Druk na siatce banerowej mesh
News

Druk na siatce banerowej mesh z Intprint.pl to skuteczny reklamowo-informacyjny sposób na przyciągnięcie klientów

06.07.2021
Druk wielkoformatowy na siatce banerowej umieszczonej na elewacjach, końcach budynków i innych miejscach w celu reklamy usług lub towarów to doskonała okazja marketingowa. Nie ma sobie równych pod względem ochrony konsumentów. W końcu deklarując się w ten sposób, reklamodawca przyciąga dużą liczbę potencjalnych klientów.

Co musisz wiedzieć o siatce banerowej mesh?

Będąc arkuszem winylowym, który przepuszcza światło i powietrze ze wzmocnionymi włóknami poliestrowymi, produkt ma wystarczającą wydajność do długotrwałego użytkowania.

Spośród wyraźnych zalet materiału siatkowego można zauważyć następujące właściwości:

 • odporność na opady atmosferyczne i promieniowanie ultrafioletowe;
 • higroskopijność;
 • zdolność przepuszczania światła;
 • niski poziom wiatru dzięki przepuszczającej powietrze strukturze;
 • duża zwartość;
 • wytrzymałość na rozciąganie i rozdarcie;
 • długotrwałe użytkowanie (do 2-3 lat).

 

Dostępne są 2 rodzaje siatek – gruba i drobna, a także z podkładem i bez. Faktura materiału dobrze nadaje się do wykonania nadruku na siatce zgodnie z przeznaczeniem. W przypadku reklamy zewnętrznej odpowiednia rozdzielczość to 360-1440 dpi.

 

Możesz zamówić druk wielkoformatowy na siatce banerowej mesh w Intprint.pl pod adresem https://intprint.pl.

Zastosowanie siatki Mesh jako podstawy do rysowania obrazu z Intprint.pl

Jedną z najlepszych opcji tworzenia wielkoformatowych nośników reklamowych jest druk na siatce Mesh, która może być z podłożem lub bez. Siatka banerowa Mesh z podkładem - ta cecha materiału zapobiega przedostawaniu się atramentu na powierzchnię roboczą drukarki podczas drukowania. Po nałożeniu obrazu podkład można łatwo usunąć.

Zaleta wykorzystania tego materiału jest oczywista, ponieważ dzięki niemu można rozwiązać wiele problemów informacyjnych, a mianowicie:

 • umieszczanie reklam wielkoformatowych poprzez zasłanianie elewacji budynków o powierzchni powyżej 50 m2;
 • wykorzystanie jako fałszywej elewacji podczas modernizacji i przebudowy konstrukcji;
 • zainstalować tymczasowy znak nawigacyjny;
 • wykorzystanie na placach budowy jako ogrodzenia z informacją o nazwie wykonawcy, danych teleadresowych (siatka stosowana na placach budowy zapobiega rozprzestrzenianiu się gruzu i pyłu);
 • tworzyć dekoracje i przegrody;
 • zastosowanie na parkietach i salonach sprzedaży.

 

Tania i skuteczna metoda reklamowo-informacyjna z wykorzystaniem siatki Mesh pozwala przyciągnąć jak najwięcej klientów.

 

Świadczenie usług przez Intprint.pl pod adresem https://intprint.pl

 

Specjaliści firmy Intprint.pl oferują usługi druku na siatce za pomocą trwałych atramentów solwentowych lub ekosolwentowych, w zależności od lokalizacji nośnika reklamowego w przyszłości - na zewnątrz lub wewnątrz, gdzie używana jest najwyższa jakość przy rozdzielczości 1440 dpi. W obu przypadkach farba nie blaknie i jest odporna na zewnętrzne negatywne wpływy.

 

Prace drukarskie wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Wysokiej jakości obraz wydrukowany na maszynach ploterowych zachowuje swój pierwotny wygląd przez długi czas. Rysunek zostanie zastosowany do przedniej strony.

 

W przypadku, gdy konieczne jest użycie dużego płótna, stosuje się spawanie, po którym szew jest prawie niewidoczny. Firma wykonuje również końcową obróbkę po druku płótna oraz montaż za pomocą ramek, oczek do mocowania do rusztowań, kabli.