Archiwalne

Sieć MobilKing sprzedaje już zestawy startowe

25.02.2008

Operator wirtualnej sieci komórkowej MobilKing rozpoczął od 22.02.2008 roku komercyjne świadczenie usług, kierowanych głównie do mężczyzn.

Startery będą dostępne już w tym tygodniu w sieci sklepów Żabka, kioskach współracujących z firmą Kolporter oraz komisach z telefonami obsługiwanych przez Connex. Finalizowane są kontrakty z kolejnymi partnerami. Sprzedaż będzie wspierana kampanią reklamową w telewizji.

Zestaw startowy będzie kosztował 20zł - kwota ta będzie w całości do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Do każdego zestawu startowego dodawane będą również: 40 darmowych wizytówek SMSowych do wykorzystania na powiadomienie innych o swoim nowym numerze telefonu, metalowe pudełko na papierosy, smycz, plakat o treści erotycznej, wodoodporna naklejka na samochód i breloczek do kluczy.

Połączenia telefoniczne do wszystkich sieci kosztują 50 gr. brutto i są naliczane sekundowo, a SMS kosztuje 15 gr. brutto. MMS to wydatek 50 gr. brutto, a mobilny Internet to 50 gr. za 100 kB. Opłata za Mobilny Internet jest naliczana za każdy rozpoczęty pakiet wielkości 100 kB (licząc w sumie wysyłanie i odbieranie).

Każde doładowanie (za 10, 20 lub 50 zł brutto) przedłuża ważność konta o 3 miesiące (3 miesiące na rozmowy wychodzące i dodatkowe 3 na rozmowy przychodzące). Konto można doładować na dwa sposoby: kartą zdrapką lub kartą z kodem, wydrukowaną z terminala. Doładowanie za 50zł jest premiowane bonusem – gadżet multimedialny do ściągnięcia na swoją komórkę.

Pełny cennik usług MobilKing.

źródło: MobilKing