Archiwalne

Laur Infotela dla DIALOGmedia

19.04.2010


DIALOGmedia – multimedialne centrum rozrywki zawierające pakiet czterech usług Telefonii DIALOG: telewizję cyfrową, wypożyczalnię filmów (VoD), internet i telefon stacjonarny – zdobyło Laur Infotela 2009. Nagrodę przyznano w kategorii głównej – „Usługi".

Celem ogólnopolskiego konkursu o LAUR INFOTELA jest promowanie i nagradzanie twórców nowoczesnych rozwiązań komunikacji elektronicznej, które powstały w firmach i ośrodkach naukowych. Wyróżniane są innowacyjne projekty oraz osoby, firmy i instytucje szczególnie zasłużone dla branży komunikacji elektronicznej.

– Laur Infotela dla DIALOGmedia to znakomite potwierdzenie, że DIALOG należy do grona firm innowacyjnych technologicznie – mówi Arkadiusz Miszuk, prezes Zarządu Telefonii DIALOG S.A. – Jestem przekonany, że naszym klientom oferujemy wyjątkowe na polskim rynku rozwiązanie i zapewniam, że kolejna nagroda jest dla nas silną motywacją, aby starać się jeszcze bardziej – dodaje.

Laur Infotela 2009 to trzecia prestiżowa nagroda dla DIALOGmedia. Pakiet DIALOGu otrzymał Złoty Medal INTERTELECOM, przyznany na Międzynarodowych Targach Łódzkich INTERTELECOM 2009 oraz nominację do godła promocyjnego „Teraz Polska” 2009.

DIALOGmedia – to centrum domowej rozrywki dla całej rodziny. Usługa umożliwia abonentom korzystanie z przewodowej telewizji cyfrowej (IPTV, ponad 90 kanałów) z funkcją interakcji, wypożyczalni filmów (VoD), która liczy ponad 700 tytułów, szerokopasmowego internetu i abonamentu telefonicznego. Wszystkie produkty rozliczane są w ramach jednego rachunku, a korzystanie z nich jest proste, elastyczne i intuicyjne. Jak wynika z badań, aż 84% klientów Telefonii DIALOG poleciłoby obecnego dostawcę telewizji znajomym lub rodzinie (Źródło: CBM Indicator, Segmentacja gospodarstw domowych DIALOGu pod kątem użytkowania usług telekomunikacyjnych, grudzień 2008 r.)

źródło: Dialog

News Jak wygląda pozycjonowanie aplikacji mobilnych i stron internetowych w 2021 roku?

Z roku na rok w pozycjonowaniu stopniowo zmieniają się reguły, do równania dochodzą nowe algorytmy i wytyczne Google a sami specjaliści SEM dostosowują się w różnym stopniu do wymagań wyszukiwarki. W niniejszym artykule spojrzymy na najważniejsze filary pozycjonowania stron i aplikacji a także zobaczymy, jak wyglądają nowe trendy w batalii o miejsca w wynikach wyszukiwania. czytaj więcej

News Internet symetryczny – dlaczego warto go mieć w swojej firmie?

Internet stanowi dziś podstawę funkcjonowania nie tylko przedsiębiorstw, ale także gospodarstw domowych. Nie każdy jednak wie, że internet internetowi nierówny. Warto dowiedzieć się, jakie są rodzaje internetu i który z nich zapewnia komfortowe poruszanie się w sieci oraz przesyłanie danych i plików. Usprawni to pracę oraz wszelkie inne podejmowane za pomocą sieci działania. czytaj więcej

News Kursy i szkolenia online – jak oceniają je Polacy?

Portal z ofertami pracy pracuj.pl przygotował raport „Cyfrowa ewolucja kariery” pokazujący jak Polacy oceniają szkolenia i kursy online, które od kilkunastu miesięcy przeżywają prawdziwy boom. Z raportu dowiemy się jak często Polacy uczestniczą w szkoleniach i kursach organizowanych przez Internet oraz jak oceniają ich efektywność. czytaj więcej