Archiwalne

Tanieją połączenia z Niemiec do Polski w sieci blauworld

 2006-12-04
 
Jak  podał do wiadomości blau Mobilfunk GmbH, klienci blauworld mogą cieszyć się z obniżki cen połączeń telefonicznych. Wraz z nadejściem adwentu ceny za minutę spadną o 14%, z 29 centów na 25 centów za minutę połączenia do polskiej sieci komórkowej. Cena za połączenia do sieci stacjonarnej w Polsce będzie wynosić - tak jak dotychczas - 9 centów za minutę i 19 centów za sms. Także do 25 centów za minutę spada cena za połączenia wewnątrzkrajowe na terenie Niemiec. Nowa taryfa będzie obowiązywać na stałe od 1 grudnia.  
 
Blau Mobilfunk GmbH jest jedynym niezależnym dyskonterem telefonii komórkowej w Niemczech. Ze swoimi dwiema markami: blau.de, na rozmowy na terenie Niemiec, i blauworld, na połączenia zagraniczne, firma stworzyła korzystną taryfę opartą na przejrzystych zasadach. Dlatego blau Mobilfunk rezygnuje z opłaty abonamentowej i związania umową i oferuje swoim klientom jednolitą i korzystną taryfę przez całą dobę.
 
W blauworld rozmowy zagraniczne (np. do Polski) w sieci komórkowej z Niemiec są możliwe już od 9 centów za minutę. Cena za minutę połączenia na terenie Niemiec wynosi od 1.12.2006r.  25 centów/min. do wszystkich sieci. Smsy zarówno na terenie Niemiec jak i  za granicę kosztują 19 centów. Pakiet startowy można zamawiać na stronie internetowej http://www.blauworld.pl/ , a także zakupić w handlu detalicznym na terenie Niemiec.

Źródło: Blau Mobilfunk GmbH

News 3 największe korzyści z korzystania z autoryzowanych serwisów Apple

Czy można naprawić sprzęt od Apple w dowolnym serwisie? Dziś już często tak. Czy taka naprawa będzie wykonana solidnie? Różnie z tym bywa, choć jakość usług rośnie. A więc czy są jeszcze powody, żeby oddawać sprzęt z Cupertino do naprawy w autoryzowanym serwisie? Cała masa, ale opowiemy o trzech najważniejszych. czytaj więcej

News Microsoft Office i 3 powody by go mieć

Microsoft Office to jeden z najbardziej znanych pakietów oprogramowania biurowego. Pierwsze wydanie na komputery PC miało swój debiut w 1990 roku. Dziś, po 22 latach MS Office nadal ma się dobrze i utrzymuje dominującą pozycję w sektorze programów biurowych. Programy będące składowymi MS Office znajdują zastosowanie tak w użytku biurowym, instytucji edukacyjnych, , jak i domowym. Jeśli nie wszystkie, to na pewno trzy aplikacje pakietu, które opisujemy później.

- Word — czyli edytor tekstów z pakietu Microsoft Office
- Excel — arkusze kalkulacyjne nie tylko dla księgowych
- Power Point — narzędzie do tworzenia prezentacji czytaj więcej

News Systemy płatności online - poradnik dla niezdecydowanych

Różnorodność kanałów płatności e-commerce utrudnia wybór najlepszych rozwiązań dla sklepu internetowego, ale stwarza też sporo możliwości. Z pewnością warto stawiać na popularne metody płatności, które będą najmniej problematyczne dla klientów. W artykule opowiemy o tym, które rozwiązania są szczególnie cenione wśród konsumentów. Wśród kryteriów selekcji warto też wyróżnić wygodę użytkowania, bezpieczeństwo, przejrzyste zasady, łatwość integracji z e-sklepem czy system raportowania. czytaj więcej