Archiwalne

Mega tani internet bezprzewodowy w GaduAIR 3w1

02.12.2009

Podczas, gdy politycy rozpoczęli dzisiaj gorącą publiczną debatę o konstytucyjnym dostępie do Internetu dla wszystkich Polaków - http://skocz.pl/net_wszyscy - operator GaduAIR 3w1 nie czekając na koniec politycznych sporów, wprowadza od dzisiaj pakiet internetowy NET 300 MB w promocyjnej cenie 11 zł.

Jest to najtańsza oferta pakietu internetowego 300 MB na rynku, dostępna na terenie całego kraju. Bez konieczności zapisów konstytucyjnych.

Pakiet, jak i inne pakiety internetowe jest rozliczany z dokładnością do 1kB i ma ważność 30 dni. Użytkownik może aktywować dowolną liczbę pakietów. Dostępne są pakiety: 5MB (1 zł) i 25MB (5 zł). Promocja trwa do odwołania.

Wprowadzenie taniego mobilnego internetu to strategia GaduAIR 3w1, która łączy usługi telefonii komórkowej, taniej telefonii internetowej (VoIP) oraz komunikatora Gadu-Gadu, także w wersji mobilnej za darmo.

źródło: GaduAIR

News Jak wybrać najlepszego operatora?

Co najmniej raz na dwa lata nadchodzi moment, w którym chcemy zweryfikować, czy nasz dotychczasowy operator sieci komórkowej rzeczywiście jest najlepszym wyborem.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli masz dosyć obecnego dostawcy, na pewno nie chciałbyś przechodzić kolejnego rozczarowana.

Jakie są więc sposoby na to, żeby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i mieć pewność, że tym razem będzie to udany związek? czytaj więcej

News Szybki internet w Krakowie – który wybrać?

Mieszkańcy Krakowa mają do wyboru liczne oferty internetu stacjonarnego. Jak w gąszczu operatorów wybrać tego najlepszego? czytaj więcej

News Jakie bezprzewodowe słuchawki do smartfona: Jabra Elite 7 Pro, Apple AirPods 3 czy Huawei Freebuds 4?

Rynek bezprzewodowych słuchawek do smartfonów obfituje wielkim wyborem różnego rodzaju modeli. Możemy wybierać z pośród produktów niezależnych producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu urządzeń audio, jak również z produktów producentów smartfonów, którzy w naturalny sposób uzupełniają swoją ofertę o produkty do bezprzewodowej komunikacji. Dziś przedstawimy trzy modele z tego rynku: Jabra Elite 7 Pro, Apple AirPods 3 czy Huawei Freebuds 4. czytaj więcej

News Jakie słuchawki do smartfona: Apple AirPods 2, Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic czy ANC Tronsmart Apollo Bold TWS?

Na rynku jest dostępnych wiele słuchawek bezprzewodowych w wersji dousznej, które mogą współpracować ze smartfonami i urządzeniami mobilnymi, jednak my zajmiemy się dziś trzema produktami: Apple AirPods 2, Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic i ANC Tronsmart Apollo Bold TWS. Zobacz ich opisy i porównanie parametrów, które może Ci pomóc w wyborze docelowego produktu. czytaj więcej