Archiwalne

MediaTel i Długie Rozmowy: współpraca zamiast połączenia

17.11.2007

W dniu 16 listopada br. rozwiązana została Umowa Przedwstępna zawarta w dniu 17 października 2007 roku pomiędzy Spółką Akcyjną MediaTel, a funduszem Nordkapp Financial Limited. Umowa dotyczyła możliwości zakupu 100% akcji Spółki Akcyjnej Długie Rozmowy przez giełdową spółkę MediaTel.

Jednocześnie zgodnie z przedstawioną w październiku strategią, MediaTel potwierdził finalizację rozmów na temat zakupu Grupy Elterix. Naszym podstawowym celem jest budowanie wartości MediaTela dla inwestorów, poprzez realizację przyjętej strategii.

- Fakt rozwiązania umowy z Długimi Rozmowami nie wpływa na realizację naszych planów związanych z akwizycją Grupy Elterix – powiedział Zbigniew Kazimierczak, Prezes MediaTel SA.

Równocześnie, MediaTel SA zamierza kontynuować współpracę z Długimi Rozmowy SA. Zdaniem firmy dotychczasowe wyniki ich współpracy są na tyle efektywne i korzystne, że pozwalają wierzyć, iż pomimo braku ostatecznego porozumienia w sprawie sprzedaży akcji dalsze wspólne projekty biznesowe są nie tylko możliwe ale i ekonomicznie uzasadnione.

źródło: MediaTel

News Jak wybrać najlepszego operatora?

Co najmniej raz na dwa lata nadchodzi moment, w którym chcemy zweryfikować, czy nasz dotychczasowy operator sieci komórkowej rzeczywiście jest najlepszym wyborem.

Spójrzmy prawdzie w oczy – jeśli masz dosyć obecnego dostawcy, na pewno nie chciałbyś przechodzić kolejnego rozczarowana.

Jakie są więc sposoby na to, żeby znaleźć dla siebie najlepszą ofertę i mieć pewność, że tym razem będzie to udany związek? czytaj więcej

News Jak kupić obserwujących na Instagramie?

Media społecznościowe to w dzisiejszych czasach nie tylko sposób komunikacji oraz wyrażania siebie. Obecnie platformy takie jak Instagram oferują znacznie więcej możliwości. Są narzędziem promującym różnego rodzaju działalności, a także sposobem na zwiększenie popularności. Rozwój mediów społecznościowych sprawił, że stały się też sposobem na zarabianie pieniędzy. Wiele influencerów zarabia naprawdę duże pieniądze, decydując się na reklamowanie konkretnych marek czy produktów. Samo posiadanie konta nie jest oczywiście prostą drogą do sukcesu. Osiągnięcie popularności na Instagramie wymaga dużej aktywności i pomysłu na siebie. Aby ułatwić sobie trudne początki, wiele osób - w tym celebrytów - decyduje się na zakupienie obserwatorów na Instagramie. Jak kupić followersów na Instagramie? czytaj więcej

News 6 anty trendów w projektowaniu graficznym i pomysłów na ich zastąpienie

Projekt powinien być nie tylko piękny i oryginalny, ale także funkcjonalny. Nie zawsze jednak łatwo jest rozeznać, co należy rozumieć przez funkcjonalność i piękno: preferencje użytkowników, podobnie jak technologia, rozwijają się bardzo dynamicznie, w wyniku czego niektóre podejścia projektowe znikają na zawsze i są zastępowane nowymi. Zanurzmy się w fascynujący świat trendów i anty trendów w branży projektowania graficznego. czytaj więcej

News Jak otworzyć biznes w sieci internetowej?

Wiele się mówi o firmach działających, w sieci, o przenosinach sklepów stacjonarnych do sieci internetowej. Czy internet jest swego rodzaju remedium na problemy firm wynikające z pandemii i postępującej cyfryzacji naszej cywilizacji? Na pewno w jakiś sposób tak. Czy każdy może swój sklep stacjonarny przenieść do świata internetu? To już nie jest takie proste. czytaj więcej