DOOR to DOOR - czym jest ta usługa?
News

DOOR to DOOR - czym jest ta usługa?

10.10.2022
Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie przedsiębiorstwa oferujące najróżniejsze usługi stanęły przed bardzo trudnym wyzwaniem. To samo tyczy się rynku motoryzacyjnego. Aby nie stracić klientów w tym ciężkim czasie, wprowadzono usługę “door to door”. Co to takiego i na czym to polega?

Czym jest usługa door to door?

Door to door to sposób realizacji usług bez konieczności wychodzenia z domu. Jest to powszechne wśród serwisów i warsztatów samochodowych. W przypadku konieczności naprawy auta, klient musi to zgłosić telefonicznie bądź online. Samochód odbierany jest przez pracownika serwisu bądź mechanika, a po wykonanej naprawie lub przeglądzie jest on dostarczany na to samo miejsce, z którego został odebrany lub pod wskazany mu adres. Płatność za wykonaną usługę realizowana jest najczęściej w formie bezgotówkowej.

Usługa door to door to bezpieczna i wygodna forma naprawy samochodu, który ogranicza kontakt z drugim człowiekiem do minimum.

Spokój klienta i spokój warsztatu

Usługa door to door początkowo uchodziła za trudną do wdrożenia, głównie z powodu dyspozycyjności osoby, która jeździ po samochody i odprowadza je na miejsce. Nie każdy warsztat lub serwis mógł sobie na to pozwolić - mechanicy mieli wiele innej pracy lub musiała być zatrudniania do tego kolejna osoba. Teraz jest to o wiele prostsze.

Czy warto inwestować w usługę door to door?

Usługa ta posiada wiele korzyści dla klientów. Jakich? Bez dwóch zdań, zrealizowana przez specjalistów przebiegnie ona znacznie szybciej. Dzięki temu klient oszczędza swój czas.

Wszelkie naprawy samochodu dokonywane są zgodnie z zaleceniami producenta danego auta, a do ich wykonania używa się oryginalnych części zamiennych. Usługa door to door obejmuje także przeglądy okresowe. Jeżeli okaże się, że zdiagnozowano jakiś problem, specjaliści skontaktują się z klientem i przedstawią co powinno zostać wykonane oraz spytają o jego zgodę do działania.

Poszukujesz najlepszego sewisu dla Ciebie? Sprawdź Autoryzowany Serwis MB Motors - zwyciezce konkursu "Wielki Test Salonów" Auto Świat.

Usługa door to door w MB Motors!

Dla wygody i bezpieczeństwa swoich klientów, MB Motors również posiada usługę door to door, czyli serwis bez wychodzenia z domu. Specjaliści odbiorą samochód pod wskazanym przez klienta adresem na terenie Aglomeracji Warszawskiej, dostarczą do serwisu i odwiozą na miejsce po wykonaniu usługi serwisowej. Co ważne - auto będzie czyste i zdezynfekowane, a wszelkie formalności można wykonać zdalnie przy pomocy ich doradców.

Ponadto na czas serwisu, MB Motors oferuje samochód zastępczy. Więcej na temat usługi -> door to door Mercedes

 

News Jak działa Autodoładowanie w Orange?

Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie. czytaj więcej

News Podpis kwalifikowany - jakie dokumenty można nim podpisać?

We współczesnym świecie sporo administracyjnych spraw załatwić można poprzez Internet. Jest to dość ważne - osoba fizyczna raz w roku zobowiązana jest do podpisania kilku dokumentów związanych chociażby z podatkami. W sytuacji, kiedy jesteś rodzicem i składasz różne wnioski o pomoc socjalną, tutaj też możesz wspomóc się elektronicznym sposobem ich załatwiania. Jednak sprawa wygląda nieco inaczej, kiedy masz swoją własną firmę, Regularne podpisywanie raportów, zawieranie umów, podpisywanie potwierdzeń czy realizowanie procesów decyzyjnych - to wszystko wymaga wyraźnego podpisu i jest niezwykle czasochłonne. Jednak obecnie można skorzystać z doskonałego rozwiązania, jakim jest podpis kwalifikowany, który często pozwala na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i pieniędzy. czytaj więcej

News Czym zajmuje się agencja interaktywna?

Agencja interaktywna stanowi odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata. O ile większość z nas bez kłopotu odpowie na pytanie, czym zajmuje się agencja reklamowa, o tyle temat agencji interaktywnej wydaje się bardziej skomplikowany. Dowiedz się, czym jest ta specjalistyczna firma i kto skorzysta z jej usług.

1. Agencja interaktywna - co to jest?
2. Dla kogo agencja interaktywna?
3. Jak wybrać dobrą agencję interaktywną? czytaj więcej

News Ile kosztuje dobre etui na telefon?

Etui na telefon to gadżet, który ma przede wszystkim chronić sprzęt przed uszkodzeniem w razie upadku. Kwestie bezpieczeństwa są najważniejsze, ale nie można zapominać o walorach estetycznych obudowy. Tutaj tak naprawdę każdy może się wykazać swoimi artystycznymi zapędami. Istnieje bowiem możliwość stworzenia etui według swojego własnego pomysłu. czytaj więcej

News Falownik fotowoltaiczny - czym jest i jak działa?

Ponieważ ogniwa fotowoltaiczne wytwarzają prąd stały (DC), który nie nadaje się do zasilania urządzeń domowych, niezbędne jest wyposażenie każdej elektrowni solarnej w urządzenie, które zamieni prąd stały na zmienny (AC). Tę ważną rolę pełni inwerter fotowoltaiczny (falownik), który jest kluczowym elementem każdej instalacji PV. czytaj więcej