Archiwalne

Plewczyński z MobilKinga do CenterNetu

06.06.2008

Włodzimierz Plewczyński objął stanowisko dyrektora sprzedaży CenterNet S.A. Plewczyński będzie odpowiedzialny za strategię i budowanie struktur sprzedaży spółki.

"W Mobilking udało nam się zdobyć 45 000 aktywnych klientów w trzy miesiące od wejścia marki na rynek, mam nadzieję że w CenterNet liczba ta będzie znacznie wyższa" – mówi nowy dyrektor sprzedaży CenterNet S.A.

Włodzimierz Plewczyński studiował na Wyższej Szkole Pedagogicznej w Opolu, na Uniwersytecie Wrocławskim i na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu (zarządzanie i informatykę – MBA).
Od dwunastu lat związany z rynkiem telekomunikacyjnym. Od początku kariery pracował w strukturach sprzedaży, między innymi dla PTK Centertel oraz P4. Na listę sukcesów Włodzimierza Plewczyńskiego oprócz MobilKinga można wpisać współudział w budowie sieci dystrybucji dealerskiej i biznesowej PTK Centertel oraz budowę i koordynację działań kanału sklepów własnych P4.

"Moim pierwszym wielkim sukcesem sprzedażowym, wspomina Plewczyński, było pozyskanie dla PTK Centertel pierwszego klienta w kategorii bankowości".

Jego pasja to praca z ludźmi. "Mamy nadzieję, że pracując dla CenterNet, Włodzimierz Plewczyński, powtórzy sukcesy sprzedażowe jakie realizował dla innych operatorów" - mówi Grzegorz Tomczyk p.o. Prezesa Zarządu CenterNet S.A. "Cieszymy się, że mogliśmy wzmocnić nasz zespół osobą, która potrafi wybierać najlepsze rozwiązania z bardzo bogatych doświadczeń operatorów komórkowych oraz kreować nowe innowacyjne systemy dystrybucji i sprzedaży".

źródło: CenterNet

News Mobilne stanowisko pracy i rozrywki

Mobilność jest dziś standardem, również w zakresie komputerów, które służą nam na co dzień do pracy i do rozrywki, dlatego warto pomyśleć, jak zorganizować sobie pracę i rozrywkę w naszym codziennym życiu, aby nie ograniczała nas przestrzeń biurowa lub domowa w naszym codziennym obcowaniu z tego rodzaju sprzętem. czytaj więcej

News Bezpieczeństwo informacji podstawą prawidłowego działania firmy

Poufne dane i informacje to coś, od czego zależy nie tylko prawidłowe funkcjonowanie ale czasem byt przedsiębiorstwa. Konkurencja nie śpi i trzeba liczyć się z tym, że będzie próbowała przejąć klientów, poznać zasady działania, ukraść pomysły i know-how. czytaj więcej

News 3 największe korzyści z korzystania z autoryzowanych serwisów Apple

Czy można naprawić sprzęt od Apple w dowolnym serwisie? Dziś już często tak. Czy taka naprawa będzie wykonana solidnie? Różnie z tym bywa, choć jakość usług rośnie. A więc czy są jeszcze powody, żeby oddawać sprzęt z Cupertino do naprawy w autoryzowanym serwisie? Cała masa, ale opowiemy o trzech najważniejszych. czytaj więcej

News Czym jest MIX BOX dla dziecka?

Każda okazja jest dobra, by sprezentować dziecku nowy telefon. MIX BOX od T-Mobile to oferta, dzięki której można zyskać nowoczesny smartfon z dobraną do niego ofertą MIX. Poznaj szczegóły oferty MIX BOX od T-Mobile. czytaj więcej

News Microsoft Office i 3 powody by go mieć

Microsoft Office to jeden z najbardziej znanych pakietów oprogramowania biurowego. Pierwsze wydanie na komputery PC miało swój debiut w 1990 roku. Dziś, po 22 latach MS Office nadal ma się dobrze i utrzymuje dominującą pozycję w sektorze programów biurowych. Programy będące składowymi MS Office znajdują zastosowanie tak w użytku biurowym, instytucji edukacyjnych, , jak i domowym. Jeśli nie wszystkie, to na pewno trzy aplikacje pakietu, które opisujemy później.

- Word — czyli edytor tekstów z pakietu Microsoft Office
- Excel — arkusze kalkulacyjne nie tylko dla księgowych
- Power Point — narzędzie do tworzenia prezentacji czytaj więcej