Archiwalne

MobilKing ma stutysięcznego klienta

08.09.2008

Ryszard z Żor dokonał szczęśliwej, 100 tysięcznej aktywacji karty MobilKing. Z tej okazji operator przygotował dla swojego rekordowego klienta specjalny prezent: z najlepszym kumplem pojedzie zobaczyć starcie FC Barcelona - Atletico Madrid na mieszczący blisko 100 tysięcy widzów stadion Camp Nou w Barcelonie.

Konkurs na 100 tysięcznego klienta został ogłoszony przez MobilKing na początku sierpnia br. Doskonałe wyniki sprzedaży (1000 aktywowanych kart SIM dziennie) dawały pewność, że operator swojego rekordowego klienta zdobędzie w przeciągu następnych 4 tygodni. 29 sierpnia 2008 r. została dokonana 100 tysięczna aktywacja, a użytkownik wykonał swoje pierwsze połączenie.

„Kupiłem starter MobilKing w Zabrzu. Skończyła mi się karta Orange i zmieniłem operatora. Podobały mi się reklamy a przekonała mnie prosta oferta i niskie ceny. Kupując starter nigdy nie spodziewałbym się, że zadzwoni do mnie MobilKing i powie, że zabiera mnie i mojego kumpla na mecz „Barcy”! W życiu nie wyobraziłbym sobie lepszej niespodzianki” – mówi Ryszard z Żor, szczęśliwy 100 tysięczny klient MobilKing.

„Zadzwoniliśmy do Ryszarda, kiedy dział techniczny potwierdził aktywację 100 tysięcznej karty SIM i wykonanie pierwszego połączenia. Okazało się, że jest fanem wędkowania oraz piłki nożnej. Jeszcze nigdy nie był w Hiszpanii. Do Barcelony poleci samolotem z najlepszym kumplem 5 października, gdzie nie tylko obejrzy mecz, ale również pozna piękną stolicę Katalonii” – dodaje Sebastian Tołwiński, PR Manager MobilKing.

MobilKing pozyskał swojego 100 tysięcznego klienta po 6 miesiącach działalności i jest obecnie największym Polskim MVNO. Na wzrost dynamiki sprzedaży miały wpływ niskie ceny, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz wyjątkowa promocja MOCNY PREZENT – darmowe minuty na połączenia lub SMSy dla obecnych i nowych klientów. Zainteresowanie promocją przekonało MOBILKING do przedłużenia akcji MOCNY PREZENT do końca września br.

źródło: MobilKing

Case Study Jak przenieść linie telefoniczne jeśli nie ma takiej możliwości?

Autoryzowana Stacja Obsługi Pojazdów (okolice Bielska-Białej) przeniosła swoją lokalizacje do nowego miejsca. Operator, który świadczył dotychczas usługę w poprzedniej lokalizacji, nie miał możliwości przeniesienia linii telefonicznej do nowej lokalizacji. czytaj więcej

Case Study Wymiana trzech central analogowych na jedną centralę IP PBX

3 lokalizacje klienta i w każdej z nich analogowa centrala telefoniczna. Do każdej centrali doprowadzonych po kilka telefonicznych linii analogowych z których korzystało od 50-ciu do 60-ciu użytkowników. Ciągle zajęte linie telefoniczne, brak możliwości dodzwonienia się i brak komunikacji pomiędzy lokalizacjami. Codzienna męczarnia z telefonami dla wszystkich. Taki zastaliśmy obraz telekomunikacji w trzech budynkach klienta. Jak to rozwiązaliśmy? czytaj więcej

Case Study Centrala telefoniczna w nowym budynku przychodni lekarskiej

Budowa nowego budynku, to nie tylko nowe ściany, to także nowa infrastruktura, również telekomunikacyjna. Jaką technologię komunikacji wybrać? W nowych budynkach nie stosuje się już kabli telefonicznych, dlatego cała infrastruktura to komunikacja przez IP. czytaj więcej