Fifa 22 - najbardziej wyczekiwana gra sezonu!
News

Fifa 22 - najbardziej wyczekiwana gra sezonu!

02.08.2021
Nie da się ukryć, że sympatycy poprzednich edycji Fify pokładają wielkie nadzieje w nowej grze. Czy słusznie? Z pełnym zaangażowaniem możemy stwierdzić, że twórcy gry przygotowali kilka niespodzianek dla sympatyków Fify. Technologia Hypermotion, nowe animacje, aktualizacja całych składów - to wszystko sprawia, że gracze z pewnością będą mieli okazje podziwiać wiele smaczków!

1. Jakie szczegóły odkryło EA sports na temat Fifa 22?
2. Konsole nowej generacji to przyjemność z rozgrywek nawet dla jednego gracza!
3. Co nowego w Fifa Ultimate Team i Volta?

Jakie szczegóły odkryło EA sports na temat Fifa 22?

Gra na pewno przyniesie kilka zmian w kontekście taktycznym. Za pomocą suwaków możesz przekazywać zawodnikom dokładne wytyczne przed grą. Wiadomo też, na okładce gry nie zobaczymy Messiego ani Ronaldo. Polscy fani także mogą odczuwać pewien niesmak z uwagi na to, że nie będzie to też Robert Lewandowski.

Wprowadzono także pewne unowocześnienia w obronie. To jednak nie koniec - zmniejszeniu ulegnie skuteczność pressingu drugiego zawodnika, który po upływie zaledwie kilku sekund będzie mniej intensywny. Fifa 22 kryje wiele niespodzianek!

Konsole nowej generacji to przyjemność z rozgrywek nawet dla jednego gracza!

PS5 zapewni moc rozrywki przez długie godziny. Szeroka dostępność gier sprawia, że każdy może oddać się w pełni relaksowi, a dzięki zaawansowanej grafice przenieść się do innego świata. Taka interaktywna rozrywka to doskonały pomysł na spędzenie czasu dla osób w każdym wieku. Co poza Fifa 22?

Inne możliwe propozycje to np.: Just Dance, Sniper Ghost Warrior Contracts, Ratchet & Clank, Demons's Souls, Elden Ring czy Final Fantasy. To naturalnie zaledwie ułamek spośród możliwych opcji. Każdy jednak z pewnością znajdzie coś dla siebie niezależnie od preferencji, wieku czy zamiłowania.

Co nowego w Fifa Ultimate Team i Volta?

Twórcy utrzymują, że entuzjaści gry doczekają się także zmian we wszystkich trybach, począwszy od kariery, przez Volta po Fifa Ultimate Team - szczegóły mają ujawnić już niebawem. Póki co wiadomo jednak, że gra jeszcze bardziej widowiskowa z uwagi na to, że ci najbardziej zasłużeni i pamiętni piłkarze będą mieć specjalne ligowe zagrania, które będą powiązane z ich największymi dokonaniami w realnej karierze. Gracze mogą też liczyć na lepsze doznania wizualne dzięki unowocześnionym animacjom, co przekłada się na jeszcze płynniejszą grę. Jeżeli jesteś sympatykiem tej gry - w Twojej kolekcji nie powinno zabraknąć Fifa22! Sprawdź sam i ciesz się godzinami długich rozgrywek!