Archiwalne

Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla firm – ruszyła kampania Aster Biznes

28.02.2011

Celem pierwszej kampanii ASTER BIZNES jest podkreślenie unikalnej oferty na rynku – pakietu 6 usług telekomunikacyjnych skierowanych do przedstawicieli z sektora małych i średnich firm. Główne hasło kampanii to „Multikomunikacyjny pakiet 6 usług dla Twojej firmy. Pewny partner w drodze na szczyt.”
Kampania rozpoczyna się 28 lutego i potrwa do końca marca br.

- Głównym przesłaniem przygotowywanej kampanii jest podkreślenie obecności na rynku unikalnego pakietu usług oferowanych przez ASTER BIZNES, który charakteryzuje przede wszystkim wysoka jakość – podkreśla Robert Sababady, Dyrektor ASTER BIZNES.

– Od czasu kiedy rozpoczęliśmy działalność pod marką ASTER BIZNES udało nam się potwierdzić, że naszym ogromnym atutem jest jakość świadczonych usług, a także zaplecze techniczne. Dysponujemy nowoczesną, światłowodową siecią, która gwarantuje klientom pełne bezpieczeństwo i niską awaryjność oraz dedykowaną obsługę dla klientów biznesowych. W tym czasie również uruchomiliśmy kilka dodatkowych usług, które spotkały się z zainteresowaniem przedstawicieli firm. Jesteśmy przekonani, że zaoferowany pakiet 6 usług spełni oczekiwania klientów – dodaje Robert Sababady.

Multikomunikacyjny pakiet 6 usług telekomunikacyjnych dla firm to Internet stacjonarny
i Mobilny, Telefonia stacjonarna i mobilna, Telewizja cyfrowa oraz Transmisja danych.

W kampanii zostały użyte następujące media: telewizja (reklama w lokalnych stacjach informacyjnych w Warszawie i Krakowie), reklama w wybranych stacjach radiowych, prasa (reklama i inserty w lokalnych dziennikach w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze), Internet (reklamy na portalach ogólnotematycznych i biznesowych oraz mailing).

Dodatkowym elementem wspierającym zaplanowaną kampanię są bezpośrednie działania promocyjne, które będą miały miejsce przed 20 Urzędami Gminy w Warszawie, Krakowie i Zielonej Górze. Celem akcji będzie przekazanie osobom zakładającym działalność gospodarczą informacji nt. oferty telekomunikacyjnej dla firm.

źródło: Aster

News Narzędzia do projektowania 3D – zautomatyzowana budowa szaf sterowniczych i rozdzielnic

Szafy sterownicze to element automatyki umożliwiający wdrażanie nowoczesnej koncepcji przemysłu 4.0 w wielu branżach, od automatyki budynku po automatyzację innych procesów przemysłowych. Budowa sterowników kontrolujących funkcjonowanie urządzeń coraz częściej wymaga indywidualnego podejścia. Nowe technologie i bezprzewodowa komunikacja pozwoliły na odejście od koncentracji układów sterowania w centralach integrujących wszystkie moduły. Zamiast tego obecnie dużo częściej stawia się na budowę szaf sterowniczych, automatyzujących funkcjonowanie poszczególnych urządzeń lub układów. czytaj więcej

News Microsoft Office i 3 powody by go mieć

Microsoft Office to jeden z najbardziej znanych pakietów oprogramowania biurowego. Pierwsze wydanie na komputery PC miało swój debiut w 1990 roku. Dziś, po 22 latach MS Office nadal ma się dobrze i utrzymuje dominującą pozycję w sektorze programów biurowych. Programy będące składowymi MS Office znajdują zastosowanie tak w użytku biurowym, instytucji edukacyjnych, , jak i domowym. Jeśli nie wszystkie, to na pewno trzy aplikacje pakietu, które opisujemy później.

- Word — czyli edytor tekstów z pakietu Microsoft Office
- Excel — arkusze kalkulacyjne nie tylko dla księgowych
- Power Point — narzędzie do tworzenia prezentacji czytaj więcej

News Tani hosting - jak wybrać najlepszy?

Jedną z najważniejszych rzeczy, o jaką musi zatroszczyć się przedsiębiorca, jest odpowiednia strona internetowa. Wybór wielu osób pada na WordPress - właśnie na tym silniku działa spora część witryn. Niezależnie, czy zdecydujemy się skorzystać z WordPress czy innego systemu, będzie nam potrzebny odpowiedni hosting. Jak go wybrać? czytaj więcej

News Kogeneracja – co warto wiedzieć?

Hasło „kogeneracja” coraz częściej pojawia się w dyskusjach o sposobach zasilania i ogrzewania budynków. Czy jednak ten szum jest faktycznie coś wart, czy może to tylko sztucznie wywołany trend? Na to i kilka innych pytań odpowiemy w poniższym tekście. czytaj więcej