Archiwalne

W mBank mobile tego lata rozmawiaj taniej z zagranicy

02.07.2010


Wirtualny operator komórkowy mBank mobile wprowadził niższe stawki za połączenia wykonywane w ramach usługi roamingowej. Promocja obowiązuje w okresie wakacyjnym, a skorzystać z niej może każdy Użytkownik mBank mobile.

Wakacyjna promocja połączeń w ramach sieci mBank mobile polega na obniżeniu opłaty za połączenia wychodzące do Polski i przychodzące w danym kraju. Oferta dotyczy krajów, które są najczęstszą destynacją wakacyjną Klientów mBank mobile.

W ramach promocji połączeń w roamingu, Klienci mBank mobile zapłacą 0,69 zł za minutę połączenia, zarówno przychodzącego, jak i wychodzącego do Polski. Taniej rozmawiać można z: Grecji, Hiszpanii, Niemiec, Portugalii, Wielkiej Brytanii, Włoch, Chorwacji, Egiptu, Turcji oraz Stanów Zjednoczonych Ameryki.

- Wyjeżdżając na wakacje często obawiamy się wzrostu opłat za telefon, związanych z korzystaniem z roamingu - mówi Damian Miros, odpowiedzialny za wprowadzenie oferty. Wakacyjna promocja w mBank mobile ma za zadanie nie tylko ograniczyć koszty naszych Użytkowników, ale także zachęcić ich do aktywnego rozmawianie w roamingu - dodaje Miros.

Aby skorzystać z promocji należy mieć aktywowaną wcześniej usługę roamingu. Zlecenia aktywacji promocji Użytkownik dokonuje wpisując na klawiaturze telefonu odpowiedni kod (*101*11*99#) oraz naciskając przycisk „zadzwoń". Oferta aktywowana jest w ciągu 24 godzin od tego momentu, a zmiana taryfy potwierdzona jest wiadomością SMS.

Promocja trwa do 30 września br. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 5 zł.

źródło: mBank mobile

T-Mobile Sony Xperia XZ3 w przedsprzedaży już w T‑Mobile

Od 7 września rozpoczęła się przedsprzedaż najnowszego flagowca od Sony – Xperia XZ3. Długo oczekiwany smartfon, skrojony pod potrzeby miłośników cyfrowej rozrywki, będzie można otrzymać wraz z taryfami w najlepszej sieci T‑Mobile i przy okazji wziąć udział w beta testach najnowszej serii kultowej gry Call of Duty. czytaj więcej

T-Mobile Podwajamy emocje z futbolu – wymieniamy gole na gigabajty w T‑Mobile na kartę

Już jutro, 19 czerwca, reprezentacja Polski zmierzy się z reprezentacją Senegalu, a następnie, kilka dni później stawi czoła Kolumbii i Japonii. Z wypiekami na twarzy będziemy śledzić każde zagranie naszych chłopaków, a później oglądać powtórki, skróty i analizy niewątpliwie zwycięskich meczów. Wiemy, że nasi klienci będą robić to samo, dlatego wracamy z uwielbianą akcją „gigabajty za gole”. czytaj więcej

T-Mobile T-Mobile Polska - wyniki finansowe w Q1 2018

- Stabilne przychody w kwocie 1,569 mln złotych
- Stabilna EBITDA po wyłączeniu wpływu regulacji roamingowej; spadek o 30 mln spowodowany regulacją roamingową
- 6,990 miliona klientów abonamentowych – wzrost o 294 tysiące w ciągu roku
- Konsekwentne inwestycje: w sieć, cyfryzację, doświadczenie klienta czytaj więcej

T-Mobile Bezpieczne i szybkie logowanie z Mobile Connect w T-Mobile

T‑Mobile uruchomił Mobile Connect – metodę uwierzytelniania, która może zastąpić dziesiątki haseł i jednorazowych SMS-ów. T‑Mobile jest pierwszym w Polsce Operatorem, który przetestował to rozwiązanie i zrealizował komercyjne wdrożenie. czytaj więcej