Archiwalne

Odwołana gala na zakończenie sezonu Orange Ekstraklasy

23.04.2008

PTK Centertel, sponsor tytularny Orange Ekstraklasy, zrezygnował z organizacji uroczystej gali na zakończenie sezonu 2007/2008.

Powodem odwołania uroczystości z okazji zakończenia rozgrywek ligowych jest afera korupcyjna w polskim futbolu. Przetaczająca się w ostatnich miesiącach fala aresztowań - w tym najważniejszych działaczy, trenerów, członków PZPN - pokazała prawdziwy wymiar patologii w polskiej piłce.

- W takich okolicznościach, mimo wielkiego szacunku do wyników osiągniętych przez najlepszych zawodników Orange Ekstraklasy, trudno jest nam celebrować zakończenie rozgrywek. Do czasu wyjaśnienia wszystkich nieprawidłowości, jesteśmy zmuszeni zawiesić organizację tego typu imprez. Decyzja o rezygnacji z organizacji gali nie oznacza, że Orange wycofa się z ufundowania nagród dla tegorocznych medalistów. Na nagrody dla trzech pierwszych drużyn Orange Ekstraklasy przekażemy 2 mln złotych - powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa, Prezes Zarządu PTK Centertel.

W tej sytuacji jedynym wydarzeniem podsumowującym rozgrywki sezonu 2007/2008 będzie ceremonia stadionowa, podczas której zostanie wręczony puchar dla drużyny Mistrza Polski Orange Ekstraklasy.

Rok temu na uroczystej gali PTK Centertel uhonorował i nagrodził trzy najlepsze drużyny Orange Ekstraklasy. Mistrz Polski Zagłębie Lubin otrzymał 1,2 mln zł, Wicemistrz Polski GKS Bełchatów 600 tys. zł, a trzecia Legia Warszawa 200 tys. zł. Po raz pierwszy wręczona została też nagroda - „Złoty But" dla najlepszego strzelca Orange Ekstraklasy. Statuetkę w kształcie buta otrzymał Piotr Reiss, zawodnik Lecha Poznań, który zdobył 15 bramek. Orange nie zapomniało także o kibicach, dla których w ramach programu, Orange Fair Play przekazane zostały nagrody pieniężne za najlepsze oprawy na stadionach.

PTK Centertel, operator sieci Orange jest Głównym Sponsorem Ekstraklasy piłkarskiej od początku sezonu 2004/2005. Umowa sponsoringowa została zawarta 1 lutego 2005 roku i obecnie jest realizowana przez spółkę Ekstraklasa S.A. Dzięki tej umowie kluby występujące w Orange Ekstraklasie przez 3,5 sezonu, (tj. do czerwca 2008 roku) otrzymają wsparcie finansowe w wysokości 35,6 mln złotych.

źródło: Orange

News Telekonferencje – ten sposób komunikacji zostanie z nami na dłużej!

Żyjemy w czasach telekonferencji. I chociaż wszyscy liczymy na to, że tzw. „odmrożenie gospodarki” nastąpi jak najszybciej i z niecierpliwością czekamy, kiedy wreszcie będzie można umówić się na spotkanie „w realu”, wiemy, że pandemia zmieniła nasz świat już bezpowrotnie. Niektóre rozwiązania, a tele- i wideokonferencje na pewno, zostaną z nami już na zawsze. Bo okazało się, że choć bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem nic nie jest w stanie zastąpić, to jednak dzięki telekonferencjom i spotkaniom online, możemy oszczędzać czas i pieniądze oraz efektywniej pracować zdalnie. Dlatego warto inwestować w rozwiązania, które wspierają ten rodzaj komunikacji, aby zapewnić pracownikom jak najwyższy komfort pracy. Dzięki rozwiązaniom tele- i wideokonferencyjnym od Grandstream problemy techniczne nigdy nie staną na przeszkodzie wysokiej skuteczności! czytaj więcej

News Monitorowanie instalacji fotowoltaicznej – jak to robić?

Każda instalacja fotowoltaiczna powinna być poddawana regularnym przeglądom. Nie zawsze chodzi jednak o inspekcję samych paneli, ale także o monitorowanie wydajności całego systemu. Dzięki temu zyskujemy wartościową wiedzę o tym, czy inwestycja w Odnawialne Źródła Energii się zwraca, a także – jak szybko. To także okazja, aby fachowcy sprawdzili, czy ogniwa funkcjonują prawidłowo. Co warto wiedzieć o przeglądzie systemu PV? czytaj więcej

News Sadzimy las z Orange Flex

Ruszyła arcyciekawa akcja Orange Flex, w ramach której użytkownicy Orange Flex mogą przekazywać swoje gigabajty na rzecz wspólnego sadzenia lasu. czytaj więcej

News W tych taryfach Orange na kartę internet się naprawdę opłaca (TOP 5)

Większość połączeń i rozmów -nawet tekstowych -realizowana jest obecnie przy pomocy internetu. Do komunikacji z bliskimi, klientami i pozostałymi rozmówcami wykorzystujemy zaawansowane smartfony i popularne aplikacje. Warto zatem zastanowić się nad tym, która oferta zagwarantuje Ci najlepsze warunki i atrakcyjne ceny pakietów internetowych. czytaj więcej