Archiwalne

mBank mobile wyróżniony

19.03.2007

BRE Bank SA otrzymał wyróżnienie w konkursie Gazety Bankowej „Lider Informatyki Instytucji Finansowych" za projekt mBank mobile.

15 marca odbyła się Gala konkursu „Lider Informatyki Instytucji Finansowych", gdzie nagrodzone zostały najlepsze projekty informatyczne. BRE Bank SA otrzymał wyróżnienie w kategorii „Bankowy Lider Informatyki" za uruchomienie pierwszego w Polsce wirtualnego operatora komórkowego - mBank mobile.

Gazeta Bankowa przyznała nagrody już po raz piąty. Gala Konkursu odbyła się w hotelu Haffner w czasie sopockich spotkań branży IT poświęconych technologiom informatycznym w bankowości.
Dla mBank mobile to już druga nagroda. W styczniu pierwszy wirtualny operator otrzymał nagrodę miesięcznika Mobile Internet za „Wydarzenie Roku 2006".

Oferta mBank mobile skierowana jest przede wszystkim do Klientów korzystających z usług mBanku. Użytkownicy mogą wykonywać połączenia głosowe i wideorozmowy, wysyłać SMSy oraz MMSy a także korzystać z Internetu (GPRS).

Oferta mBank mobile różni się od ofert tradycyjnych operatorów komórkowych dzięki unikalnemu połączeniu konta telefonicznego z bankowym. Klienci mBank mobile korzystający z produktów mBanku otrzymują dodatkowe korzyści:

  • doładowanie telefon za pomocą usługi mTRANSFER jest premiowane dodatkowo 10% doładowania gratis,
  • każde 100 zł wydane kartami mBanku to 3 minuty gratis,
  • do każdego uruchomionego kredytu hipotecznego dołączany jest starter mBank mobile, a na nim 500 minut gratis do wykorzystania przez 12 miesięcy.

źródło: mBank

T-Mobile T‑Mobile rozpoczyna przedsprzedaż iPhone’ów Xs i Xs Max

zbliża się rynkowa premiera najnowszych flagowców od Apple – zaprezentowanych tydzień temu iPhone’ów Xs i Xs Max. Smartfony można będzie zamówić w T‑Mobile już za chwilę – dokładnie o północy rusza przedsprzedaż urządzeń w sklepie internetowym. czytaj więcej

T-Mobile Justice gwiazdą T‑Mobile Electronic Beats Festival, który odbędzie się w dniach 28 - 30 września w Warszawie

T‑Mobile z dumą prezentuje pełny line-up zapowiadanego festiwalu T‑Mobile Electronic Beats. Już 29 września w Teatrze Nowym w Warszawie jako headliner wystąpią Justice ze swoim DJ Setem! Tego wieczoru zagrają także Maribou State, Meute oraz wszystkie gwiazdy projektu T‑Mobile Electronic Beats POWROTY – na jednej scenie. Bilety trafią do sprzedaży 20 września br. via Going. czytaj więcej

T-Mobile T-Mobile Polska zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera

T‑Mobile zaoferuje usługi światłowodowe na sieci Nexera. Kolejne 450 tysięcy gospodarstw domowych znajdzie się w zasięgu oferty stacjonarnej T‑Mobile do 2020 roku. czytaj więcej

Virgin Mobile Trzy miesiące za darmo w abonamencie Virgin Mobile

Virgin Mobile, wirtualny operator usług mobilnych w Polsce, wprowadza promocję dla nowych abonentów, w której przez pierwsze trzy miesiące będą mogli korzystać z usług za darmo. czytaj więcej