Archiwalne

mBank mobile dla klientów biznesowych

05.07.2010


Wirtualny operator komórkowy, mBank mobile wprowadza ofertę przeznaczoną dla Klientów firmowych. Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą przenieść swój numer do sieci mBank mobile i skorzystać z promocyjnych cen połączeń w nowej taryfie Biznes.

mBank mobile poszerza swoją ofertę o taryfę skierowaną do Klientów biznesowych. W ramach nowo wprowadzonej taryfy Biznes każdy Klient prowadzący firmę może zakupić trzy startery z kolejno następującymi po sobie numerami w cenie 69 złotych.

Wykupione numery będą funkcjonować w ofercie pre-paid. Połączenia pomiędzy numerami z pakietu kosztować będą jedynie 9 gr/min.

W ramach taryfy Biznes dostępna jest także możliwość przeniesienia numeru telefonu od obecnego dostawcy usług do sieci mBank mobile. Klienci, którzy zechcą skorzystać z taryfy biznesowej mBank mobile i jednocześnie zachować dotychczasowy numer, będą mogli to zrobić, jeśli u poprzedniego operatora telefon był zarejestrowany na dane firmy.

- Taryfę biznesową uruchomiliśmy w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, którzy niejednokrotnie pytali nas o specjalną ofertę dla biznesu - mówi Damian Miros, odpowiedzialny za wdrożenie nowej taryfy.
Opłaty w taryfie biznes (ceny z VAT):

minuta połączenia do wszystkich sieci 19 gr/min
wysłanie wiadomości SMS 10 gr
wysłanie wiadomości MMS 36 gr

Faktury za doładowania dostępne są w wygodnej formie faktury elektronicznej.

mZnajomi w Biznesie oraz Internet w Biznesie
Dla Klientów korzystających z taryfy Biznes, mBank mobile przygotował dwie promocje. Pierwsza z nich - mZnajomi w Biznesie. Polega na obniżeniu kosztów połączeń i SMS-ów do pięciu numerów wewnątrz sieci.

minuta połączenia z 5 mZnajomymi w mBank mobile 9 gr/min
wysłanie wiadomości SMS do numeru w promocji mZnajomi 5 gr

Druga natomiast, Internet w Biznesie, to propozycja bezpłatnego pakietu internetowego 50 MB, który Klient może aktywować raz na 30 dni.

źródło: mBank mobile


News Internet symetryczny – dlaczego warto go mieć w swojej firmie?

Internet stanowi dziś podstawę funkcjonowania nie tylko przedsiębiorstw, ale także gospodarstw domowych. Nie każdy jednak wie, że internet internetowi nierówny. Warto dowiedzieć się, jakie są rodzaje internetu i który z nich zapewnia komfortowe poruszanie się w sieci oraz przesyłanie danych i plików. Usprawni to pracę oraz wszelkie inne podejmowane za pomocą sieci działania. czytaj więcej

Case Study Jak przenieść linie telefoniczne jeśli nie ma takiej możliwości?

Autoryzowana Stacja Obsługi Pojazdów (okolice Bielska-Białej) przeniosła swoją lokalizacje do nowego miejsca. Operator, który świadczył dotychczas usługę w poprzedniej lokalizacji, nie miał możliwości przeniesienia linii telefonicznej do nowej lokalizacji. czytaj więcej

News Obsługa informatyczna firmy – nie tylko serwis sprzętu

Każda firma wykorzystująca rozwiązania informatyczne powinna zadbać także o swoje bezpieczeństwo IT. czytaj więcej

Wiadomości firmowe Grape Up planuje rozwój dzięki cyfrowej transformacji w telekomunikacji

Swisscom i Telecom Italia w gronie pierwszych klientów Grape Up z branży telekomunikacyjnej. czytaj więcej