Archiwalne

Konkurencyjny abonament już w eTel Polska

21.08.2007

Z początkiem sierpnia eTel Polska wprowadził na rynek nowy produkt - eTel Biznes Abonament. Dotychczasowi klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać już z konkurencyjnego rozwiązania abonamentowego, stworzonego z myślą o biznesie.

eTel Biznes Abonament to kompleksowe rozwiązanie w zakresie świadczenia usług głosowych, w skład którego wchodzi abonament wraz z obsługą połączeń telefonicznych.

eTel Biznes Abonament umożliwia szybką i prostą zmianę operatora telekomunikacyjnego, przy zachowaniu dotychczasowego numeru telefonu. Firma eTel oferuje konkurencyjne ceny abonamentu, opłata abonamentowa już od 31,95 zł. Dodatkowo, operator gwarantuje możliwość wyboru planu taryfowego w zależności od charakterystyki działania firmy oraz zapewnia wysoką jakość połączeń.

28 lutego Prezes UKE wydał zgodę spółce eTel na świadczenie usługi hurtowego dostęp do sieci Telekomunikacji Polskiej. Dzięki tej decyzji operator alternatywny, jakim jest eTel, może sprzedawać abonament i usługi klientom TP S.A. Od strony technicznej klienci dalej będą podłączeni do centrali TP, ale pełną obsługę abonenta przejmie eTel.

„Po latach współpracy z klientem biznesowym zdążyliśmy poznać jego wyjątkowe oczekiwania i potrzeby. Dlatego stworzyliśmy produkt, który w pełni spełni wymagania naszych klientów. eTel Biznes Abonament jest konkurencyjną usługą dla obecnych na rynku rozwiązań abonamentowych, nasz produkt wyróżnia m.in. atrakcyjna cena i jednocześnie wysoka jakość połączeń.”- mówi Michał Misiak, Product Manager eTel Polska.

źródło: eTel

News Microsoft Office i 3 powody by go mieć

Microsoft Office to jeden z najbardziej znanych pakietów oprogramowania biurowego. Pierwsze wydanie na komputery PC miało swój debiut w 1990 roku. Dziś, po 22 latach MS Office nadal ma się dobrze i utrzymuje dominującą pozycję w sektorze programów biurowych. Programy będące składowymi MS Office znajdują zastosowanie tak w użytku biurowym, instytucji edukacyjnych, , jak i domowym. Jeśli nie wszystkie, to na pewno trzy aplikacje pakietu, które opisujemy później.

- Word — czyli edytor tekstów z pakietu Microsoft Office
- Excel — arkusze kalkulacyjne nie tylko dla księgowych
- Power Point — narzędzie do tworzenia prezentacji czytaj więcej

News Najlepsze abonamenty dla par. Najtańszy i najlepszy abonament duet

Życie w parze jest o wiele łatwiejsze od samotnego, to fakt. Koszty wynajmu i opłat za media takie jak prąd czy gaz są wtedy podzielone po połowie. Ale czy wiesz, że jako para możecie oszczędzać również na… abonamencie telefonicznym? Większość szanowanych operatorów posiada korzystniejsze oferty abonamentu w przypadku, gdy dwie osoby zdecydują się na zmianę numeru. Jednak nie musisz być zakochany, aby skorzystać ze zniżek! Spokojnie możesz skorzystać z oferty duet ze swoim przyjacielem i oszczędzać już od dziś. czytaj więcej

News Dlaczego warto przejść na nowy standard telewizji naziemnej DVB-T2?

Zmiany w telewizji naziemnej zawsze budzą wiele zastrzeżeń i obaw o to, jak wiele trzeba będzie dokupić, aby móc z niej korzystać. Ostatnim razem, mniej więcej dziesięć lat temu, zmiany były dość drastyczne, gdyż przechodziliśmy ze standardu sygnału analogowego na wersję cyfrową, która jest całkiem inną technologią. Tym razem zmiany nie będą aż tak dotkliwe. Co tak naprawdę się zmieni i dlaczego warto się zainteresować tym tematem? czytaj więcej

News 6 anty trendów w projektowaniu graficznym i pomysłów na ich zastąpienie

Projekt powinien być nie tylko piękny i oryginalny, ale także funkcjonalny. Nie zawsze jednak łatwo jest rozeznać, co należy rozumieć przez funkcjonalność i piękno: preferencje użytkowników, podobnie jak technologia, rozwijają się bardzo dynamicznie, w wyniku czego niektóre podejścia projektowe znikają na zawsze i są zastępowane nowymi. Zanurzmy się w fascynujący świat trendów i anty trendów w branży projektowania graficznego. czytaj więcej