Archiwalne

Nowe możliwości mBank mobile

02.02.2007

Na stronie internetrowej Nokii uruchomiony został automatyczny konfigurator mBank mobile.

Klienci pierwszego wirtualnego operatora mogą teraz za darmo, w szybki i łatwy sposób przesłać wybrane ustawienia do swojego telefonu SMS-em, pobierając je ze strony Nokii.

Konfigurator mBank mobile, w zależności od wymagań użytkownika, umożliwia zamówienie ustawień standardowych i zaawansowanych. Dzięki podstawowym ustawieniom Klienci mogą mobilnie przeglądać strony WAP (ustawienia WAP/GPRS) oraz wiadomości multimedialne (ustawienia MMS). Zaawansowane ustawienia dają dostęp do mobilnego przeglądania stron HTML (ustawienia Internetu) oraz poczty e-mail.

Z konfiguracji Klienci mogą skorzystać m.in. dla zakupionych poprzez stronę www.mobile.pl telefonów Nokia, na które nadal trwa zimowa promocja. Za telefon można zapłacić za pośrednictwem mTRANSFERU, MultiTransferu lub Przelew24, kartą kredytową oraz przelewem z innych banków. Przesyłka jest dostarczana bez dodatkowych opłat kurierem.

Źródło: mBank mobile

News Samsung Galaxy Tab S8 - który model wybrać?

Tablety nie od dziś towarzyszą nam w świecie używanych na co dzień technologii, a ich kolejne wersje, to za każdym razem nowe możliwości ich zastosowania w życiu prywatnym jak i pracy zawodowej. Tablet Samsung Galaxy Tab S8 dostępny jest w kilku różnych odsłonach: Tab S8, Tab S8+ oraz Tab S8 Ultra, dlatego warto wiedzieć która z jego wersji będzie najlepiej pasować do Twoich potrzeb. czytaj więcej

News Książki o tematyce IT

Dzięki dobrym książkom informatycznym można podnieść swoje kwalifikacje i nauczyć się nowych rzeczy, co przekłada się między innymi na możliwość znalezienia lepszej pracy.

- Jak zaoszczędzić na zakupie książek informatycznych?
- Sklep z książkami dla osób chcących poszerzyć kwalifikacje
- Popularne książki dla informatyków

Niestety, nowe książki o tematyce IT są bardzo drogie, a dodatkowo w przypadku popularnych tytułów trudno jest je czasami znaleźć w tradycyjnych księgarniach. czytaj więcej