Archiwalne

Orange Freedom z 'Pakietem Złotówek'

18.04.2008

Od dziś klienci, którzy kupią usługę szerokopasmowego dostępu do internetu - Orange Freedom -otrzymają „Pakiety Złotówek" do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y. Z oferty mogą skorzystać klienci wszystkich ofert abonamentowych, mix i na kartę.

Orange Freedom to usługa szerokopasmowego, stacjonarnego dostępu do Internetu realizowanego w oparciu o dostęp do sieci Telekomunikacji Polskiej. Klienci mają do wyboru kilka opcji dostępu do Internetu  z nielimitowanym transferem danych - już od 39 zł.

Dzięki połączeniu oferty internetowej i głosowej każdy klient, który kupi Orange Freedom może co miesiąc otrzymać dodatkowy Pakiet Złotówek o wartości 20 zł dla opcji 1 Mbps lub 30 zł dla opcji 2 i 6 Mbps. W zależności od rodzaju wykorzystywanej oferty telefonicznej może go przeznaczyć na:

  • połączenia w sieci Orange i numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach abonamentowych,
  • połączenia w sieci Orange oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach mix i na kartę.

Wkrótce Orange udostępni dodatkowe Pakiety Złotówek także użytkownikom, którzy zamówili usługę wcześniej, ale dotąd z nich nie korzystali.

Aby otrzymać dodatkowe pakiety należy je aktywować za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi klientów na stronie http://www.orangeon-line.pl/ albo pod numerem telefonicznego Biura Obsługi Klientów - *100 lub 510 100 100. O otrzymaniu Pakietu Złotowek klient zostanie powiadomiony SMS-em. Od tej chwili, co miesiąc przez cały czas trwania umowy na Orange Freedom jego konto telefoniczne będzie zasilane kwotą wynikającą z wybranej opcji usługi.

Z podobnej oferty mogą skorzystać klienci biznesowi Orange. Wybierając jedną z czterech opcji usługi Internet dla Firm mogą zyskać nawet 3 godziny bezpłatnych rozmów miesięcznie:

  • 180 minut w opcji 6 Mbps.
  • 120 minut w opcji 2 Mbps,
  • 60 minut w opcji 512 Kbps i 1 Mbps,

Z usługą Internet dla Firm klienci dostają bezpłatny pakiet antywirusowy ArcaVir System Protection 2007 oraz usługę Multi Box Gold umożliwiającą wysyłanie i odbieranie SMS-ów, MMS-ów, e-maili, wiadomości głosowych oraz faksów.

Oferty Orange Freedom i Internet dla Firm są dostępne wszystkich klientów operatora. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie linii stacjonarnej umożliwiającej świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do internetu.

źródło: Orange

News Microsoft Office i 3 powody by go mieć

Microsoft Office to jeden z najbardziej znanych pakietów oprogramowania biurowego. Pierwsze wydanie na komputery PC miało swój debiut w 1990 roku. Dziś, po 22 latach MS Office nadal ma się dobrze i utrzymuje dominującą pozycję w sektorze programów biurowych. Programy będące składowymi MS Office znajdują zastosowanie tak w użytku biurowym, instytucji edukacyjnych, , jak i domowym. Jeśli nie wszystkie, to na pewno trzy aplikacje pakietu, które opisujemy później.

- Word — czyli edytor tekstów z pakietu Microsoft Office
- Excel — arkusze kalkulacyjne nie tylko dla księgowych
- Power Point — narzędzie do tworzenia prezentacji czytaj więcej

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

News Bon turystyczny od Plusa o wartości 100 euro

W ofercie Plusa pojawiła się nowa promocja która zainteresuje każdego, kto chce spędzić wymarzone wakacje w Europie we dwójkę lub rodzinnie z dzieckiem. czytaj więcej

News SER po raz kolejny otrzymał od Microsoftu certyfikat najwyższego poziomu

Firma SER po raz dziesiąty otrzymała prestiżowy certyfikat Microsoft Gold Partner, który jest dowodem doskonałej implementacji systemu Doxis4 iECM w produktach Microsoftu i korzyści, które dzięki temu otrzymują klienci. czytaj więcej