Archiwalne

Suntech wdroży system paszportyzacji w kolejnej spółce z grupy Aster

10.06.2008

Aster Zielona Góra, spółka wchodząca w skład grupy kapitałowej ASTER, jednego z największych w Polsce operatorów telewizji kablowej, zakupiła system paszportyzacji - Network Inventory - firmy Suntech.

Zielonogórski operator jest trzecią z kolei spółką z Grupy Aster, która zaufała aplikacjom Suntech.

”System Suntech sprawdził się w Aster Warszawa i Aster Kraków więc naturalne było rozszerzenie naszej współpracy o kolejną spółkę w grupie.” - mówi Janusz Arciszewski, Prezes Aster.

System paszportyzacji, jest zaawansowanym narzędziem do inwentaryzacji i projektowania sieci dla usług typu Triple Play. Pozwala na optymalne wykorzystanie zasobów sieciowych operatora oraz zapewnia większą efektywność operacyjną w utrzymaniu, modernizacji i rozbudowie sieci.

W Aster Zielona Góra system paszportyzacji posłuży do prowadzenia ewidencji wszystkich zasobów sieciowych oraz połączeń kablowych, optycznych i transmisyjnych. System paszportyzacji zostanie zintegrowany ze środowiskiem informatycznym Aster, co umożliwi efektywne wykorzystanie danych w istniejących procesach biznesowych obsługi klienta, planowania sieci, usuwania awarii oraz zarządzania środkami trwałymi.

”Aster to bardzo innowacyjna spółka a zarazem wymagający klient. Podpisując umowę z kolejną firmą z grupy Aster uznajemy to za dowód zadowolenia klienta z naszego produktu i całej dotychczasowej współpracy.” - mówi Wojciech Franczak, wiceprezes Suntech.

źródło: Suntech

News Co powinien wpisać w CV technik telekomunikacji?

Technik szerokopasmowej komunikacji elektronicznej to zawód, do którego powstania przyczyniła się Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE). Osoba, która ukończy 4-letnią szkołę zawodową, zajmuje się obsługą systemów telewizji kablowych, a także produkcją, montażem i serwisem sprzętu wykorzystywanego przez sieci szerokopasmowe. Tymczasem technik telekomunikacji zajmuje się transmisją różnych informacji na odległość. Jak napisać CV, aby móc ubiegać się to o stanowisko? Co należy umieścić w curriculum vitae? Podpowiadamy.

czytaj więcej

News Najlepsze produkty dla telekomunikacji - co wybrać?

W dzisiejszych czasach telekomunikacja jest niezbędna do prowadzenia właściwie każdej działalności gospodarczej. To bowiem właśnie dzięki niej możliwe jest odbywanie jakiejkolwiek komunikacji na odległość. Dlatego też każdy przedsiębiorca powinien postawić na najlepsze rozwiązania dla telekomunikacji. Sprawdźmy się więc, jakie produkty telco warto wybrać oraz dowiedzmy się, dlaczego warto to zrobić. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Stare WAF-y się nie sprawdzają, system H88 ma to zmienić

Grupa H88 stworzyła nowe rozwiązanie WAF do ochrony przed zagrożeniami w sieci czytaj więcej

News Huawei: Pierwszy telefon dla dziecka – jak wybrać?

Bez względu na to, czy chcemy kupić dziecku telefon jako gadżet, pomoc naukową czy po prostu potrzebujemy być z nim w stałym kontakcie – zawsze pojawia się pytanie, który model jest odpowiedni. Niezależnie od wieku dziecka, głównym kryterium wyboru powinna być pojemna bateria, solidne wykonanie, nowoczesne funkcje i najważniejsze – atrakcyjna cena. Wybierając prezent z okazji Dnia Dziecka, warto przyjrzeć się bliżej telefonom Huawei z serii Y 2018, które pojawiły się właśnie w sprzedaży. czytaj więcej