Archiwalne

Nowy Cennik i Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile

18.09.2008

mBank mobile w czerwcu 2008 roku przeprowadził badania jakości usług i oczekiwań wśród swoich użytkowników. Po wprowadzeniu Infoblokady, Pakietu Biznes oraz innowacyjnej usługi przeniesienia numeru od innych operatorów przez Internet, przygotowano kolejne korzystne zmiany.

Użytkownicy często zwracali uwagę na rozliczanie połączeń z Działem Obsługi Klienta (mLinia). W wyniku zmiany niezależnie od czasu połączenia z mLinią użytkownicy zapłacą za całe połączenie tylko złotówkę.

Kolejną nowością jest wprowadzenie wymiany karty SIM w razie jej uszkodzenia lub zagubienia. Usługa jest dostępna pod warunkiem wcześniejszej rejestracji numeru w systemie mobile (mProfil). Całkowity koszt zmiany wynosi 35 zł.

Nowy cennik uwzględnia też wprowadzoną 30 sierpnia br. obniżkę cen za połączenia w roamingu w strefie Unii Europejskiej. Cena za minutę połączenia odebranego wynosi 0,85 zł, a za minutę połączenia inicjowanego - 1,79 zł.

Wraz z wprowadzeniem usługi wymiany karty SIM i zmianami w cenniku dostosowano odpowiednio Regulamin Świadczenia Usług mBank mobile.

źródło: mBank mobile

News OnePlus Nord N10 5G w T-mobile

Nowy miesiąc i nowe telefony w T-mobile. Smartfon OnePlus Nord N10 5G po raz pierwszy pojawił się na rynku w tej firmie. Wyposażenie tego telefonu jest bardzo bogate i atrakcyjne. Model jest dostępny dla klientów indywidualnych jak i dla firm. czytaj więcej

News Co to jest SLA w hostingu? Jakie SLA jest dobre? Sprawdź!

Bardzo często decydując się na korzystanie ze specjalistycznych usług czy zaawansowanych systemów informatycznych siłą rzeczy skazujemy się na wsparcie osób trzecich. Wynika to chociażby z braku odpowiedniej wiedzy, kwalifikacji, dostępu do systemów itd. O ile zapewnienie ciągłości działania systemu czy dostępu usługi jest dla kluczowe dla Twojego biznesu powinieneś koniecznie zadbać o odpowiednie zapisy umowne lub wykupić dodatkowe SLA. Czym jest i jak działa SLA? Na co powinieneś zwrócić uwagę w kontekście usług hostingowych? czytaj więcej

T-Mobile Szybsze LTE i większa pojemność sieci - T‑Mobile zmienia model wykorzystania częstotliwości

Nowe warunki współpracy pomiędzy T-Mobile i Orange
Więcej częstotliwości i pojemność dla LTE
czytaj więcej