Archiwalne

MobilKing obniża ceny połączeń

02.12.2008

MobilKing poinformował, że już dziś każdy użytkownik operatora korzysta z obniżonych stawek za rozmowy w Polsce.

39 groszy za minutę połączenia. Na stałe. Bez żadnych dodatkowych i ukrytych warunków, umów i zobowiązań. Dla każdego obecnego jak i nowego klienta MOBILKING. Operator dla Prawdziwych Facetów, oferuje niską, niezobowiązującą cenę za minutę połączenia. Nowa propozycja nie jest żadną świąteczną „chwilową” promocją. 39 groszy za minutę w MOBILKING to nowy standard na rynku i obowiązująca stawka połączeń do wszystkich sieci. Oferta wchodzi w życie 1 grudnia br. i trwa do czasu wprowadzenia następnej obniżki.

39 groszy to odpowiedź na postępujące obniżki stawek MTR, które nie uzasadniają utrzymywania tak wysokich cen połączeń przez innych operatorów. 39 groszy za 1 min. jest ofertą absolutnie najniższą na rynku. Aby skorzystać z najtańszych połączeń klienci nie muszą zobowiązywać się do podpisywania długoterminowych umów abonenckich, regularnie dokonywać wysokich doładowań ani spełniać żadnych dodatkowych warunków, co stało się praktyką naszej konkurencji. Nowa oferta skierowana jest zarówno do aktualnych jak i nowych klientów MOBILKING.

„Podjęliśmy decyzję o obniżeniu cen połączeń dla naszych klientów, gdyż uważamy, że Prawdziwi Faceci zasługują na to, co najlepsze. Wiedzieliśmy, że musimy dać najniższą stawkę, której nie potrafi zaoferować konkurencja. Nasza cena to nowy standard na rynku. 39 groszy za minutę spowoduje, że zbliżające się święta będą naprawdę udane dla każdego faceta.” - powiedział dyrektor zarządzający MOBILKING, Jarosław Czerka.

źródło: MobilKing

News Rynek sklepów on-line

W sieci robimy coraz więcej zakupów i oczekujemy, że produkty zakupione przez internet będą tańsze i bardzo często tak jest. Dodatkową formą, która może obniżyć koszt zakupu produktów jest cashback - przeczytaj więcej o tej formie obniżania cen zakupów przez internet. czytaj więcej

News T‑Mobile prezentuje najbardziej elastyczną ofertę dla rodzin

Począwszy od 30 sierpnia 2018r. T‑Mobile wprowadzi nową propozycję skierowaną do rodzin. Nowatorski mechanizm pozwoli dołączać do umowy przez całość jej trwania kolejne karty i dzięki temu uzyskiwać atrakcyjne rabaty. Wraz ze startem oferty ruszy ogólnopolska kampania reklamowa. czytaj więcej