Archiwalne

Konkurencyjny abonament już w eTel Polska

21.08.2007

Z początkiem sierpnia eTel Polska wprowadził na rynek nowy produkt - eTel Biznes Abonament. Dotychczasowi klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać już z konkurencyjnego rozwiązania abonamentowego, stworzonego z myślą o biznesie.

eTel Biznes Abonament to kompleksowe rozwiązanie w zakresie świadczenia usług głosowych, w skład którego wchodzi abonament wraz z obsługą połączeń telefonicznych.

eTel Biznes Abonament umożliwia szybką i prostą zmianę operatora telekomunikacyjnego, przy zachowaniu dotychczasowego numeru telefonu. Firma eTel oferuje konkurencyjne ceny abonamentu, opłata abonamentowa już od 31,95 zł. Dodatkowo, operator gwarantuje możliwość wyboru planu taryfowego w zależności od charakterystyki działania firmy oraz zapewnia wysoką jakość połączeń.

28 lutego Prezes UKE wydał zgodę spółce eTel na świadczenie usługi hurtowego dostęp do sieci Telekomunikacji Polskiej. Dzięki tej decyzji operator alternatywny, jakim jest eTel, może sprzedawać abonament i usługi klientom TP S.A. Od strony technicznej klienci dalej będą podłączeni do centrali TP, ale pełną obsługę abonenta przejmie eTel.

„Po latach współpracy z klientem biznesowym zdążyliśmy poznać jego wyjątkowe oczekiwania i potrzeby. Dlatego stworzyliśmy produkt, który w pełni spełni wymagania naszych klientów. eTel Biznes Abonament jest konkurencyjną usługą dla obecnych na rynku rozwiązań abonamentowych, nasz produkt wyróżnia m.in. atrakcyjna cena i jednocześnie wysoka jakość połączeń.”- mówi Michał Misiak, Product Manager eTel Polska.

źródło: eTel

News Jak uczniowie tracą dane w przypadku naruszenia bezpieczeństwa systemu szkolnego?

Jak uczniowie tracą dane w przypadku naruszenia bezpieczeństwa systemu szkolnego? czytaj więcej

News OnePlus Nord N10 5G w T-mobile

Nowy miesiąc i nowe telefony w T-mobile. Smartfon OnePlus Nord N10 5G po raz pierwszy pojawił się na rynku w tej firmie. Wyposażenie tego telefonu jest bardzo bogate i atrakcyjne. Model jest dostępny dla klientów indywidualnych jak i dla firm. czytaj więcej

News Najbardziej prądożerne urządzenia w Twoim domu

Wzrost cen za energię elektryczną skłania coraz więcej osób do jej oszczędzania. Niestety, okazuje się, że nawet wyłączanie na noc różnych urządzeń powoduje tylko minimalne zmniejszenie zużycia energii elektrycznej, gdy mamy stare i mocno prądożerne sprzęty. Dobrym rozwiązaniem na obniżenie rachunku za prąd jest inwestycja w energooszczędne. czytaj więcej

News Efektywne rozwiązania telekomunikacyjne dla firm posiadających wirtualne biura i filie

Wybór rozwiązania telekomunikacyjnego VoIP dla małej lub średniej firmy wiąże się nie tylko z decyzją o tym, jaki model telefonu zainstalować np. w recepcji, a jaki lepiej sprawdzi się w magazynie. Aby użytkowanie wszystkich tych urządzeń było jak najbardziej komfortowe, a instalacja jak najprostsza, warto zwrócić uwagę również na kwestie uniwersalności i elastyczności danej oferty.

Dlatego warto wybierać rozwiązania kompatybilne z różnymi dostawcami SIP, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać możliwości płynące z tej technologii, połączyć aktualny system telefoniczny z siecią VoIP, a jednocześnie skutecznie zarządzać kosztami komunikacji w firmie. Dowiedz się więcej o tym jak unowocześnić procesy telekomunikacyjnie w firmie, dzięki zastosowaniu bramek VoIP marki Grandstream. czytaj więcej