Archiwalne

TELE2 przedłuża promocję Internet 15 miesięcy za darmo

31.08.2007


 
W związku z rosnącym w ostatnich dniach zainteresowaniem promocją Internet 15 miesięcy za darmo, TELE2 postanowiła przedłużyć jej obowiązywanie do 24 września br. Oferta ta jest już dostępna na terenie całego kraju zarówno dla klientów TP, jak i abonentów operatorów alternatywnych, korzystających z usługi hurtowego dostępu do sieci TP (WLR).

TELE2 w ramach Promocji Wakacyjnej, której obowiązywanie przedłużono do 24 września, z łącza o prędkości 1 Mb/s lub 2 Mb/s można korzystać za darmo aż przez 15 miesięcy. Przez kolejne 21 miesięcy obowiązywania umowy promocyjnej, cena usługi wynosi 49 zł z VAT, dla łącza o prędkości 1 Mb/s i 94 zł z VAT miesięcznie dla łącza o prędkości 2 Mb/s.

Wybierając Wakacyjną Promocję TELE2 Internet o prędkości 2 Mb/s, klient może zaoszczędzić w sumie na opłatach abonamentowych aż 1525 złotych w porównaniu z ofertą promocyjną TP megaInternet.

- Im bliżej końca wakacji tym odnotowujemy większe zainteresowanie naszą promocją. Aby umożliwić wszystkim zainteresowanym, którzy dopiero wracają z wakacji skorzystanie z oferty, postanowiliśmy przedłużyć ją do 24 września – powiedział Piotr Nesterowicz, dyrektor generalny TELE2 Polska. 

Opłaty miesięczne za TELE2 Internet w promocji wakacyjnej

Szybkość łącza Cena przez pierwsze 15 miesięcy Cena z VAT od 16 do 36 miesiąca Średnia cena z VAT w trakcie trwania umowy Oszczędność względem oferty Neostrada TP
1 Mb/s 0 zł 49 zł 29 zł 44,3 proc.
2 Mb/s 0 zł 94 zł 55 zł 43,6 proc.

Opłaty jednorazowe: aktywacja - 98,82 zł z VAT; modem Thomson ST 536 – 122 zł z VAT

W przeciwieństwie do konkurencji, TELE2 udostępnia klientom wysokiej jakości modem Thomson ST536, który pozwala na stałe, jednoczesne podłączenie do Internetu dwóch komputerów (USB i Ethernet) bez konieczności uciążliwego logowania się do sieci. Modem ten jest dodatkowo wyposażony w firewall.

Usługa szybkiego Internetu TELE2 jest już dostępna również dla klientów, którzy korzystają obecnie z usługi tańszego abonamentu w TELE2.

źródło: Tele2

Virgin Mobile Trzy miesiące za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Virgin Mobile, wirtualny operator usług mobilnych w Polsce, wprowadza promocję dla nowych abonentów, w której przez pierwsze trzy miesiące będą mogli korzystać z usług za darmo. czytaj więcej

Plus Potwornie dobry MIX Box z Hotelem Transylwania 3 w Plusie

Od dziś dostępna jest nowa promocja oferty mix w sieci Plus. MIX Box z filmowym gadżetem to zawsze wyjątkowa okazja dla osób szukających supersmartfonów w supercenach. Tym razem promowanymi smartfonami są Samsung Galaxy J3 (2017) w doładowaniu 30 zł oraz Samsung Galaxy J6 Dual SIM w doładowaniu 50 zł - oba dostępne już za 1 zł. Dodatkowo klient otrzyma w prezencie „nerkę” na biodra z postaciami z filmu „Hotel Transylwania 3”. czytaj więcej

Plus W Plusie sześć miesięcy za darmo

Plus wprowadza nowe odsłony ofert z abonamentem przez pół roku za darmo. Nowe promocje obejmują oferty głosowe i Internet, a warunkiem skorzystania z nich jest wybór abonamentu od 50 zł miesięcznie w ofertach dla klientów indywidulanych i od 40 zł netto miesięcznie w ofercie dla małych firm SOHO. czytaj więcej