Druk na siatce banerowej mesh
News

Druk na siatce banerowej mesh z Intprint.pl to skuteczny reklamowo-informacyjny sposób na przyciągnięcie klientów

06.07.2021
Druk wielkoformatowy na siatce banerowej umieszczonej na elewacjach, końcach budynków i innych miejscach w celu reklamy usług lub towarów to doskonała okazja marketingowa. Nie ma sobie równych pod względem ochrony konsumentów. W końcu deklarując się w ten sposób, reklamodawca przyciąga dużą liczbę potencjalnych klientów.

Co musisz wiedzieć o siatce banerowej mesh?

Będąc arkuszem winylowym, który przepuszcza światło i powietrze ze wzmocnionymi włóknami poliestrowymi, produkt ma wystarczającą wydajność do długotrwałego użytkowania.

Spośród wyraźnych zalet materiału siatkowego można zauważyć następujące właściwości:

 • odporność na opady atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe;
 • higroskopijność;
 • zdolność przepuszczania światła;
 • niski poziom wiatru dzięki przepuszczającej powietrze strukturze;
 • duża zwartość;
 • wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie;
 • długotrwałe użytkowanie (do 2-3 lat).

 

Dostępne są 2 rodzaje siatek – gruba i drobna, a także z podkładem i bez. Faktura materiału dobrze nadaje się do wykonania nadruku na siatce zgodnie z przeznaczeniem. W przypadku reklamy zewnętrznej odpowiednia rozdzielczość to 360-1440 dpi.

 

Możesz zamówić druk wielkoformatowy na siatce banerowej mesh w Intprint.pl pod adresem https://intprint.pl.

Zastosowanie siatki Mesh jako podstawy do rysowania obrazu z Intprint.pl

Jedną z najlepszych opcji tworzenia wielkoformatowych nośników reklamowych jest druk na siatce Mesh, która może być z podłożem lub bez. Siatka banerowa Mesh z podkładem - ta cecha materiału zapobiega przedostawaniu się atramentu na powierzchnię roboczą drukarki podczas drukowania. Po nałożeniu obrazu podkład można łatwo usunąć.

Zaleta wykorzystania tego materiału jest oczywista, ponieważ dzięki niemu można rozwiązać wiele problemów informacyjnych, a mianowicie:

 • umieszczanie reklam wielkoformatowych poprzez zasłanianie elewacji budynków o powierzchni powyżej 50 m2;
 • wykorzystanie jako fałszywej elewacji podczas modernizacji i przebudowy konstrukcji;
 • zainstalować tymczasowy znak nawigacyjny;
 • wykorzystanie na placach budowy jako ogrodzenia z informacją o nazwie wykonawcy, danych teleadresowych (siatka stosowana na placach budowy zapobiega rozprzestrzenianiu się gruzu i pyłu);
 • tworzyć dekoracje i przegrody;
 • zastosowanie na parkietach i salonach sprzedaży.

 

Tania i skuteczna metoda reklamowo-informacyjna z wykorzystaniem siatki Mesh pozwala przyciągnąć jak najwięcej klientów.

 

Świadczenie usług przez Intprint.pl pod adresem https://intprint.pl

 

Specjaliści firmy Intprint.pl oferują usługi druku na siatce za pomocą trwałych atramentów solwentowych lub ekosolwentowych, w zależności od lokalizacji nośnika reklamowego w przyszłości - na zewnątrz lub wewnątrz, gdzie używana jest najwyższa jakość przy rozdzielczości 1440 dpi. W obu przypadkach farba nie blaknie i jest odporna na zewnętrzne negatywne wpływy.

 

Prace drukarskie wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Wysokiej jakości obraz wydrukowany na maszynach ploterowych zachowuje swój pierwotny wygląd przez długi czas. Rysunek zostanie zastosowany do przedniej strony.

 

W przypadku, gdy konieczne jest użycie dużego płótna, stosuje się spawanie, po którym szew jest prawie niewidoczny. Firma wykonuje również końcową obróbkę po druku płótna oraz montaż za pomocą ramek, oczek do mocowania do rusztowań, kabli.

News Jakie są koszty założenia sklepu internetowego?

Wiele osób marzy o tym, aby porzucić etat u swojego pracodawcy i w końcu przejść "na swoje". Ciekawostką jest to, że obecnie wcale nie jest to aż tak skomplikowane. Wystarczy, że założysz sklep internetowy. Jeśli się postarasz, w bardzo krótkim czasie uda Ci się zarobić więcej, niż byłbyś w stanie sobie wyobrazić. Jest to tym bardziej ciekawa propozycja, że nie wymaga specjalnie dużego wkładu finansowego. czytaj więcej

News Gdzie wymienić wyświetlacz w telefonie?

Smartfony pomagają nam w życiu codziennym i pracy oraz dostarczają rozrywkę. Z tego powodu każda awaria sprzętu utrudnia funkcjonowanie, szczególnie gdy jest to rozbita szybka, która uprzykrza korzystanie z urządzenia. Na szczęście taką usterkę da się naprawić, a w tym artykule dowiesz się gdzie to zrobić. czytaj więcej

News Jaki smartfon: Realme C21 czy Vivo Y20s? A może tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite?

Zastanawiasz się nad budżetową wersją smarfona? Możesz wybierać z pośród dużej gamy tego typu produktów. My zaproponujemy Ci wybór pomiędzy Realme C21 oraz Vivo Y20s, ale jeśli w trochę wyższej cenie chciałbyś mieć większy ekran, żeby na przykład wygodniej grać lub oglądać filmy, to Twój wybór mógłby paść na tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite. Zobacz jakie są zalety tych urządzeń. czytaj więcej

News Laptopy poleasingowe Kraków, czyli jest takie miejsce w Krakowie...

W dzisiejszych czasach posiadanie laptopa, czy też komputera stacjonarnego to już właściwie standard. Można wręcz powiedzieć, że obecnie kupowanie komputera oznacza często, że będzie to drugie lub po prostu kolejne urządzenie tego typu w naszym domu. I w żadnym wypadku nie należy tego rozumieć jako formą jakiegoś luksusu – po prostu dziś każdy z członków rodziny używa takich urządzeń i często wręcz musi posiadać swój osobisty laptop. W związku z taką potrzebą, może nasuwać się pytanie: co lepiej wybrać w tym temacie – laptop nowy czy poleasingowy? Spróbujmy przyjrzeć się temu tematowi bliżej!

1. Laptopy poleasingowe – czy warto?
2. Laptopy poleasingowe Kraków - gdzie w Krakowie warto kupić takie urządzenie? czytaj więcej