Archiwalne

Weekend z gratisem w mBank mobile

25.09.2008

mBank mobile w ostatni weekend września 2008 proponuje dodatkowo 10% gratis do zasileń w kwocie od 40 do 500 zł.

Klienci mBank mobile od 26 do 28 września br. mogą korzystać z promocji, dzięki której zyskują dodatkowe 10% doładowania. Bonus można wykorzystać na wszystkie usługi oferowane przez mBank mobile, a z promocji można skorzystać wielokrotnie - każde zasilenie konta będzie premiowane.

Zasady promocji „Weekend z gratisem" są bardzo proste:

1. Wystarczy zasilić telefon w sieci mBank mobile kwotą od 40 do 500 zł poprzez płatność internetową, na przykład w systemie transakcyjnym mBanku lub na stronie http://www.mobile.pl/. Promocja obejmuje także stałe doładowania, które zrealizują się w terminie obowiązywania akcji.
2. W ciągu kilku minut po doładowaniu telefonu kwotą spełniającą warunki promocji, operator zasili konto Klienta bonusem równym 10% zasilenia podstawowego.
3. Dodatkowe doładowanie można przeznaczyć na dowolne usługi w mBank mobile, na przykład zasilając telefon 50 zł, można dodatkowo uzyskać pakiet na Internet - 10 megabajtów za 5 zł.

źródło: mBank mobile

News Jak wybrać najlepszego operatora?

Co najmniej raz na dwa lata nadchodzi moment, w którym chcemy zweryfikować, czy nasz dotychczasowy operator sieci komórkowej rzeczywiście jest najlepszym wyborem.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli masz dosyć obecnego dostawcy, na pewno nie chciałbyś przechodzić kolejnego rozczarowana.

Jakie są więc sposoby na to, żeby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i mieć pewność, że tym razem będzie to udany związek? czytaj więcej

News Kup tablet Galaxy - zyskasz 800 zł

Najnowsza promocja tabletów Samsung Galaxy - możliwość zakupu urządzenia ze zwrotem do 800 zł. czytaj więcej

News Rób super zdjęcia Samsungiem Galaxy A53 5G od T-Mobile

Kup smartfon Samsung Galaxy A53 5G i rób super zdjęcia. W aktualnej promocji kupisz smartfon nawet 500 zł taniej i otrzymasz dodatkowo słuchawki Samsung Galaxy Buds2. czytaj więcej

News Czym jest MIX BOX dla dziecka?

Każda okazja jest dobra, by sprezentować dziecku nowy telefon. MIX BOX od T-Mobile to oferta, dzięki której można zyskać nowoczesny smartfon z dobraną do niego ofertą MIX. Poznaj szczegóły oferty MIX BOX od T-Mobile. czytaj więcej