Archiwalne

Rodzinne wakacje na Florydzie z Nickelodeon i ASTER

08.10.2009

Czy wiesz jak nazywa się serial o morskiej gąbce zamieszkującej podwodną miejscowość Bikini Dolne? Jeśli tak, możesz być jednym ze szczęśliwców, którzy przeniosą się na 5 dni do świata kreskówek Nickelodeona. Rodzinny urlop w jednym z największych centrów rozrywki na świecie, czeka na uczestników sms-owego konkursu organizowanego przez MTV Networks Polska oraz ASTER.

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy w terminie od 10 października do 15 listopada br. odpowiedzieć na pytanie zgłoszeniowe oraz na dwa pytania konkursowe w jak najkrótszym czasie. Na każdego, kto udzieli prawidłowej odpowiedzi, czeka gadżet Spongeboba na telefon komórkowy.

Największą atrakcją jest jednak główna nagroda w konkursie. Wspaniała zabawa z bajkowymi postaciami na słonecznej Florydzie czeka na szczęśliwca, który w najkrótszym czasie udzieli odpowiedzi na zadane pytania. Spędzi on, wraz z rodziną, urlop pełen niespodzianek w centrum rozrywki Nickelodeona w Orlando. Dla 150 uczestników konkursu, którzy będą mieli mniej szczęścia, organizatorzy – Nickelodeon oraz ASTER – przygotowali nagrody pocieszenia.

Konkurs będzie promowany w Internecie (na stronach: http://www.aster.pl/, a także www.nick.com.pl, www.viva-tv.pl oraz www.s2o.tv), w telewizji (na kanale informacyjnym ASTER Info), na ulotkach oraz w Salonach ASTER. Dodatkowo, na wybranych kanałach MTV Networks Polska, zostanie zamieszczony specjalny scroll z informacją o konkursie (widoczny tylko dla Klientów ASTER).

Konkurs jest skierowany do osób dorosłych, które korzystają z przynajmniej jednej usługi ASTER.

źródło: ASTER

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

News Oczyszczacz powietrza na wirusy – prawda czy mit?

Oczyszczacz powietrza wyposażony w filtr HEPA może wychwycić cząsteczki wirusów o średnicy nawet 0,01 µm. Chociaż cząsteczki koronawirusa Sars-CoV-2 mają większą średnicę i teoretycznie kwalifikują się do wyłapania przez oczyszczacz, w praktyce mają zdolność do szybkiego osadzania się na napotkanej powierzchni. Zatem wirusy mogą zostać wychwycone w momencie, gdy np. zostaną przeniesione do domu na siatce z zakupami i unoszą się w pobliżu oczyszczacza. Mimo to, warto mieć w domu oczyszczacz, który jest nieocenionym rozwiązaniem w walce o lepszą jakość powietrza – usuwa np. rakotwórcze pyły smogowe. czytaj więcej

News Kursy programowania online - czy to dobra metoda na naukę?

W ostatnich miesiącach wiele osób zmaga się problemami na rynku pracy. Dodatkowo więcej czasu spędzamy w domu. W efekcie coraz więcej osób decyduje się na naukę nowych umiejętności, w tym naukę programowania. Dowiedz się, w jaki sposób uczyć się efektywnie.

1. Programowanie – czy jest dla wszystkich?
2. Jak nauczyć się programować — kursy programowania czy samodzielna nauka czytaj więcej

News Obsługa informatyczna firmy – nie tylko serwis sprzętu

Każda firma wykorzystująca rozwiązania informatyczne powinna zadbać także o swoje bezpieczeństwo IT. czytaj więcej