Chłodząca mata na fotel samochodowy na upalne dni
Chłodząca mata na fotel samochodowy na upalne dni - przyciski Chłodząca mata na fotel samochodowy na upalne dni - fotel biurowy Chłodząca mata na fotel samochodowy na upalne dni - widok
News

Chłodząca mata na fotel samochodowy na upalne dni

09.08.2018
Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadza na rynek matę chłodzącą CF-2204-PK ICE. Jest to urządzenie, które sprzyja utrzymaniu optymalnej temperatury ciała – chłodzi i wentyluje, ale przede wszystkim podnosi komfort jazdy samochodem.

Mata ma system chłodzący z wentylatorem oraz otwory cyrkulacyjne, przez które wydobywa się chłodne powietrze. Po prawej stronie siedziska znajduje się wbudowany pilot, dzięki któremu możemy wybrać dwa tryby chłodzenia: niski i wysoki.

 

Użytkowanie maty w upalne dni, to dobre rozwiązanie dla wszystkich kierowców, również zawodowych, którzy spędzają wiele godzin w podróży. Zasilanie odbywa się za pomocą gniazda zapalniczki samochodowej o napięciu 12V/24V, dlatego bez problemu można ją podłączyć zarówno w samochodach osobowych jak i w ciężarowych. Wentylator, znajdujący się w dolnej części maty, wciąga chłodne powietrze i zapewnia utrzymanie optymalnej temperatury ciała.

 

Do montażu służą dwa pasy zapinane na rzep. Mata pasuje do każdego siedzenia samochodowego, dzięki uniwersalnym rozmiarom wynoszącym: 48*71*57cm.

 

Urządzenie ma ergonomiczny kształt i wykonane jest z mikrowłókien, umożliwiających cyrkulację powietrza. Występuje w eleganckim, czarnym kolorze.

 

Cena i dostępność:

Mata chłodząca Medivon CF-2204-PK ICE jest dostępna w sklepie Medivon.pl w cenie 199 PLN. W zestawie jest mata i zasilacz, który można podłączyć do złącza zapalniczki w samochodzie.