w innym telefonie. Z drugiej strony wszystko jest, jak należy, niczego tu nie brakuje, a to, co jest, działa jak powinno. To więc model, który przypadnie do gustu osobom niekoniecznie polujących na “bajery” i inne dodatki. Spodoba się za to każdemu, kto poszukuje solidnego, bezawaryjnego smartfona.

Rozmiar ma znaczenie

Przypadnie też do gustu osobom, którym nie odpowiada to, że coraz więcej smartfonów to pokaźne cegły, jakie ciężko gdziekolwiek schować. IPhone SE jest malutki, a więc nie ma problemu, aby zmieścić go do kieszeni. Co prawda, nie pooglądamy na nim filmów, ale spokojnie wystarczy do przeglądania wiadomości, pisania SMS-ów czy innych podobnych zadań.

czy-iphony-to-rzeczywiscie-tak-genialne-telefony_sprawdzmy

Bateria na duży plus

Opisywany model wyposażony jest w bardzo solidną baterię, która potrafi wytrzymać bez ładowania naprawdę długo. Przynajmniej jeden dzień, a to a minimum, bo w zależności od tego, co robimy podczas dnia, czy korzystamy z niego więcej czy mniej - wynik może być lepszy.

Jak widać, warto dać szansę temu niepozornemu urządzeniu. Ma wszystko, co najważniejsze, aby korzystanie z niego było w pełni zadowalające. Co ważne, mimo że to produkt Apple, to jego cena wcale na to nie wskazuje. To być może dobra okazja dla osób, które planują zakup telefonu tej marki, ale w niższej cenie. Jednocześnie w zamian chcą dostać coś sprawdzonego!