Archiwalne

Nowa oferta dla mikrofirm: 'Dobry biznes z DIALOGiem'

02.02.2011

Najniższa na rynku cena abonamentu telefonicznego (już od 29 zł netto) to podstawowy wyróżnik nowej oferty „Dobry biznes z DIALOGiem”. 1 lutego Telefonia DIALOG poszerzyła ofertę dla klientów biznesowych korzystających z usług telefonicznych świadczonych na sieci &tp.

– Telefon stacjonarny jest jednym z kluczowych elementów działalności gospodarczej. Dlatego też dla klientów reprezentujących mały biznes przygotowaliśmy najkorzystniejszą na rynku ofertę stacjonarnych usług głosowych – podkreśla Robert Banasiak, wiceprezes Zarządu Telefonii DIALOG S.A.

W ramach nowej oferty DIALOGu klient może wybierać spośród trzech profili taryfowych. Taryfa Firmowa Podstawowa to obecnie najtańszy abonament na rynku. Stała miesięczna opłata abonamentowa to jedynie 29 zł netto. Taryfa adresowana jest głównie do osób, które nie mają na co dzień potrzeby wykonywania wielu połączeń i realizują przede wszystkim rozmowy przychodzące. Taryfa Firmowa 300 minut plus to jedyna na polskim rynku taryfa z pakietem minutowym, która umożliwia wymianę 300 minut do sieci stacjonarnych na 100 minut do sieci komórkowych. Dodatkowo wszystkie niewykorzystane minuty w ramach abonamentu przechodzą na następny miesiąc i wykorzystywane są w pierwszej kolejności. Taryfa ta adresowana jest dla klientów, którzy dzwonią często, również do sieci komórkowych.

Z kolei Taryfa Firmowa 2100 minut jest skierowana do najbardziej wymagających klientów, wykonujących dużą liczbę rozmów wychodzących. W ramach abonamentu klienci otrzymują aż 2100 minut. Profil ten umożliwia wykonywanie połączeń stacjonarnych w cenie ok. 3 gr netto za minutę oraz 33 gr netto za minutę do wszystkich sieci komórkowych.

Plany taryfowe dostępne są w obu technologiach realizacji usług: tradycyjnych łączach analogowych oraz na cyfrowych liniach ISDN BRA.

Promocja „Dobry biznes z DIALOGiem” jest skierowana do klientów biznesowych SOHO (mikrofirmy - ang. small office, home office) znajdujących się z zasięgu sieci &tp. Mogą z niej skorzystać zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci biznesowi Telefonii DIALOG. Każdy klient przyłączający się do promocji może liczyć na rabat dotyczący opłaty instalacyjnej.

źródło: Dialog