Archiwalne

Superoferta telefonów w sklepie internetowym Orange

24.04.2008

Do końca kwietnia w sklepie internetowym www.orange.pl można kupić atrakcyjne telefony Sony Ericsson W380i oraz Sony Ericsson W910i nawet o 300 zł taniej niż w ofercie standardowej.

Z oferty mogą skorzystać klienci, którzy kupują nową aktywację lub przedłużają umowę z Orange.

Wybierając taryfę Nowy Twój Plan lub Nowy Twój Mix klienci indywidualni, będą mogli kupić Sony Erricson W380i nawet za 1 zł.

Dla klientów biznesowych operator obniżył ceny telefonu Sony Ericson W910i w planie Orange dla Firm lub Nowa Firma Mix. Kupując telefon z aktywacją w Orange dla Firm, klienci otrzymują dodatkowo:

  • Pakiet Orange 100 SMS - 100 SMS do wykorzystania w sieci Orange w promocyjnej cenie 1 zł brutto przez pierwsze dwa okresy rozliczeniowe.
  • Pakiet Twoja Muzyka - dwa utwory muzyczne i dzwonek za 1 zł brutto.
  • Pakiet e-mail dla Firm o wielkości 10 MB w promocyjnej cenie 1 zł brutto przez pierwsze dwa okresy rozliczeniowe.

źródło: Orange

News Jak płacić kartą kredytową? Czy podpinanie jej pod abonament jest bezpieczne?

Karta kredytowa to skuteczny sposób na zbudowanie finansowego bezpieczeństwa, a spłacana w trakcie okresu bezodsetkowego, może okazać się zdecydowanie tańsza niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Dziś wyjaśnimy, jak używać karty kredytowej do wykonywania płatności. Podpowiemy także, czy podpinanie jej pod abonament jest bezpieczne. czytaj więcej

News Jak wzmocnić sygnał WiFi routera?

Słaby zasięg Wi-Fi to nie tylko zmora lokali mieszkalnych, ale również przestrzeni biurowych. Jak się jednak okazuje, są sposoby na to, aby znacznie go poprawić i nie jest to zadanie zbyt skomplikowane. Z tego artykułu dowiesz się jak wzmocnić sygnał Wi-Fi routera, aby móc korzystać z Internetu w każdym zakątku domu czy biura. Zachęcamy do lektury. czytaj więcej

News Jaki zasilacz awaryjny apc do firmy wybrać?

Zasilacze awaryjne (z angielskiego uninterruptible power supply, czyli popularne UPS) sprawdzą się w mieszkaniach prywatnych oraz biurach. O ile jednak na zakup zasilacza na potrzeby prywatne decydują się tylko te osoby, które zainwestowały w drogi sprzęt i chcą go odpowiednio zabezpieczyć, to w przypadku firm tego typu zakup można uznać za obowiązkowy.

1. Sprawdzony producent zasilaczy awaryjnych
2. Czy warto kupić UPS do firmy?
3. Co należy sprawdzić przed zakupem UPS?
4. Dodatkowe funkcje zasilaczy awaryjnych czytaj więcej