Archiwalne

Z Focus Telecom Polska na Kanary - Konkurs dla Partnerów, Resellerów i Cloud Brokerów

24.07.2012

Focus Telecom Polska, dostawca rozwiązań w modelu cloud computing, zachęca swoich Parterów do udziału w konkursie, w którym nagrodą jest wycieczka na Wyspy Kanaryjskie lub iPad. Wszystko, co trzeba zrobić to osiągnąć minimalny poziom sprzedaży usług na poziomie 2000zł netto w dniach od 2 lipca do 31 grudnia 2012 roku. Ilość nagród nie jest ograniczona.

Oferując swoim klientom nasze usługi do komunikacji i zarządzania, możesz wygrać wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie lub iPada. Mówimy tu o wszystkich usługach dostępnych w modelu chmury obliczeniowej na platformie Focus Telecom Polska tj. centrale telefoniczne, IVR, CRM, Call Center, Telekonferencje – tłumaczy Monika Jóźwiak, odpowiedzialna w Focus Telecom Polska za rozwój programu partnerskiego.

Uczestnikami konkursu „Focus na Kanary” mogą być Partnerzy Focus Telecom Polska, a także firmy, które dopiero przystąpią do współpracy. Focus Telecom Polska zaprasza szczególnie: integratorów sprzętu telekomunikacyjnego i oprogramowania, dystrybutorów sprzętu IP, operatorów ISP, firmy zarządzające powierzchnią biurową, portale internetowe.

Minimalne poziomy sprzedaży konieczne do wypracowania to 4 000,00 zł netto – dla wycieczki na Wyspy Kanaryjskie oraz 2 000,00 zł netto – dla iPada. Ilość nagród nie jest ograniczona, co oznacza, że w zależności od osiągniętej przez Partnera sprzedaży można wygrać wycieczkę dla kilku osób z firmy lub kilka iPadów.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 28 lutego 2013 roku, a dokładny regulamin konkursu znajduje się na stronie http://www.focustelecom.pl/.

źródło: Focus Telecom