Archiwalne

W ASTER Internet BezPrzerwy

16.11.2009

ASTER, dostawca czterech usług telekomunikacyjnych, rozpoczyna kampanię promującą Internet szerokopasmowy oraz mobilny. Jednym z jej elementów jest wprowadzenie promocyjnych warunków zakupu Internetu mobilnego. Usługę z pakietem 1 GB można nabyć już za 1 zł.

W Internecie, w metrze oraz na billboardach w trzech polskich miastach: Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze, pojawi się biegający w kołowrotku chomik. Co wspólnego ma chomik z Internetem? Jak się okazuje ma, i to całkiem sporo.

Internet BezPrzerwy
„Celem kampanii jest przekonanie potencjalnych Klientów do zakupu Internetu w ASTER. Ma ona pokazać, że Abonent usługi w ASTER może korzystać z sieci bez przerwy. W domu dostęp do informacji zapewnia szerokopasmowy Internet stacjonarny, z kolei poza domem, kiedy jesteśmy np. w podróży, komunikację ze światem umożliwia nam Internet mobilny.” - powiedziała Beata Mazurkiewicz, Kierownik Komunikacji Marketingowej w ASTER.

Wybierając media do kampanii, ASTER postawiło przede wszystkim na nośniki reklamy zewnętrznej. Z tego powodu reklama pojawi się przede wszystkim na frontlight’ach, backlight’ach i citylightach w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze, a także w metrze.

Dodatkowo, na antenie Radia PiN, Radia Zielona Góra, Radia Złote Przeboje, Radia Wawa, a także Eska i RMF Maxxx w Krakowie oraz Zielonej Górze, usłyszymy zabawne spoty nawiązujące do głównego hasła kampanii.

Konkurs - Złap Mariana, czyli 10 modemów do wygrania
Usługa promowana będzie także za pośrednictwem największych portali - Onet, Gazeta oraz Wirtualna Polska. Po kliknięciu na zamieszczony w serwisach baner, użytkownik zostanie przeniesiony na specjalnie utworzoną stronę: http://www.bezprzerwy.aster.pl/, gdzie zostaną zamieszczone wszystkie szczegółowe informacje na temat promocji. Internauci, którzy odwiedzą stronę, będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest 10 modemów wraz z darmowym półrocznym abonamentem na pakiet DATA L.

Jak zdobyć nagrodę? Na stronie internetowej zamieszczony będzie film z chomikiem Marianem biegającym w kołowrotku. Co 3 dni Marian przestaje biegać i wychodzi z kołowrotka. Modem wraz z abonamentem wygra ta osoba, która jako pierwsza danego dnia złapie gryzonia „na przerwie” i kliknie w odpowiedni przycisk. Dla ułatwienia, na stronie umieszczony zostanie też harmonogram „wyjść” Mariana.

źródło: Aster

News Internet symetryczny – dlaczego warto go mieć w swojej firmie?

Internet stanowi dziś podstawę funkcjonowania nie tylko przedsiębiorstw, ale także gospodarstw domowych. Nie każdy jednak wie, że internet internetowi nierówny. Warto dowiedzieć się, jakie są rodzaje internetu i który z nich zapewnia komfortowe poruszanie się w sieci oraz przesyłanie danych i plików. Usprawni to pracę oraz wszelkie inne podejmowane za pomocą sieci działania. czytaj więcej

News Jaka praca dla miłośników nowych technologii?

Nowoczesna technologia nie jest już dla nas żadnym zaskoczeniem i towarzyszy nam niemal na każdym kroku. Jednak niewielu z nas jest w stanie powiedzieć, w jaki sposób działa sprzęt, który nas otacza, czy jak go naprawić. Z pewnością na swojej drodze zdarzyło Ci się spotkać osobę, która jest zafascynowana nową technologią i czyta o niej wszystkie możliwe magazyny i portale internetowe, starając się być stałe na bieżąco. A może Ty sam jesteś taką osobą? W takim razie czy wiedziałeś, że swoje wielkie hobby możesz przenieść na grunt zawodowy? Nic nie daje większej satysfakcji w karierze niż połączenie pracy z pasją. Gdzie więc możesz szukać dla siebie zatrudnienia? czytaj więcej

News Pozycjonowanie stron – klucz do sukcesu w sieci

W dobie Internetu korzystanie z narzędzi, jakie zapewnia cyfrowy świat, jest niezwykle istotne w kontekście budowania swojej pozycji w sieci. Bez względu na to, czy masz bloga, stronę www czy sklep internetowy, jeśli chcesz być widoczny w sieci, pozycjonowanie stron jest najlepszym rozwiązaniem.

1. Pozycjonowanie stron - na czym to polega?
2. Analiza rynku i odpowiednie słowa kluczowe
3. Audyt SEO czytaj więcej

News UPC Polska ma najszybszy internet światłowodowy

W lutym odbył się kolejny ranking SpeedTest. UPC Polska okazała się najszybszym ogólnopolskim operatorem internetu światłowodowego. Średni wynik sieci UPC przekroczył poziom 150 Mb/s - czyli dwukrotnie wyższy wynik od średniej prędkości krajowej. czytaj więcej