Archiwalne

mBankowe Aukcje WOŚP 2008

09.01.2008

mBank już po raz siódmy przyłącza się do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Można wylicytować np. unikalne numery w sieci mBank mobile.

Internauci, którzy chcą wesprzeć XVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogą wziąć udział w mBankowych Aukcjach WOŚP 2008  i wylicytować unikalne gadżety w serwisie aukcyjnym Allegro.

Aukcje internetowe potrwają do 14 stycznia br. Całkowity dochód z aukcji zostanie przekazany dzieciom ze schorzeniami laryngologicznymi.

Przedmioty licytacji to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów mBankowych gadżetów. Uczestnicy licytacji m.in. mogą stać się posiadaczami unikalnych numerów w sieci mBank mobile czy kultowego kalendarza mBanku - na 2008 r. Perełką aukcji jest specjalny komplet mBankowych kart płatniczych. Zwycięzca licytacji otrzyma karty ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz napisem „WOŚP 2008".

mBank od początku swojej działalności organizuje coroczne aukcje gadżetów na rzecz WOŚP. Łączna kwota uzyskana z ubiegłorocznych licytacji to 11 tys. zł.

źródło: mBank

News Jak wygląda nowoczesne wyposażenie sali konferencyjnej?

Rozwój techniki audio-video nie ominął sal konferencyjnych. Wprost przeciwnie – sala konferencyjna to doskonałe miejsce do wykorzystania najnowszych zdobyczy techniki. Oczywiście, że wiele sal wyposażonych pozostało w ekran, projektor i najprostszy system audio, ale taki obiekt na pewno nie przyciągnie wymagających klientów. czytaj więcej

News Przemysłowa automatyka Gliwice - z kim warto współpracować?

Projektowanie, programowanie i uruchamianie systemów związanych z automatyką przemysłową, opierających się na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych warto powierzyć profesjonalistom, którzy doskonale znają się na tym, co robią. czytaj więcej