Archiwalne

Nowe taryfy Orange - wszystkie usługi w abonamencie

23.06.2008

Od 20 czerwca 2008 Orange zastępuje wszystkie dotychczasowe oferty abonamentowe dla klientów indywidualnych oraz Nowy Twój Mix dwoma nowymi taryfami. Jako jedyne na rynku umożliwiają one wybór usług, które klienci będą dostawać bezpłatnie przez cały czas trwania umowy.

- Nowe taryfy Orange abonament i Orange mix to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują atrakcyjnej, a zarazem łatwej do zrozumienia oferty na połączenia do wszystkich sieci wraz z możliwością korzystania z dodatkowych usług. Nasze taryfy nie mają równie atrakcyjnego odpowiednika u innych operatorów - przekonuje Bartosz Dobrzyński, dyrektor Pionu Marketingu Telefonii Komórkowej Grupy TP. - Ponadto nowością jest to, że klienci, którzy przedłużają umowę zawsze otrzymują lepszą ofertę - dodaje.

W nowych taryfach stawki na połączenia do wszystkich sieci są równe. Cena za minutę połączenia jest tym niższa, im wyższą wartość abonamentu wybierze klient.

Ceny podstawowych usług w taryfach abonament i mix:

Abonament

25 zł

35 zł

55 zł

75 zł

100 zł

200 zł

Minuty do wszystkich sieci

40

60

100

140

200

400

Cena minuty do wszystkich sieci po wykorzystaniu abonamentu

0,59 zł

0,57 zł

0,55 zł

0,52 zł

0,50 zł

0,50 zł

Liczba bezpłatnych usług do wyboru

0

1

2

3

4

4

SMS

0,20 zł

MMS

0,40 zł

Transmisja danych

0,25 zł za 50 kB lub minutę

W zależności od kwoty abonamentu, wraz z pakietem minut, który można elastycznie wymieniać na wszystkie usługi do wszystkich sieci, klienci dostają nawet cztery usługi do wyboru. Otrzymują je bez dodatkowych opłat przez cały czas korzystania z nowych taryf.

Bezpłatne usługi do wyboru to:

 • Wybrany Numer - 180 min z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym
  (usługa dostępna tylko w taryfie abonament)
 • Weekendy - 180 minut na rozmowy w weekendy, w Orange i na stacjonarne
 • Pakiet SMS - 400 SMS-ów do Orange
 • Dłuższy Kapitał Złotówek - niewykorzystane środki przechodzą na dwa kolejne miesiące
 • Niższa stawka na rozmowy do Orange w abonamencie - 40 gr/min
 • Pakiet Orange World - nieograniczony dostęp do mobilnego portalu multimedialnego

W czasie trwania umowy klient może co miesiąc zmieniać zakres usług dodawanych bezpłatnie do abonamentu.

Dodatkowo, w każdej opcji abonamentu można zamówić usługi obniżające koszty połączeń, między innymi:

 • 1000 minut z wybranym numerem Orange lub stacjonarnym, w cenie 10 zł za każdy numer (w ramach usługi można wybrać nawet 10 numerów),
 • 1000 minut na rozmowy do Orange i na stacjonarne w dni powszednie od 16 do 8 oraz przez cale weekendy, w cenie 25 zł,
 • 1000 SMS-ów wymiennych na 500 MMS-ów, w cenie 10 zł.

Klienci przedłużający umowę z Orange, w nowych taryfach zawsze dostaną lepszą ofertę: 
o jedną bezpłatną usługę więcej do wyboru, większy pakiet minut w abonamencie i niższe ceny na połączenia po wykorzystaniu abonamentu.

Klienci wybierający ofertę bez telefonu otrzymają co miesiąc o 50 proc. więcej minut do wszystkich sieci, a za aktywację zapłacą tylko 5 zł.

W nowych taryfach Orange cała kwota opłaty aktywacyjnej jest zwracana na konto klienta i można ją wykorzystać na wszystkie usługi w ciągu pierwszego miesiąca od zakupu.

Taryfy abonament i mix są dostępne dla nowych i obecnych klientów Orange. Aby z nich skorzystać, wystarczy kupić nową aktywację lub zamówić ofertę w trakcie trwania umowy lojalnościowej.

źródło: Orange

News 5 wskazówek, jak stworzyć szybką i zoptymalizowaną stronę internetową

Jeśli chcemy, żeby naszą stronę internetową odwiedzało jak najwięcej użytkowników i żeby łatwo było znaleźć ją w wyszukiwarce, powinniśmy zadbać o to, aby spełniała kryteria wymienione we Wskazówkach dla Webmasterów Google. czytaj więcej

News Dlaczego warto korzystać z chmury?

Rośnie popularność chmury obliczeniowej. Firmy dostrzegają zalety korzystania z cloud computingu i doceniają morze możliwości, jakie oferują poszczególne rodzaje chmury. Zobacz, co dzięki temu możesz zyskać firma. czytaj więcej

News Dlaczego warto przejść na Internet światłowodowy? Poznaj korzyści

Nowoczesna technologia dostarcza nam wielu korzystnych rozwiązań. To, co kiedyś było usługą elitarną, dziś jest w zasięgu ręki. Świetnym przykładem jest tutaj Internet i mnożące się możliwości dostępu do niego. Jedna z popularnych opcji to światłowód. Dlaczego zyskuje coraz większą popularność i jakie są jego zalety? czytaj więcej

News Jak działa Autodoładowanie w Orange?

Nie słyszałeś jeszcze o Autodoładowaniu konta? Koniecznie przeczytaj ten artykuł i dowiedz się czym jest ta usługa, jak z niej korzystać i dlaczego ułatwia życie. czytaj więcej