E-commerce za granicą - poznaj tłumaczenia online!
News

E-commerce za granicą - poznaj tłumaczenia online!

30.08.2022
Zaletą prowadzenia sklepu online jest możliwość docierania z ofertą do osób z całego kraju, a nawet z całego świata. Warunkiem jest jednak przygotowanie odpowiednich wersji językowych serwisu. Decydując się na rozwój biznesu, warto zdecydować się na profesjonalne tłumaczenia dla e-commerce.

Zalety prowadzenia międzynarodowego sklepu internetowego

Masz ciekawy asortyment, oryginalne produkty wysokiej jakości? Twoi klienci z pewnością to doceniają. Nie musisz jednak ograniczać się wyłącznie do krajowego rynku – coraz więcej sklepów online otwiera się na inne rynki i wychodzi naprzeciw zagranicznym odbiorcom poprzez przygotowanie różnych wersji językowych serwisu.

 

Międzynarodowy sklep online ma szansę generować o wiele większy ruch. To sposób na to, by dotrzeć z ofertą do zupełnie nowych klientów. By było to możliwe, konieczne staje się udostępnienie odbiorcom zagranicznym odpowiedniej wersji językowej serwisu. Wiele sklepów decyduje się na zaimplementowanie wersji anglojęzycznej, ale możesz postawić także na inne tłumaczenia (na przykład na język hiszpański, niemiecki lub inny). Sprawdź tutaj, jak to działa: https://turbotlumaczenia.pl/tlumaczenia-dla-e-commerce/.

Jak przygotować inną wersję językową sklepu online?

Obecnie nawet przeglądarki internetowe pozwalają na automatyczne tłumaczenie witryn, których język jest inny niż użytkownika. Czy wobec tego warto w ogóle zlecać profesjonalne tłumaczenie dla e-commerce?

Jest to inwestycja, na którą warto się zdecydować. Nic nie zastąpi fachowego tłumaczenia i to z wielu powodów.

  • Doświadczony tłumacz przełoży poprawnie całą treść strony, wraz ze wszelkimi niuansami.
  • Automatyczne translatory są niedokładne, w przekładzie jest sporo błędów, które utrudniają zrozumienie treści, a to bardzo kłopotliwe dla osób odwiedzających stronę.
  • Profesjonalne tłumaczenie jest bezbłędne, ale też dobrze napisane w docelowym języku – tekst dobrze brzmi i dobrze się go czyta.
  • Fachowe tłumaczenie biznesowe pozwoli uniknąć nieporozumień – na przykład z powodu błędów w automatycznych tłumaczeniach, które mogłyby pojawić się w treści regulaminu.

Chcąc rozwijać swój biznes internetowy poza granicami Polski, zdecydowanie warto zainwestować w profesjonalny przekład. Taki sklep online będzie lepiej postrzegany przez klientów, a także dużo bardziej funkcjonalny.

Tłumaczenia biznesowe online – najwygodniejsze rozwiązanie

Osoby prowadzące własny biznes często bywają mocno zapracowane. W takich realiach trudno znaleźć czas na to, by wszystkie kwestie związane z działalnością załatwiać osobiście. Zamiast więc umawiać się na spotkania z tłumaczem, który mógłby przygotować zagraniczną wersję sklepu internetowego, całość prac z tym związanych można zlecić online.

 

Tłumaczenia dla e-commerce mogą być wykonane w pełni zdalnie. Jest to szybkie i wygodne rozwiązanie niemal dla każdego. Firma może działać swoim rytmem, nie trzeba poświęcać czasu na spotkania z tłumaczem, bo wszystkie szczegóły wystarczy wysłać elektronicznie. Jeśli więc bierzesz pod uwagę ekspansję biznesową na zagraniczne rynki, zainteresuj się tłumaczeniami online biznesowymi i przygotuj swój sklep internetowy na zagranicznych klientów. Postaw na profesjonalne biuro tłumaczeń online: https://turbotlumaczenia.pl/.


 

News Jakie są rodzaje ping testów?

Ping test jest miarą szybkości odpowiedzi połączenia internetowego. Dlatego korzystając z niego, jesteś w stanie określić, jak szybko twój komputer odpowiada na wszelkie zapytania, które przychodzą z innego komputera. Ping testu jest konieczny w szczególności, gdy użytkownik bierze udział w e-rozgrywkach. Co wpływa na wynik ping testu? Jakie są rodzaje ping testu? Podpowiadamy o tym poniżej. czytaj więcej

News Sprawdź, dlaczego telefony na abonament to optymalne rozwiązanie

W największym skrócie: zyskujemy stałe miesięczne koszty, które nie zmienią się podczas trwania umowy, oraz pewność, że usługa będzie świadczona na odpowiednio wysokim poziomie. Nie musimy się także obawiać (jak w przypadku telefonu na kartę), że w trakcie rozmowy lub korzystania z Internetu nagle zabraknie nam środków. czytaj więcej

News Happy Fridays w T-mobile (60 darmowych minut lub SMS-ów)

Happy Fridays jest to akcja skierowana dla klientów T-mobile. Będzie trwała od 19 do 21 lutego. W ramach tej akcji w aplikacji Mój T-Mobile lub za pomocą wysłania SMS-a można aktywować darmowy pakiet 60 minut rozmowy lub 60 SMS-ów do wszystkich krajów Unii Europejskiej. czytaj więcej

News Co to jest SIP Trunk? Możliwości, cechy, jak skorzystać?

SIP Trunk w połączeniu z centralą telefoniczną umożliwia stworzenie systemu telefonii służącej do obsługi firmy. Czym jest SIP Trunk? Jest łączem telefonicznym zapewniającym komunikację pomiędzy firmą (jej pracownikami) i wszystkimi pozostałymi użytkownikami telefonii w kraju i za granicą. Buduje łączność dla wszystkich działów w firmie. czytaj więcej

News Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?

Projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów związanych z automatyką przemysłową, opierających się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych warto powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na tym, co robią. czytaj więcej