Archiwalne

MOBILKING ma coraz większą sieć sprzedaży

07.07.2008

Liczba punktów handlowych, w których obecna jest marka MOBILKING, powiększyła się znacząco. W lipcu do 17 tysięcy punktów handlowych sieci Kolporter trafiła gazetka „Świat komórek” dostępna wraz ze starterem MOBILKING.

Cała sieć sprzedaży MOBILKING liczy już łącznie 30 tysięcy punktów oferujących zestawy startowe oraz ponad 40 tysięcy punktów, w których można doładować konto. Dzięki rozszerzeniu współpracy z firmą Kolporter Service, docierają one teraz także do wielu kiosków, w których MOBILKING nie był do tej pory obecny.

Nową formą dystrybucji starterów będzie wydana przez Kolporter Service gazetka „Świat komórek”, w której znajdą się wszelkie aktualne informacje o ofercie MOBILKING, starter z gadżetami oraz duży plakat dla prawdziwych facetów. 60 000 egzemplarzy „Świata komórek” trafi do punktów sprzedaży Kolportera i niezależnych kiosków w całej Polsce. Gazetka jest sprzedawana w cenie jednego startera – 20 zł za sztukę. W ramach ostatniej akcji MOCNY PREZENT oznacza to 70 minut lub 233 SMS-y do wszystkich sieci.

Lista punktów oferujących startery i doładowania MOBILKING dynamicznie się powiększa. Bliska współpraca z Kolporter Service, największym w Polsce dystrybutorem kart prepaidowych, jest tego najlepszym przykładem. MOBILKING jest także obecny w sieciach Żabka i Auchan, sklepach z telefonami komórkowymi TeleTorium i Connex oraz wybranych kioskach. Dzięki szerokiej dystrybucji z łatwością można znaleźć starter MOBILKING, a klienci operatora bez trudu doładuje swoje telefony.

źródło: MobilKing

News Dropshipping – na czym polega?

Czy masz świetny pomysł na sklep internetowy, ale nie wiesz, od czego zacząć? Dropshipping może być właśnie tym rozwiązaniem! Jest to idealne rozwiązanie, jeśli twoja firma jest mała lub średnia, ponieważ pozwala zaoszczędzić pieniądze na początkowych kosztach rozpoczęcia działalności. Czym jest dropshipping i jakie są o nim opinie? czytaj więcej

News Dlaczego warto przejść na Internet światłowodowy? Poznaj korzyści

Nowoczesna technologia dostarcza nam wielu korzystnych rozwiązań. To, co kiedyś było usługą elitarną, dziś jest w zasięgu ręki. Świetnym przykładem jest tutaj Internet i mnożące się możliwości dostępu do niego. Jedna z popularnych opcji to światłowód. Dlaczego zyskuje coraz większą popularność i jakie są jego zalety? czytaj więcej

News Wymiana szybki Apple Watch

Apple to marka, która sprawia, że klienci, którzy raz zdecydują się na jej produkty, zazwyczaj nie chcą już wracać do produktów i rozwiązań innych producentów. Najpierw królowały iPhony i Macbooki, później iPady, a obecnie coraz większą popularność zdobywają zegarki Apple Watch. Niezawodna jakość oraz elegancki i minimalistyczny styl od zawsze cechowały producenta z nadgryzionym jabłkiem w logo, jednak nawet najlepsze produkty są podatne na uszkodzenia. Wymiana szybki Apple Watch jest jednym z przykładów możliwych szkód, których może doznać zegarek.

- Zegarek Apple Watch
- Naprawa zegarka Apple czytaj więcej

News iPhone 13 – cztery wersje i najważniejsze różnice?

We wrześniu bieżącego roku zobaczyliśmy premierę kolejnej edycji smartfonów iPhone od Apple. Na rynku są już dostępne 4 wersje trzynastki, dlatego poniżej znajdziesz informacje o tym, jakie są najważniejsze różnice między nimi. czytaj więcej